Hot Fruits Deluxe

Hot Fruits Deluxe
Podstawowe cechy slotu
 • Producent: Amatic
 • Bębny: 3
 • Linie wygrywające: 5
 • Gra bonusowa: Nie
 • Darmowe spiny: Nie
 • RTP: 96%
 • Opcja autoplay: Tak

Na naszym portale nie ma opcji obstawiania na poważnie. Automaty do gry na prawdziwe pieniądze znajdziesz na stronie kasyna. Graj odpowiedzialnie ! W razie potrzeby uzyskaj pomoc.

Początki automatów do gier sięgają dwóch stuleci wstecz. Na początku istniały tylko mechaniczne maszyny, które nawet nie wypłacały wygranych. Symbolami w nich były owoce, dzwony, siódemki, gwiazdy i sztabki BAR. Zwykle obsługiwał je barman wypłacając wygrane w cygarach lub drinkach. Miejsca rozgrywki a także pierwsze automaty nazwane zostały hot spotami. W dosłownym tłumaczeniu znaczy to “gorący punkt” lub “gorące miejsce”. Nazwa ta nie jest przypadkowa. Miejsca w których stały takie automaty przyciągały wielu graczy, faktycznie będąc gorącymi miejscami.

Świat ruszył do przodu i z coraz większą popularnością gier oraz samego dostępu do Internetu zaczęły powstawać pierwsze automaty do gier online. Te, które wzorowane są na mechanicznych maszynach wrzutowych nazywane dzisiaj są hot spotami. Hot Fruits oraz jego unowocześniona wersja Hot Fruits Deluxe są trzonem tego gatunku, są po prostu świetnymi hot spotami.

Skoro etymologię hot spotów mamy już za sobą dowiedzmy się więcej o twórcach tej gry czyli austriackiej firmie Amatic. Są oni jednymi z pierwszych deweloperów, którzy zaczęli tworzyć automaty do gier online. Zaczęli to robić już 1993 roku. Biblioteka ich gier jest już bardzo bogata. Tworzą darmowe gry na automatach należące do różnych gatunków, jednak najbardziej upodobali sobie hot spot gry. Gracze szukający tego typu gier zwykle kierują swoje kroki do tytułów tego austriackiego studia.

Hot Fruits Deluxe to hot spot z krwi i kości. Głównymi symbolami w grze są oczywiście owoce, siódemki, dzwony i gwiazdy. Są tylko 3 bębny i 5 linii wygrywających. Automat posiada kilka urozmaiceń, aby gra była bardziej ciekawa. Jednak nie ciekawości oczekują gracze od klasycznych hot spotów. Gry powinny sięgać do korzeni, posiadać ducha tzw. “Tamtych lat”, być proste i obsłudze i przystępne nawet dla niedoświadczonych graczy. Nie muszą posiadać wodotrysków i wybujałej oprawy graficznej. Hot Fruits Deluxe spełnia te warunki wpisując się w ten opis.

Odpowiednim miejscem do zagrania w Hot Fruits Deluxe demo jest nasza strona internetowa. Udostępniamy tam wersję Hot Fruits Deluxe bez rejestracji, która jest najlepszym sposobem na zapoznanie się z tym slotem typu darmowe gry jednoreki bandyta owoce online. Choć gra nie jest skomplikowana to posiada smaczki, takie jak dodatkowo płatna ściana symboli. Znajomość tych detali może przydać się podczas gry na pieniądze. O realną gotówkę można grać tylko w licencjonowanych kasynach online. Nacisk należy położyć na przymiotnik “licencjonowane”, ponieważ tylko w nich mamy gwarancję, że nasza wygrana zostanie wypłacona. Odpowiednie urzędy regulują i certyfikują tylko, te miejsca do gry, które spełniają określone normy bezpieczeństwa.

Jak należy grać w Hot Fruits Deluxe?

Hot Fruits Deluxe automat utrzymany jest w kolorach czerwieni i złota. Motywem są także płomienie, które opalają symbole tworzące układy. W tle także pojawiają się języki ognia. Rozgrywce nie towarzyszy ścieżka dźwiękowa. Słyszalne są tylko odgłosy podczas kręcenia bębnów i wygrywania kolejnych rund. Grafika stoi na wysokim poziomie. Symbole są szczegółowe, mocno nasycone kolorami oraz ciekawie animowane.

Pod centralnie umiejscowionymi bębnami znajduje się pole przeznaczone na komunikaty z gry. Pod nim znajdują się pola i przyciski sterujące grą. Pierwsze od lewej jest pole “freeplay” oznaczające, że jest to rozgrywka na wirtualne żetony. Pod nim znajduje się saldo gracza. Następne pole “lines” jest tylko informacją o 5 liniach wygrywających. Na 3 bębnowym slocie najczęściej gramy na 5 linii. Trzy z nich występują w poziomie i dwie po skosie.

Następne pole to “Bet”, czyli wysokość zakładu. Zakład można zmieniać w bardzo szerokim zakresie. Minimalna wartość to 1 kredyt, maksymalnie aż 1,000. Jego wysokość zmieniamy plusem i minusem znajdującym się po prawej stronie, tuż obok strzałki rozkręcającej bębny. Jeśli chcemy zagrać maksymalnym zakładem to istnieje do tego specjalny przycisk. Jest to “MaxBet”. Po naciśnięciu go w jednej chwili wchodzimy na najwyższy poziom ryzyka i gramy o maksymalną stawkę.

Tuż obok znajduje się znajduje się pole gry automatycznej. Ta niestety jest dość prymitywna. Nie można wskazać żadnych warunków zatrzymania. Gra toczy się cały czas i dopiero ponowne naciśnięcie tego przycisku ją zatrzymuje. Szkoda, że producent nie dał graczom większej możliwości sterowania grą automatyczną. Warunki zatrzymania pomagają modelować grę i zatrzymać ją w zależności od wybranych scenariuszy.

Ostatnie przyciski to wspomniany plus i minus od wybierania zakładu a także duży, okrągły przycisk ze strzałkami, który jasno pokazuje, że to nim obracamy bębnami. Po jego naciśnięciu pokazuje się przycisk STOP, którym możemy zatrzymać rozpędzone bębny. Alternatywnym sposobem na rozkręcenie bębnów jest użycie klawisza spacji.

W prawym górnym rogu gry kasyno 777 znajdują się rzadziej używane klawisze funkcyjne. Jest to m.in. znak zapytania po którego naciśnięciu wyświetla się tabela wypłat przekalkulowana dla aktualnego zakładu. Strzałkami, które znajdują się poniżej można zmieniać karty i wyświetlić dodatkowe informacje. Obok puchara odpowiadającego na tabelę  pojawia się dodatkowy przycisk paragrafu, pod którym umieszczone zostały pełne zasady gry. Ich znajomość jest zalecana wszystkim graczom. Zawierają pełne informacje o grze i opis wszystkich funkcjonalności tego automatu.

Promocje i bonusy w Hot Fruits Deluxe

Symbole w Hot Fruits Deluxe online zostały podzielone na dwie grupy. Te należące do pierwszej grupy po wypełnieniu wszystkich pól na bębnach oprócz standardowej wygranej zostaną pomnożone razy 2. Należą do nich:

 • Dzwonki,
 • Śliwki,
 • Pomarańcze,
 • Wiśnie,
 • Cytryny.

Pozostałe symbole nie zostaną pomnożone x2, ale ich wygrane są wyższe. W układaniu linii wygrywających zdecydowanym ułatwieniem jest występowanie symboli Wild. Jest nim symbol z napisem “Hot Fruits”. Zastępuje on inne symbole, które potrzebują pomocy w utworzeniu premiowanego układu. Oprócz działania jako wild, symbol z napisem “Hot Fruits” jest także najwyżej wycenianym symbolem. Jeśli wystąpi 3 razy przynosi największe wygrane.

Każdy z układów wygrywających musi składać się z 3 symboli a więc pojawić się na wszystkich bębnach. Tabela prezentuje wygrane dla skromnego zakładu wynoszącego 1 kredyt.

Symbol x3
wiśnie 4
cytryny, pomarańcze, śliwki 8
dzwonki 16
arbuzy 20
gwiazdy 40
siódemki 80
WILD Hot Fruits 160

Hot Fruits Deluxe automat do gry – opinia

Hot Fruits Deluxe gra od Amatic to furtka pomiędzy starymi, klasycznymi maszynami a nowoczesnymi, posiadającymi bogatą grafikę, współczesnymi wideo slotami. Wzbogacona o ciekawe urozmaicenia nie nudzi. Potrafi też przynieść wysokie wygrane. Hot Fruits Deluxe to bardzo interesująca gra. Każdy gracz powinien spróbować swoich sił w tej grze. Przywiązanie do klasycznych, pierwotnych rozwiązań jest widoczne na każdym kroku. Automat ten przypadnie do gustu wielu graczom, nie tylko wielbicielom retro automatów. Zagraj w tę grę na naszej stronie. Życzymy powodzenia i wielu wysokich wygranych podczas gry hazardowe na telefon.