Columbus Deluxe

Columbus Deluxe
Podstawowe cechy slotu
  • Producent: Novomatic
  • Bębny: 5
  • Linie wygrywające: 10
  • Gra bonusowa: Nie
  • Darmowe spiny: Tak
  • RTP: 95.02%
  • Opcja autoplay: Tak

Na naszym portale nie ma opcji obstawiania na poważnie. Automaty do gry na prawdziwe pieniądze znajdziesz na stronie kasyna. Graj odpowiedzialnie ! W razie potrzeby uzyskaj pomoc.

W temacie gier przygodowych nie ma bardziej wymownego tytułu od gry Columbus Deluxe online. Ten slot, który będzie głównym bohaterem dzisiejszego wpisu, zasłynął na świecie przez zastosowanie w nazwie nazwiska znanego odkrywcy Krzysztofa Kolumba. Ten jako nazwisko rozpoznawane przez każdego dorosłego człowieka zastaną dzięki wyprawie w 1492 roku w poszukiwaniu nowego lądu.

Jak powszechnie wiadomo, wyprawa okazała się strzałem w dziesiątkę, a Kolumb dzięki swoim nieoczekiwanym odkryciom trafił na ścianę sław, podobnie zresztą jak prezentowany dziś slot. Automat do gry Columbus Deluxe online to gra bębnowa wydana przez popularne studio Novomatic na specjalnej licencji. Gra została stworzona na wzór klasycznych gier losowych i jest przedmiotem zainteresowania wielu poszukiwaczy przygód.

Rywalizacja w tej grze odbywa się na klasycznym ekranie zbudowanym z pięciu bębnów i trzech rzędów ikon graficznych. Do rozliczania wygranych używane są linie wygrywające, których ilość gracze mogą swobodnie regulować według swoich osobistych preferencji.

Co ciekawe gra Columbus Deluxe automat do gry na pieniądze działa w trybie desktop i jako gry hazardowe na telefon. Bez pobierania żadnych aplikacji gracze na dowolnych sprzętach mogą cieszyć się jednakowymi doznaniami dosłownie bez dostępu do komputera. Oprogramowanie Novomatic wspiera nowe technologie HTML5 i działa bez instalacji Flash Playera.

W grze zastosowano kilka ciekawych bonusów oraz funkcje gry automatycznej, które dokładniej omówimy w treści dzisiejszego wpisu. Tymczasem zapraszamy do wspólnego testowania mechaniki gry Columbus Deluxe bez rejestracji na naszej stronie dla przyjemności, by poznać wszystkie aspekty rozgrywki i stwierdzić czy warto poświęcić temu tytułowi więcej prywatnego czasu. Zaczynajmy!

Relacja z gry Columbus Deluxe online

W dzisiejszym wpisie przedstawimy pełną relację z rozgrywki, od momentu uruchomienia maszyny do omówienia wszystkich dostępnych w grze funkcji i bonusów. Kwestia kompleksowego podejścia do recenzowania gier powinna być uznawana za powszechną. Każdy gracz chciałby dowiedzieć się wszystkiego, a nie wybiórczo czytać specyfikację i słuchać monotonnych wywodów o możliwościach gry.

W naszym teście automatu Columbus Deluxe przeprowadziliśmy analizę oferty na schemacie demonstracyjnej gry demo na żetony. Ten odpowiednik slota pokrywa się z oryginalnym oprogramowaniem Novomatic, a jedyną różnicą jest tutaj opcja gry za wirtualną walutę dla przyjemności.

Przechodząc do omówienia schematu gry, w pierwszej kolejności gracze muszą uruchomić slot. Można to zrobić poprzez specjalny przycisk “Graj za darmo” klikając w jego treść na tej stronie. Po chwili ładowania na ekranie gry pojawi się właściwy widok maszyny w rozdzielczości HD. Od tego momentu gracz powinien zająć się rozgrywką i rozważnie podchodzić do kwestii konfiguracji ustawień.

U dołu gry widoczne jest menu z opcjami do ustalania stawek – przycisk Bet/Line oraz button do regulacji ilości aktywnych linii wygrywających – przycisk Lines. Po ich odpowiedniej konfiguracji można przejść do aktywacji bębnów przyciskiem Start. W tym momencie gra rozpoczyna losowanie ikon, które w ilościach od 3 do 5 identycznych elementów mogą wywoływać wygrane. Wygrane ustalane są według tabeli wypłat i zależą od stawki na zakręcenie. Dodatkowo gracze mogą załapać się na ciekawe bonusy, które omówimy w poniższym akapicie.

Na koniec informacji o obsłudze gry warto wspomnieć o opcji aktywacji wygodnych funkcji automatycznych zakręceń, która znacząco wpływa na wygodę rozgrywki u graczy stawiających na ilość zakręceń i wygrywalność RTP maszyny. Zmienność Columbus Deluxe oceniana jest na średnią, a oficjalny wynik Return To Player wynosi w slocie 95.02%.

Nagrody i Columbus Deluxe bonus

Gra Columbus Deluxe automat wśród swoich funkcji dodatkowych powodujących wygrywanie żetonów posiada kilka specjalnych trybów oraz tradycyjną tabelę nagród. Stół wypłat Columbus Deluxe to miejsce wyznaczające szacunkowe nagrody dla poszczególnych zakładów, których można spodziewać się za wykręcenie oznaczonych w tabeli kombinacji. Poniżej przedstawiamy przykład wartości tabeli przy stawce 100 żetonów dla każdego zestawu symboli, który podlega wypłacie.

Symbole x2 x3 x4 x5
Kolumb 100 1,000 10,000 100,000
Królowa 50 500 2,000 10,000
Kolia 50 250 1,000 5,000
Kompas 50 150 750 2,500
K, A i Q 100 400 1,500
Q i J 50 200 1,000

Powyższe informacje to wyczerpująca wiedza w kwestii nagród pieniężnych otrzymywanych za symbole. Każda taka nagroda polega opcji gry ryzyka o nazwie Gamble, w której pełna stawka wygranej jest przeznaczona do losowania, w którym możn zgarnąć dodatkowy mnożnik x2 lub utracić dotychczasową nagrodę. Gamble to jeden z trybów gry charakterystycznych dla studia Novomatic. Funkcja spotykana jest często w grach tego dewelopera, a jej możliwości niejednokrotnie pokazały, że od czasu do czasu warto jest zaryzykować.

Drugim bonusem specjalnym w Columbus Deluxe gra online jest specjalny tryb Columbus Deluxe free spins, gdzie po wylosowaniu trzech symboli Scatter (symbol statku) następuje automatyczna aktywacja 10 free spinów jako trybu dpecjalne z opcja wygrywania prawdziwych nagród zgodnie ze stołem wypłat.

Taki zestaw promocji w Columbus Deluxe to wystarczające propozycje nagród, które częstotliwością i wysokością przyciągają graczy z całego świata. Fakt, że Columbus Deluxe posiada opcję gry automatycznej, jeszcze bardziej zachęca zwolenników szybkiej gry do poszukiwania tym tytule wysokich nagród – najwyżej ocenianych kombinacji.

Columbus Deluxe opinie i podsumowanie informacji

Wyciągając wnioski o rozgrywce w Columbus Deluxe nasuwa się myśl, że gra ta będzie dobrym wyborem dla zwolenników prostych maszyn, które często honorują trafienia i są przekonani, że z czasem gra zaskoczy ich najwyższą nagrodą. Lepszym rozwiązaniem jest gra na stronie kasyno online legalne na prawdziwe pieniądze.

Columbus Deluxe w oczach naszych eps certów zdobył niejednokrotnie zdobywał uznanie. Gra jako maszyna hazardowa jest popularnym, a wręcz obowiązkowym tytułem w karierze każdego fanatyka gier bębnowych. Akcja zabawy w Columbus dzieje się na ekranie typowym w porównaniu do innych produkcji Novomatic. Mamy nadzieję, że zabawa z tym automatem przyniesie naszym czytelnikom wiele pozytywnych przygód i pamiętnych chwil, które przełożą się na zaufanie do producenta.

Nasza recenzja powoli dobiega końca, a my jeszcze raz przypominamy o możliwości gry za darmo w slot Columbus Deluxe na naszej stronie dla przyjemności. Dodatkowo przypominamy o okazji na testowanie innych automatów typu sloty owocowe lub gry z siódemkami na naszej platformie, ponieważ w bazie recenzji posiadamy setki slotów z dokładnym eksperckim opisem ich działania i ofertą nagród. Zapraszamy i dziękujemy za wspólny test!