Lucky Queen

Lucky Queen
Podstawowe cechy slotu
  • Producent: Wazdan
  • Bębny: 5
  • Linie wygrywające: 20
  • Gra bonusowa: Nie
  • Darmowe spiny: Tak
  • RTP: 96.17%
  • Opcja autoplay: Tak

Na naszym portale nie ma opcji obstawiania na poważnie. Automaty do gry na prawdziwe pieniądze znajdziesz na stronie kasyna. Graj odpowiedzialnie ! W razie potrzeby uzyskaj pomoc.

Lucky Queen to darmowy automat do gry online, którego akcja rozgrywa się w głębi amazońskiego lasu deszczowego. W tym odciętym od reszty świata miejscu skrywa się świątynia, a w niej królowa, która zasiadając na swoim tronie, zarządza swoim królestwem zwierząt. Jest znana z tego, że przynosi szczęście. Dlatego odwiedza ją wielu gości. Mają oni nadzieję, że zdobędą jej względy i być może zdobędą małą część jej skarbu. Jednym z tych gości będziesz ty. Obracaj bębny, zdobądź sympatię królowej i zgarnij prawdziwy skarb.

To, że ten slot pojawił się na rynku, jest zasługą znanego wszystkim doświadczonym graczom studia Wazdan. Studio to wbiło się do świadomości graczy takimi hitami jak sizzling 777, Magic Fruits, Sun of Fortune czy 9 lions. W dzisiejszej recenzji spróbujemy odpowiedzieć na pytanie, czy Lucky Queen gra stanie się ich kolejnym hitem. Poznamy też zasadę działania tego slotu, bonusy bez depozytu, jakie oferuje i dowiemy się, ile można na nim wygrać.

Jeśli chcesz sprawdzić go na własnej skórze, możesz skorzystać z wersji Lucky Queen demo, dostępnej na naszej stronie absolutnie za darmo. Skorzystaj z tej wersji, aby ćwiczyć grą, a kiedy będziesz gotowy, przejdź do kasyna online i graj na poważnie. Obstawiaj i wygrywaj kasę podczas gry hazardowe maszyny na pieniądze.

Zasada działania Lucky Queen

Automat jednoręki bandyta owoce do gry online Lucky Queen to slot zbudowany z pięciu bębnów i trzech linii. Na tych trzech liniach twórcy poprowadzili aż 20 linii wygrywających. Nie mamy jednak możliwości wyboru, ile z nich będzie aktywna. Dlatego każda stawka, jaką wybierzemy, z automatu jest mnożona razy 20.

Stawkę ustalamy, klikając przycisk oznaczony monetami. Znajduje się on na dolnym pasku. Stawki, o jakie możemy grać, wahają się od minimalnej 0,20 do 30,00. W dalszej części tej recenzji przedstawiamy tabelę wypłat dla minimalnej stawki. Na dolnym pasku znajduje się również okno, informujące nas o aktualnej zasobności naszego konta oraz wysokości ostatniej wygranej.

Przyciski sterujące grą zostały umieszczone na pasku w prawej części ekranu. Na jego środku znalazło się miejsce przycisk uruchamiający losowanie. Jest on oznaczony poprzez dwie obracające się wokół siebie strzałki. Do uruchamiania losowania może nam również posłużyć spacja. Jeśli i to jest dla ciebie niewygodne, możesz wykorzystać funkcję gry automatycznej.

W trybie gry automatycznej slot sam uruchamia kolejne losowania. Naszym zadaniem jest jedynie określenie, przez ile losowań ten tryb ma zostać uruchomiony. Możemy też zaprogramować, kiedy ma się zatrzymać. Może do tego dojść przy dowolnej wygranej lub kiedy uda się wylosować darmowe obroty. Gra może się również zatrzymać, kiedy wygrana przekroczy ustaloną przez ciebie wysokość oraz jeśli gotówka wzrośnie lub zmaleje o daną kwotę.

Jeśli jednak zdecydujesz się ręcznie uruchamiać losowania, możesz zmienić szybkość obracania się bębnów. Służy do tego przycisk w prawym dolnym rogu ekranu. Gra może być rozgrywana w tempie żółwia, królika lub geparda.

Na pasku po prawej stronie ekranu znajdują się jeszcze przyciski oznaczone plusem i minusem. Przy ich pomocy możemy ustawić minimalną i maksymalną stawkę.

Ostatnim przyciskiem, jaki omówimy, są zasady gry. Aby je poznać, musisz kliknąć przycisk oznaczony trzema poziomymi liniami w lewym dolnym rogu ekranu. Następnie musisz wybrać ikonę z pytajnikiem. Zasady gry zawierają informację o funkcjach automatu i jak sama nazwa wskazuje zasady gry. Tak naprawdę jest to najważniejsza rzecz, jaką musisz koniecznie zrobić przed rozpoczęciem gry. Zapoznanie się z zasadami gry i jej funkcjami, to klucz do osiągnięcia wymiernych korzyści z zabawy w automaty do gry online. Dobrym pomysłem jest również sprawdzenie swojej wiedzy w wersji demo, taką wersję znajdziesz za darmo na naszej stronie.

Bonusy i tabela wypłat w Lucky Queen

Grając w Lucky Queen online, nagrodę otrzymasz, kiedy na jednej z 20 linii wygrywających pojawią się przynajmniej dwa identyczne symbole. Dla niektórych symboli minimum wynosi trzy. W poniższej tabeli zapisaliśmy jaka ilość symboli przynosi wygraną oraz jaka jest wartości wygranych dla poszczególnych symboli. Tabela przedstawia wysokości wygranych dla minimalnej stawki wynoszącej 0,20. Wygrane przy wyższych stawkach są odpowiednio wyższe.

Symbol x2 x3 x4 x5
Królowa 0,10 0,8 10 50
Piramida 0,4 5 40
Gepard 0,05 0,3 2 10
Kukurydza 0,05 0,25 1 5
A 0,05 0,15 0,65 2,5
K, Q brak 0,1 0,40 2
J, 10, 9 brak 0,05 0,20 1

Oprócz standardowych wygranych Lucky Queen automat oferuje również funkcje specjalne. Poniżej znajdziesz je wszystkie.

  • Symbol Wildzastępuje wszystkie symbole specjalne z wyjątkiem Scatter i Multiplier, do których zaraz przejdziemy. Dzięki temu symbolowi wygrana może pojawić się w najmniej oczekiwanym momencie.
  • Symbol ScatterDaje wygraną na dowolnej pozycji, nie musi znaleźć się na linii wygrywającej. 3, 4 lub 5 takich symboli aktywuje rundę bonusową z 15, 30 lub 90 darmowymi spinami. Wszystkie wygrane w rundzie bonusowej są pomnożone x2 lub więcej. W trakcie rundy bonusowe możesz znów wylosować darmowe spiny i przedłużyć szczęśliwą passę. 
  • Mnożnik symbol ten pojawia się podczas rundy bonusowej na środkowym walcu, Każde pojawienie się tego symbolu zwiększa mnożnik wygranych. Dzięki niemu każda, nawet skromna wygrana, staje się cenna. Jeśli natomiast uda ci się wylosować cenne symbole, dzięki mnożnikowi, duża wygrana może szybko zmienić się w małą fortunę. Najwyższa możliwa wygrana w tym automacie to aż 4,500 razy zakład. Dlatego obstawiając choćby złotówkę, możesz wygrać dobrą, miesięczną pensję.

Lucky Queen – podsumowanie

Lucky Queen automat do gry to bez wątpienia jeden z ciekawszych automatów, jaki pojawił się na rynku, Odpowiadając na pytanie postawione na wstępie, naszym zdaniem szansa na to, że Lucky Queen dołączy do zacnego grona hitów wypuszczonych przez Wazdan. Gra została wykonana bezbłędnie, Nie pojawiają się w niej żadne błędy, a rozgrywka i bonusy w niej dostępne, zachęcają do tego, aby zostać z nią na dłużej.

Wykorzystaj fakt, że na naszej stronie możesz grać w Lucky Queen bez rejestracji. Poznaj niuanse działania tego slotu, obierz odpowiednią strategię, a kiedy będziesz gotowy, przejdź do kasyna online i wygrywaj prawdziwe pieniądze. Jeśli spodoba ci się ten automat i zdecydujesz się pograć na nim dłużej, my ze swojej strony życzymy Ci dużo szczęścia i rozsądku w grze na prawdziwe pieniądze.