Hot 777

Hot 777
Podstawowe cechy slotu
 • Producent: Wazdan
 • Bębny: 3
 • Linie wygrywające: 5
 • Gra bonusowa: Tak
 • Darmowe spiny: Tak
 • RTP: 96.19
 • Opcja autoplay: Tak

Na naszym portale nie ma opcji obstawiania na poważnie. Automaty do gry na prawdziwe pieniądze znajdziesz na stronie kasyna. Graj odpowiedzialnie ! W razie potrzeby uzyskaj pomoc.

Mamy tu do czynienia z kolejną grą od znanego nam producenta, chodzi tu mianowicie o firmę Wazdan. Również i tym razem Wazdan zaskakuje na owocówką. Hot 777 jest bowiem grą, w której dominującą tematyką są owoce. Niech was jednak nie zmyli banalna tematyka. Hot 777 ma w sobie coś, o czym długo nie zapomnicie i wyróżnia się na tle innych prostych owocówek. Tak jak w przypadku innych gier od Wazdan nawigacja jest bardzo intuicyjna. Na samym dole ekranu gry widzimy charakterystyczny dla tego producenta panel, z którego będziemy korzystać w trakcie gry.

Najciekawsze w Hot 777 jest to, że jako jedna z nielicznych gier tego typu oferuje bonusy. Mowa tu co prawda o darmowych spinach, ale jest to wyjątkowa sytuacja w przypadku tak prostych gier.

Możesz sprawdzić tę grę na naszej stronie. Gra za darmo w Hot 777 jest na pewno czymś, co zmieni twoje postrzeganie gier owocówek.

Hot 777 automat – Fajna rozgrywka

W Hot 777 gra mamy dostępne 3 walce z symbolami oraz 5 zwycięskich linii. Nie możemy jednak modyfikować ich ilości w żaden sposób. Warto podkreślić również fakt, że sama grafika nie powala na kolana. Jest to po prostu gra z grafiką charakterystyczną dla owocówek. Dominuje w niej minimalizm bez zbędnych efektów specjalnych. W przypadku wylosowania zwycięskiej sekwencji gra daje nam o tym znać odpowiednim sygnałem dźwiękowym. Nie sposób więc tego przeoczyć.

Najważniejszą sprawą jest oczywiście nawigacja Hot 777. Jest ona charakterystyczna dla tego producenta i na tyle prosta, że każdy będzie mógł odnaleźć się w tym interfejsie. Wszelkie przyciski znajdują się po na dole ekranu. Po prawej stronie mamy możliwość ustalenia poziomu prędkości, który to reprezentowany jest przez symbole zwierząt. Możemy tu wybrać 3 poziomy prędkości gry, najwolniejszy symbolizowany jest przez żółwia, najszybszy natomiast jest poziom symbolizowany przez galopującego konia. Obok tej ikonki mamy okienko pokazujące ilość wygranych żetonów oraz nasze saldo. Po lewej stronie automatu Hot 777 natomiast widzimy ilość obstawionych linii czyli wartość domyślną ustaloną na 5. Kolejnym od lewej strony elementem jest wartość obstawiona na pojedynczą linię. Na środku tego dolnego panelu znajduje się przycisk startu gry.

Zakręć za darmo Hot 777

Nawigacja nie stanowi już dla Ciebie żadnego problemu, czas więc na opisanie tego, jakie symbole gwarantują jaką nagrodę.

 • Zacznijmy od uzbierania monet 777. 9 tych monet daje nam 15 darmowych spinów.
 • Kolejnym symbolem dającym free spiny jest ognista 7. W przypadku, kiedy uzyskamy 3 te symbole poza liniami, dostajemy aż 45 darmowych spinów. Ponadto 3 symbole gwarantują nam mnożnik wynoszący 2000, a 2 symbole dają mnożnik 100.
 • Ostatnim gwarantującym darmowe spiny jest symbol złotej 7. Uzbierane 3 te symbole poza liniami dają nam 30 darmowych spinów. Po uzbieraniu 3 tych symboli dostajemy również mnożnik wynoszący 1000, natomiast 2 te symbole dają mnożnik 32
 • Czerwone siódemki w przypadku wylosowania 3 z nich dają mnożnik 400, 2 te symbole pomnażają naszą wygraną o 16
 • Śliwki, winogrona oraz dzwonki dają nam mnożnik wynoszący 80 w przypadku 3 symboli, 2 symbole dają jedynie mnożnik wynoszący 8
 • Pozostałe symbole, czyli gruszka, pomarańcza, wiśnia oraz cytryna dają nam mnożnik wynoszący 8. W tym przypadku nie ma nagrody za wylosowanie 2 tych samych symboli. Nagroda przysługuje nam jedynie po wylosowaniu 3 konkretnych symboli.

No dobrze, ale czy jest jakaś strategia co robić, żeby wygrać w grze hot spot? Nie możemy ustalać ilości linii, pozostaje więc obstawiać rozsądną ilość naszych dostępnych środków, aby szybko nie zakończyć naszej rozgrywki. Spróbuj wersji demo i sam przekonaj się, jak przebiega losowanie tych wielu symboli!

Bonusy Hot 777

Jak już zostało wcześniej wspomniane, jest to jedna z nielicznych owocówek oferujących bonus w postaci darmowych spinów. Symbole bonusowe są również symbolami scatter.

Magiczny numer w grze Hot 777

RTP na poziomie 96,19% jest w miarę wysokim zwrotem dla gracza. Co dobrego można powiedzieć o tej owocówce? Na pewno to, że dostępne są dla nas bonusy. Ponadto w wielu przypadkach już po wylosowaniu 2 symboli otrzymujemy jakąś nagrodę. Minusem jest na pewno nudna grafika, można powiedzieć, że z poprzedniej epoki gier slotowych. Spróbuj tej gry automaty bez rejestracji i do tego za darmo na naszej stronie. Przekonaj się, jak to jest wygrać darmowe spiny w owocówce!