Jewels 4 All
Podstawowe cechy slotu
 • Producent: Novomatic
 • Bębny: 5
 • Linie wygrywające: 9
 • Gra bonusowa: Nie
 • Darmowe spiny: Tak
 • RTP: 95%
 • Opcja autoplay: Nie
ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

Jewels 4 All

Jewels 4 All gra jednoreki bandyta to prosta propozycja o Novomatic. Gra miała swoją premierę w 2018 roku, ale już w tym czasie wyraźnie odstawała od standardów rynkowych. Wszystko jest związane z tym, że to minimalnie odświeżona wersja o wiele starszej produkcji bez „Deluxe” w tytule. Maszyna prezentuje prostą, trochę odstraszającą klasyczną rozgrywkę z niecodziennymi rozwiązaniami, których dzisiaj już nikt nie stosuje. Mimo wszystko warto dać szansę tej popularnej grze o kosztownościach, ponieważ z czasem znacząco rozwija swoje skrzydła, zapewniając rozrywkę na najwyższym światowym poziomie. Za grę w końcu odpowiada Novomatic – firma, która ma na swoim koncie jedną z największych liczb hitów na rynku automatów do gier.

Gry Novomatic są dostępne na naszej stronie w wersji darmowej. Dzięki temu Jewels 4 All bez rejestracji jest dostępne przez cały czas. Każdy użytkownik może po prostu wyszukać tę grę i cieszyć się z oryginalną wersją zabawy z wykorzystaniem fikcyjnych pieniędzy. To doskonały sposób na sprawdzenie wszystkich funkcji i możliwości, jakie daje ten automat, zanim podejmie się decyzje o przejściu na prawdziwą rozgrywkę o pieniądze. Każdy powinien być zawsze maksymalnie przygotowany – nawet przy tak pozornie prostej grze.

Szczegółowy opis rozgrywki w Jewels 4 All

Jak już wspomniano, jeśli chodzi o oprawę graficzną, Jewels 4 All gra nie zapewnia bardzo wysokiego standardu. Podstawowa wersja maszyny wywodzi się z 2006 roku, co widać w każdym aspekcie rozgrywki. Twórcy zdecydowali się nie ingerować w wygląd automatu i zajęli się jedynie warstwą techniczną. Dostosowali zabawę do dzisiejszych rozwiązań i technologii, żeby każdy mógł się przy niej bawić. Oprawa graficzna to drugorzędna sprawa. Grafika jest bardzo prosta i statyczna.  Podczas losowania można natrafić na proste animacje i nic ponadto. Kiedy maszyna nie losuje wyników, to wszystko wydaje się nieco płaskie. Twórcy doskonale zdają sobie sprawę, że w grach tego typu oprawa wizualna ma dla użytkowników drugorzędne znaczenie. Mieli rację – Jewels 4 All online nadal cieszy się sporym zainteresowaniem.

Kolejną rzeczą, która może nieco odstraszać już od pierwszych chwil, jest interfejs użytkownika. Kilkanaście lat temu tworzyło się gry imitujące zabawę na prawdziwej maszynie. Jewels 4 All jest tego idealnym przykładem. Gra hazardmowa ma kilkakrotnie więcej przycisków niż dzisiejszy standardowy automat. Dlatego, zanim ktoś zdecyduje się na grę o pieniądze, powinien bezwzględnie wypróbować Jewels 4 All demo. Cały interfejs można podzielić na 3 części odpowiadające lewej, prawej i dolnej części ekranu. Na dole wyświetlają się informacje liczbowe: saldo konta, wysokość zakładu oraz wygrana (tylko w momencie trafienia). Z lewej strony umieszczono przycisk odpowiadający za uruchomienie pełnego ekranu oraz kilka mniejszych, opisanych jako „HOLD”. Z ich pomocą wybiera się liczbę aktywnych linii wygrywających. Po prawej stronie umieszczono opcje sterowania rozgrywką:

 • Game Select,
 • Denomination,
 • Info,
 • Gamble/Bet Max,
 • Gamble/ Bet One,
 • Automatic Start,
 • Start/Skip/Bet One.

Na początku szczególną uwagę należy poświęcić przyciskowi „Info”. To on uruchamia tabelę wypłat, która zawiera wszystkie podstawowe informacje o grze: wszystkie symbole, potencjalne wygrane, funkcje bonusowe. Warto zaznaczyć, że wygrane przedstawione w tabeli wypłat dostosowują swoją potencjalną wygraną do aktualnego zakładu.

Opis działania automatu

Jewels 4 All to standardowy automat wyprodukowany przez studio Novomatic. Jeśli ktoś jest fanem tej firmy, to z pewnością będzie wiedział czego oczekiwać po tej produkcji. Maszyna ma 5 rolek, na których wyświetla się po 3 symbole. Wszystkich linii wygrywających jest 10 i to gracz decyduje, ile z nich jest aktywnych. Wygrane formują się w niestandardowy sposób. Nie liczy się zasada od lewej do prawej. Wystarczy, że na linii obok siebie znajdują się przynajmniej trzy symbole i gra uznaje wygraną. Zakład ustawia się na kilka sposobów: wartość monety, Bet Max i Bet One. Przy monecie o wartości 1 zakład minimalny i maksymalny wynosi kolejno 10 i 1000. W grze zastosowano kilka opcji specjalnych, które nieco urozmaicają zabawę. To Wild oraz opcja Gamble.

Symbole, wygrane i funkcje dodatkowe Jewels 4 All

Maszyna skupia się przede wszystkim na formowaniu standardowych wygranych. Symbole wypłacają za zgromadzenie obok siebie od 3 do 5 ikon. Wszystkich obrazków jest niewiele, bo tylko 8, co biorąc pod uwagę sposób formowania się trafień, sprawia, że pojawienie się na bębnach kombinacji wygrywającej jest wysoce prawdopodobne. Przy zakładzie wynoszącym 1, wygrane za poszczególne kombinacje przedstawiają się następująco.

Symbol 3x 4x 5x
ametyst 5 20 100
szmaragd
rubin 40 200
szafir 400
pieniądze 10 60 500
złoto
korona 20 100 1000

Powyższa tabela wygląda nieco skromnie, ale na ekranie Jewels 4 All automat nieustannie dzieje się coś interesującego. Funkcji specjalnych nie ma zbyt wiele, ale jeśli uda się trafić Wild, to można trafić nawet 10 wygranych – z każdej linii.

Rozszerzający się Wild Diamentowa gwiazda ma bardzo ciekawe właściwości. Kiedy pojawi się na ekranie, to zwiększa swoją objętość o wszystkie sąsiadujące z nią symbole. Maksymalna wielkość gwiazdy to 3×3. Symbol pojawia się rzadko na ekranie, ale jeśli już trafi na bębny, to można liczyć na to, że wydarzy się coś wyjątkowego.
Gamble Standardowa funkcja, która powinna być doskonale znana wszystkim fanom gier Novomatic (i nie tylko). Po każdym trafieniu można kliknąć przycisk Gamble i podjąć dodatkowy zakład o wygraną. Zabawa jest bardzo prosta. Wystarczy wytypować kolor wylosowanej karty. Po trafieniu wygrana zostaje podwojona. W przypadku błędnego wytypowania cała wygrana przepada.

Podsumowanie recenzji Jewels 4 All

Jewels 4 All to interesujący automat do gier, który pomimo mieszanych pierwszych uczuć ma bardzo dużo do zaoferowania swoim użytkownikom. Prosta oprawa graficzna i archaiczny interfejs to pozostałości po produkcji wydanej przed kilkunastoma laty. Za tą otoczką kryje się niezwykle satysfakcjonująca rozgrywka na długie godziny. Wygrane trafiają się wyjątkowo często, sprawiając, że odczucia płynące z zabawy stoją na najwyższym poziomie – w końcu każdy gra po to, żeby wygrywać. Ta gra i wiele innych jest dostępna na naszej stronie. Dlatego, jeśli komuś spodobała się ta maszyna, to powinien spróbować inne dostępne produkcje, wśród których znajdą się podobne, ale także całkowicie różne produkcje. Powodzenia w zabawie i uderz jak najwięcej diamentowych gwiazd zarówno w darmowej grze, jak iw dowolnym kasynie online bez depozytu.

Inne automaty do gry