Royal Seven
Podstawowe cechy slotu
 • Producent: Gamomat
 • Bębny: 5
 • Linie wygrywające: 10
 • Gra bonusowa: Nie
 • Darmowe spiny: Nie
 • RTP: 96.1%
 • Opcja autoplay: Tak
ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

Royal Seven

Recenzja automatu Royal Seven

Royal Seven to kolejny automat posiadający w swoim tytule, a także tematyce liczbę siedem. Bierze się to zapewne stąd, że od wieków liczba siedem jest liczbą świętą, posiadającą w sobie wiele tajemnicy i mistycyzmu. Jej symbolika pojawiła się prawdopodobnie jeszcze w starożytności i od samego początku odgrywała olbrzymie znaczenie dla ludzi żyjących w tamtych czasach aż po dziś dzień. Nasz dzisiejszy bohater, czyli automat Royal Seven od dewelopera Bally Wulff, to klasyczny automat owocowy, w którym liczba siedem pełni rolę najbardziej wartościowego symbolu. Zapewnia on tym samym nagrodę dochodzącą do nawet x3000 od postawionej stawki. Zasadniczo gra nie posiada żadnych funkcji specjalnych i przygotowana jest z wykorzystaniem tradycyjnych założeń koncentrujących się na prostej i szybkiej zabawie.

Wszyscy użytkownicy korzystający z naszej strony mają możliwość skorzystania z wersji Royal Seven demo bez rejestracji i logowania. Jest to doskonały moment na przetestowanie mechaniki gry bez ryzykowaniem własnego kapitału przed docelową grą w kasynie online w maszyny na prawdziwe pieniądze.

W jaki sposób grać w Royal Seven?

Oprawa wizualna automatu Royal Seven jest podstawowa niewyróżniająca się niczym konkretnym. Na tablicy pojawiają się klasyczne symbole owoców w bardzo podobnej formie do tych, które pamiętamy z wypełnionych dymem papierosowym przydrożnych barów, w których właściciele ustawiali fizyczne automaty owocowe. W tamtym czasie gry 77777 tego typu cieszyły się olbrzymią popularnością. Royal Seven online bezpośrednio nawiązuje do tego oldschoolowego czasu i pragnie zadowolić graczy, którzy nie cierpią nowoczesnych pełnych funkcji i animacji gier slotowych.

Rozpoczęcie gry następuje zaraz po wyborze stawki, za którą chcemy grać. Ekran główny jest klarownie oznaczone, a wszystkie przyciski opisane są dodatkowo słownie, aby nie budziły wątpliwości. Gra jest bardzo kolorowa i żywa, praktycznie każdy element posiada inny kolor, tworząc stosunkowo przyjemną dla oka mozaikę. Pamiętaj, że gra na automatach online jest nieprzewidywalna, a jej nieodłącznym elementem są przegrane, pamiętaj więc aby grać odpowiedzialnie i dobrze przygotować się do zabawa. Istotny jest dobór odpowiednich stawek, a także panowanie nad własnymi emocjami. Poniżej przedstawiamy przyciski dostępne grze oraz funkcję którą pełnią podczas rozgrywki:

 • Dwie przeciwstawne strzałki – kliknięcie oznacza wprawienie w ruch bębny i start zabawy.
 • Auto – jak sama nazwa wskazuje, jest to przycisk oznaczający przejście w tryb automatycznej gry.
 • Max Bet – jeżeli gracz ma ochotę grać na maksymalnych stawkach, nie musi dokonywać ręcznego doboru, wystarczy, że kliknie ten przycisk i stawka automatycznie ustawi się na najwyższą, z jakiej może w danej chwili skorzystać.
 • Bet – za pomocą przycisków + i – gracz posiada możliwość doboru stawki na każdy spin.
 • Symbol koła zębatego – przejście do ustawień gry takich jak uruchomienie gry w trybie turbo lub zarządzanie automatycznymi obrotami.
 • Głośnik – możliwość włączenia lub wyłączenia dźwięku.
 • „$” – przejście do tabeli wypłat oraz oznaczenia płatnych linii.
 • „i” – przejście do instrukcji i zasad panujących podczas gry, podstrona zawiera również informacje o przyciskach dostępnych w grze.

Rozpoczynając grę na automacie Royal Seven pamiętaj, aby dokładnie zapoznać się ze wszystkimi zasadami, jakie obowiązują podczas gry. Deweloperzy zawsze przygotowują specjalną instrukcję, która opisuje całą rozgrywkę, w tym przypadku dostępna jest ona po kliknięciu symbol „i” wtedy naszym oczom wyświetli się specjalna podstrona, na której zawarte są wszystkimi informacje dotyczące gry i regulamin zabawy.

Funkcje bonusowe i tabela wypłat w Royal Seven

Royal Seven automat posiada w sumie dwie funkcje bonusowe, które mogą wpływać na znaczne zwiększenie nagród u graczy. Obie funkcje automatycznie aktywują się w momencie ułożenia zwycięskiej kombinacji i pojawiają się na dolnej belce funkcyjnej, za każdy razem to gracz decyduje, z której opcji chce skorzystać lub nie. Pierwszą z nich jest tradycyjna funkcja gamble, która aktywuje się za każdym razem gdy na tablicy zostanie ułożona zwycięska kombinacja.

Skorzystanie z niej spowoduje uruchomienie mini gry, w której gracz musi wybrać odpowiedni kolor karty – czarny lub czerwony – poprawne wytypowanie spowoduje zdublowanie nagrody, natomiast porażki sprawi utratę wszystkich środków. Gracz ma możliwość zaryzykowania wyłącznie połowy wygranych środków w ostatnim rozdaniu. Drugą funkcją bonusową jest specjalna drabina hazardowa, po której graczy musi się wspinać na coraz wyższe poziomu, aby zwielokrotnić swoją wygraną, zadaniem gracza jest wyłącznie klikanie na przycisk z symbolem drabiny, cała gra odbywa się w sposób totalnie losowy.

Royal Seven gra to automat posiadający 5 bębnów, 3 rzędy i 10 stałych płatnych linii. Minimalny zakład w grze wynosi 0,1 monety, natomiast maksymalnie możliwe jest obstawienie nawet 6 monet, które w połączeniu z wylosowaniem 5 szczęśliwych siódemek w płatnej linii skutkuje nagroda x3000 od postawionej stawki. Co może być istotne, automat posiada niską wariancję i RTP o wartości 96,11% co oznacza, że mniejsze wygrane pojawiają się dosyć często.

Gra posiada 7 symboli, wśród których 6 to owoce niskiego i średniego rzędy, najbardziej wartościowa jest z kolei tytułowa siódemka. Wygrana w tym automacie następuje po ułożeniu minimum 3 identycznych symboli w płatnej linii, symbole liczy się od lewej strony do prawej. Poniżej przedstawiamy tabelę z zawartością wszystkich dostępnych symboli oraz wartością, jaką mogą nagrodzić gracza w przypadku gry na maksymalnej stawce:

Symbol X3 X4 X5
Wiśnie, cytryna, pomarańcza, śliwka 12 30 120
Winogrona, arbuz 30 120 300
Szczęśliwa siódemka 60 600 3000

Wartość poszczególnych symboli ulega zmianie w zależności od stawki, jaką posługuje się gracz. Pamiętaj, że aby trafiać najbardziej wartościowe kombinacje, konieczne jest posługiwanie się najwyższymi stawkami. Konieczne jest jednak zachowanie balansu i granie odpowiednio do posiadanego budżetu na grę.

Royal Seven – podsumowanie

Jeżeli jesteś fanem klasycznych gier owocowych to Royal Seven automat do gry z pewnością jest tytułem, z którym możesz spędzić wiele godzin zabawy. Gra posiada dwie funkcje bonusowe polegające w 100% na czynniku losowym, ale mimo wszystko są to elementy wprowadzające pewną nutkę niepewności i emocji, które sprawiają, że gra jest jeszcze bardziej wciągająca. Prosta mechanika i minimalistyczna tabela wypłat to elementy, które są charakterystyczne dla większości gier klasycznych, tak jest również w tym przypadku. Automat dostępny jest na dosłownie każdym urządzeniu mobilny a oprócz tego posiada wersję Royal Seven bez rejestracji, która umożliwia absolutnie każdemu graczowi zagrać za darmo bez ryzykowania własnego kapitału. Sprawdź już teraz możliwości Royal Seven i wybierz popularne kasyno online w Polsce znajdujących się na naszej liście. Spraw, aby szczęście tym razem uśmiechnęło się również do Ciebie.

Najlepsze automaty