Three Wishes

Three Wishes
Podstawowe cechy slotu
  • Producent: BetSoft
  • Bębny: 5
  • Linie wygrywające: 30
  • Gra bonusowa: Tak
  • Darmowe spiny: Tak
  • RTP: 96%
  • Opcja autoplay: Tak

Na naszym portale nie ma opcji obstawiania na poważnie. Automaty do gry na prawdziwe pieniądze znajdziesz na stronie kasyna. Graj odpowiedzialnie ! W razie potrzeby uzyskaj pomoc.

W Three Wishes gra zabiera nas do świata Bliskiego Wschodu. Świata pełnego magii i niespodzianek. Świata, gdzie króluje dżinn w towarzystwie małpki kapucynki, latających dywanów i wielbłądów. Zadaniem gracza jest odkrywanie skarbów ukrytych pod piaskami pustyni, uwolnienie dżina z lampy, ale przede wszystkim uwolnienie księżniczki, czyli najcenniejszego symbolu standardowego.

Three Wishes gra owoce online jest osadzone w świecie rodem z opowieści Szeherezady. Jak w baśniach z tysiąca i jednej nocy mamy tu magiczne lampy z ukrytym w nich dżinem, który spełnia marzenia. Mamy figlarną małpkę, która odkrywa dla nas dodatkowe pola czy latający dywan, który lata po planszy niszcząc symbole. Wszystko to okraszone klimatycznymi efektami dźwiękowymi.

Efekty dźiękowe bez wątpienia zasługują na słowo uznania. W trakcie gry mamy nadzieję na wygraną nie tylko z chęci zysku, ale również aby usłyszeć zmieniające się tematy muzyczne po szczęśliwym losowaniu. Muzyka ta zachowana jest w klimacie gry i doskonale oddaje klimaty z baśni tysiąca i jednej nocy.

Studiem odpowiedzialnym za to bez wątpienia wyjątkowe dzieło jest BetSoft. Studio to na swoim koncie ma już ponad 100 tytułów odnoszących sukcesy. Ich głównym celem jest dostarczanie unikalnych i ekscytujących gier kasynowych. Takich, gdzie gracz nie traci zainteresowania po kilku minutach, a po godzinach rozrywki wciąż potrafi się zaskoczyć. Bez wątpienia jednym z takich tytułów jest Three Wishes automat do gry. Slot ten jest przepełniony ciekawymi bonusami, które rzeczywiście potrafią zaskoczyć. Dlatego poświęciliśmy im cały akapit w dalszej części artykułu.

Three Wishes jest zbudowany w klasyczny sposób, mamy tu pięć bębnów i trzy linie, na których przewija się aż 30 linii wygrywających. Symbole, które pojawiają się na bębnach, tak jak pisaliśmy wcześniej, nawiązują do baśniowego Bliskiego Wschodu.

Aby szlifować swoje umiejętności wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę, gdzie jest dostępne Three Wishes bez rejestracji oraz całkowicie za darmo. Zachęcamy do ćwiczenia w Three Wishes demo po czym możesz grać w gry hazardowe za pieniądze.

Rozgrywka w Three Wishes

Three Wishes automat darmowy jest zbudowany z jednej strony klasycznie, a z drugiej minimalistycznie. Na głównym ekranie oprócz bębnów od razu rzuca się w oczy przycisk do uruchomienia losowania. Oznaczony jest poprzez zakręconą strzałkę i opisany “Spin”.

Wszystkie pozostałe funkcje są ukryte pod przyciskiem menu po lewej stronie. Oznaczony został trzema liniami poziomymi i pomalowany na zielono. Po jego kliknięciu możemy zarządzać ustawieniami dźwięku, zmienić zakład (Change bet) i sprawdzić tabele wypłat i zasady (View paytable).

W zakładce “Change bet” możemy wybrać wartość monety (Coin denomination), ta wartość waha się od 0,01 do 1,00. Możemy wybrać wysokość zakładu na jedną linię wygrywającą (Bet per line), tu wartość minimalna to 1, a maksymalna to 10. Ostatnią opcją jest wybór ilości linii wygrywających, minimalna to oczywiście 1, a maksymalna to aż 30.

Zakładka “Autoplay” pozwala nam uruchomić funkcję gry automatycznej, gdzie automat sam będzie uruchamiał kolejne losowania. Gracz może natomiast prawie dowolnie zaprogramować jej działanie. Możemy wybrać przez ile rund funkcja będzie aktywna, ile maksymalnie możemy stracić oraz wybrać po jakiej wysokości wygranej ma się zatrzymać. Dla zaoszczędzenia czasu dostępna jest również opcja “Quick spin”, gdzie losowanie przebiega szybciej.

Ostatnią zakładką jest “Pay table”, gdzie gracz może sprawdzić tabelę wypłat dla aktualnej stawki i ilości linii. W tej zakładce znajdziemy również zasady gry, z którymi koniecznie należy się zapoznać przed rozpoczęciem zabawy. Na górze ekranu do dyspozycji gracza jest jeszcze pasek, który informuje kolejno o aktualnych środkach, aktualnej stawce i wysokości wygranej.

Dodatkowe wygrane w Three Wishes

Tak jak wspominaliśmy wcześniej Three Wishes zaskakuje ilością bonusów i promocji. Dzięki temu rozgrywka jest naprawdę ciekawa i nie nudzi swoją prostotą, a przy tym bonusy mają jasne zasady.

Pierwszym z nich jest latający dywan. Jest on zarazem symbolem Wild, czyli potrafi zastąpić inne symbole, jak i po trafieniu na pierwszy bęben uruchamia swoją magiczną moc. Dywan poleci z pierwszego bębna do ostatniego, po drodze niszcząc symbole i dając dodatkową wygraną. Funkcja ta nie jest dostępna podczas darmowych spinów, o których za chwilę.

Kolejnym specjalnym symbolem jest małpka kapucynka. Jeśli trafi na środkowe pole, to znaczy na trzeci bęben i pozycję drugą, uruchamia swój bonus. Prosi wtedy o wybranie pól po jej lewej lub prawej stronie, a także powyżej i poniżej. Następnie małpka wskakuje na wybrane symbole i odkrywa ukryte pod nimi wygrane. Możesz wybrać wszystkie, dopóki nie odbierzesz wygranej.

W Three Wishes dostępny jest również symbol Scatter pod postacią skrzyni skarbów. Wylosowanie trzech lub więcej takich symboli na dowolnych polach daje ci darmowe spiny. Trzy takie symbole to 5 spinów, cztery to 10, a pięć to aż 20 darmowych spinów!

Ostatnim, ale zarazem przynoszącym największe wygrane bonusem, jest znalezienie lampy dżina. Jeśli uda ci się wylosować trzy symbole magicznej lampy uruchamia się runda bonusowa. Wtedy twoim zadaniem będzie kliknięcie na lampę, aby uwolnić dżina. Wdzięczny duch w ramach podzięki spełni twoje marzenia. Będziesz mógł wybrać pomiędzy bogactwem, sławą, niekończącą się miłością, podróżami, mądrością i długim życiem. Dokonując tego wyboru decydujesz jakimi nagrodami zostaniesz obsypany.

Oczywiście nie tylko te symbole przynoszą wygraną. Pozostałe przynoszą bogactwo zgodnie z tabelą poniżej. Prezentowany przykład to wygrane dla stawki 1 i 1 linii wygrywającej.

Symbol x3 x4 x5
Dywan 60 125 250
Księżniczka 50 100 200
Wielbłąd 40 80 160
Złoto 30 60 120
Miecze 25 50 100
Kula 20 40 80
Szmaragd 15 30 60
Owoce 10 20 40
Kosz 5 10 20

Three Wishes podsumowanie

Podsumowywując, Three Wishes bez wątpienia jest jedną z ciekawszych pozycji na rynku slotów online na telefonie. Wyróżnia ją ciekawa rozgrywka. Dzięki mnogości bonusów i przyjemnej oprawie dźwiękowej gra nie nudzi, dlatego jest świetnym wyborem dla osób, które chcą z automatem spędzić trochę więcej czasu.

Jednak nie tylko o rozgrywkę tutaj chodzi. Wspomniane wcześniej bonusy wraz w wysokim średnim zwrotem dla gracza sprawiają, że gra nie tylko bawi, ale może również przynieść realne korzyści w postaci wysokiej wygranej. Tego właśnie ci życzymy i jeszcze raz zachęcamy do sprawdzenia tego slotu.