20 Super Hot
Podstawowe cechy slotu
  • Producent: EGT
  • Bębny: 5
  • Linie wygrywające: 20
  • Gra bonusowa: Tak
  • Darmowe spiny: Tak
  • RTP: 95.7%
  • Opcja autoplay: Nie
ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

20 Super Hot

Szukając nowych automatów do grania, na pewno nie raz natknąłeś się na produkcje firmy EGT. To weterani branży, którzy być może nie tworzą najbardziej rozbudowanych slotów, ale ich produkcje mimo tego są zawsze bardzo wciągające. To za sprawą nie tylko wysokich jackpotów, ale też prostej do zrozumienia rozgrywce, którą doceni zaawansowany jak i początkujący gracz.

Właśnie taki jest 20 Super Hot automat owocowka. Slot jest niezwykle prosty w obsłudze, stawia też na sprawdzone symbole i rozwiązania – kilka bębnów, stała liczba linii wygrywających i możliwość podwojenia swojej wygranej to kilka z jego najważniejszych cech. Oprócz tego można zagrać w 20 Super Hot automat hot spot bez rejestracji – co umożliwi nam przetestowanie automatu w kontrolowanych warunkach i bez ryzyka utraty pieniędzy. Zrobić to możesz na naszej stronie – nie będziesz do tego potrzebować nawet konta na stronie. Po prostu uruchom grę i ciesz się rozgrywką bez ograniczeń!

Rozgrywka w 20 Super Hot

Tak jak pisaliśmy, zabawa na tym slocie nie należy do najtrudniejszych w kasynach online. Mimo tego jednak warto przed pierwszym obrotem zapoznać się z jej instrukcją obsługi oraz zasadami. Przybliżą nam one dokładne działanie wszystkich przycisków na wyświetlaczu, opiszą także symbole i przypisane im wygrane, pokażą nam wygrywające linie i objaśnią zasady dodatkowych funkcji. Wszystko to znaleźć można pod przyciskiem z symbolem „i” – znajduje się on w lewym dolnym rogu wyświetlacza – oraz pod przyciskiem HELP. Ten drugi umieszczony jest zaraz nad stanem naszego konta.

Gdy już zapoznasz się z regulaminami, możesz przejść do rozgrywki. Jeżeli przeczytałeś je porządnie, to pewnie wiesz już jak to zrobić, ale instrukcje niestety dostępne są wyłącznie w języku angielskim, więc nie każdy może sobie z nimi wygodnie poradzić. Z chęcią pomożemy, tak, byś mógł komfortowo grać w 20 Super Hot online. By rozpocząć zabawę, musisz wybrać kwotę zakładu – zrobisz to z listy widocznej na dole ekranu. Najniższy zakład to 20 kredytów (tutaj występują one jako diamenty), a najdroższy – 400. Zacznij od tych niższych zakładów, by stopniowo budować środki do gry.

Po wybraniu kwoty i kliknięciu nią slot rozpoczyna losowanie. Slot aktywuje się tak samo za każdym razem. Jeżeli jednak wolisz, by obroty działy się automatycznie, możesz uruchomić tryb gry automatycznej. Dostępny on jest pod pomarańczowym guzikiem, zaraz obok przycisku instrukcji obsługi. Brak w nim złożonych opcji, ale możesz go wyłączyć kiedy chcesz, naciskając na niego ponownie.

Gdy już wygrasz na automacie, dokładną wygraną zobaczysz w polu nazwanym LAST WIN. Wszystkie wygrywające linie (z 20 dostępnych na automacie) wypłacają wygrane, więc nawet symbole warte mniej, przy dobrej kombinacji, potrafią wypłacić duże kwoty.

Sama rozgrywka na slocie jest przyjemna. Wygląd i jego design zdecydowanie przypadną do gustu fanom retro automatów, bo na 5 bębnach znajdziesz kolorowe owoce i symbole 7. Design ten pozwala też na wygodne granie na urządzeniach przenośnych – nawet na mniejszym ekranie slot jest czytelny, a elementy łatwe do odróżnienia od siebie.

Bonusy dostępne w 20 Super Hot

Skoro wiesz już, jak grać i korzystać z automatu, możemy przejść do omawiania bonusów, występujących w 20 Super Hot gra. Oprócz nich chcemy też przybliżyć ci dokładne wygrane, które możesz zdobyć na tym slocie. Tak jak pisaliśmy, głównymi symbolami występującymi na automacie są różne owoce – cytryny, wiśnie, arbuzy. Nie są to jednak najlepiej opłacane symbole – tymi są siódemki oraz gwiazdki. A jak konkretnie wyglądają wygrane dla różnych ikon? Oto tabelka, w której przybliżamy je wszystkie, przyjmując, że gramy za 20 kredytów (czyli za najniższą stawkę):

Symbol x3 x4 x5
Gwiazdka 100 400 10,000
7 40 400 1,000
Winogrono 20 80 400
Arbuz, Śliwki 20 40 200
Cytryna, Pomarańcza, Wiśnie 10 20 100

Jak widzisz, nawet przy niskiej stawce wygrane są całkiem dobre, więc nie musisz obawiać się o utratę dużej ilości gotówki, nawet gdy nie trafisz wygranej kilka razy z rzędu – na pewno szybko odzyskasz utracone środki!

Poza standardowymi wygranymi, 20 Super Hot automat posiada też kilka funkcji dodatkowych i bonusów. Pierwszymi są specjalne symbole, zawarte w powyższej tabeli – są to 7 oraz gwiazdki. Te pierwsze działają na automacie jako symbol Wild. Co to oznacza? Symbol ten może pełnić rolę jakiegokolwiek innego symbolu (poza gwiazdką), w ten sposób przedłużając linię wygrywającą, lub zaczynając nową. Zwiększy to nasze wygrane w znaczący sposób, dlatego nawet jeden symbol z 7 na linii powinien nas cieszyć!

Drugim specjalnym znakiem jest gwiazdka, która nazywana jest symbolem Scatter. Trafienie 3 tych symboli, na dowolnych miejscach automatu (nie muszą one być częścią wygrywającej linii) zagwarantuje nam darmowe spiny. Ich ilość uzależniona jest od ilości trafionych gwiazdek, ale nawet 3 zapewnią nam kilka szans na zabawę za darmo!

Oprócz tego na automacie działa też jackpot, który jest progresywny – rośnie on cały czas jak gramy. W grze dostępne są aż 4 różne kwoty – gdy zdobędziemy jackpot, będziemy mogli wylosować jedną z nich.

Ostatnim typem bonusu jest gra ryzyka, lub gamble. Jest to specjalna funkcja dostępna jedynie po wygranej. Pozwala nam ona na obstawienie naszej wygranej kwoty i podwojenie jej… lub całkowitą jej utratę! Po uruchomieniu tej gry specjalnej, na automacie wyświetla się ciąg kart w czerwonym i czarnym kolorze. Naszym zadaniem jest odgadnięcie, jaki kolor będzie miała następna, wylosowana przez komputer, karta.

W przypadku trafienia kwota zostaje podwojona. Ten proces można wykonać maksymalnie 5 razy na jednej wygranej. W dowolnym momencie możemy się też wycofać, zabierając kwotę, którą udało nam się już uzyskać. Jeżeli nawet po wygraniu kilku razy przegramy, stracimy całą stawkę, niezależnie od ilości dodatkowej gotówki, którą już zdobyliśmy. To świetny sposób na powiększenie nawet małych wygranych do dużych kwot, ale musi nam dopisać sporo szczęścia by proces ten się udał!

20 Super Hot – nasza opinia o automacie

Ten automat na pewno nas urzekł. Mimo swojego prostego designu niezbyt złożonych funkcjach i mało oryginalnym motywie przewodnim bawiliśmy się z nim świetnie. To głównie za sprawą dużych wygranych, które oferuje slot, a także grze ryzyka, która dodawała sporo emocji do zabawy.

Nawet jeżeli nie jesteś jeszcze przekonany, koniecznie spróbuj 20 Super Hot demo – darmowe granie na automacie na naszej stronie na pewno zmieni twoje podejście do tego slotu! A gdy już poćwiczysz, będziesz mógł przejść do grania o prawdziwe pieniądze – a na tym slocie zagrasz nawet o ogromne kwoty!

Najlepsze automaty