Hot Twenty

Hot Twenty
Podstawowe cechy slotu
 • Producent: Amatic
 • Bębny: 3
 • Linie wygrywające: 5
 • Gra bonusowa: Nie
 • Darmowe spiny: Nie
 • RTP: 95.79%
 • Opcja autoplay: Tak

Na naszym portale nie ma opcji obstawiania na poważnie. Automaty do gry na prawdziwe pieniądze znajdziesz na stronie kasyna. Graj odpowiedzialnie ! W razie potrzeby uzyskaj pomoc.

„Gorąca Dwudziestka” bo tak należy przetłumaczyć nazwę gry Hot Twenty to jednej z najpopularniejszych slotów jednoreki bandytów wydanych przez dużego austriackiego dewelopera, tj.  Amatic Industries. Tył ten jest typową grą owocową inspirowaną jednorękimi bandytami. Oznacza to, że zamiast na bonusy, czy piękną grafikę postawiono tu na proste rozwiązania oraz wartką rozgrywkę.

Warto zapoznać się z Hot Twenty automat do gry w wersji demo. Wtedy to bez żadnego ryzyka można przekonać się, czy ten tytuł przypadnie do gustu. Co istotne na naszym portalu zagrać można w Hot Twenty bez rejestracji. Wystarczy, że masz przeglądarkę internetową z oprogramowaniem Flash i stabilne połączenie z siecią, aby móc rozpocząć udaną zabawę. Naturalnie w kasynie online można również zagrać nie na wirtualne, a na prawdziwe środki.

Sposób gry w slocie Hot Twenty

Surowa oprawa graficzna i dźwięki ograniczone do minimum to cechy typowe dla owocówek w stylu retro. Dokładnie tak też jest i w przypadku Hot Twenty gra online hazardowa. Tu otoczka traktowana jest mało istotna. Co najważniejsze takie podejście podoba się ogromnej ilości graczy, którzy z sentymentem patrzą na tradycyjne automaty wrzutowe.

Po włączeniu gry powinno się kliknąć mały przycisk w kształcie znaku zapytania. Znajduje się on w lewym górnym rogu i umożliwia zapoznanie się z regułami oraz tabelą wypłat. Przyciski bezpośrednio związane z rozgrywką znajdują się zaś u dołu i po bokach ekranu. Po lewej określa się liczbę linii wygrywających, a po prawej stawkę na pojedynczą linię. Do tych funkcji dostęp uzyskuje się również w dolnym menu, po wciśnięciu przycisków „Lines” oraz „Bet”.  Jeden spin w Hot Twenty online ma miejsce po kliknięciu przycisku „Start”, a automatyczne obroty po wybraniu opcji „Auto Start”.

Poniżej przedstawiono wartość poszczególnych symboli, przy kombinacjach zawierających kolejno trzy, cztery lub pięć identycznych znaków:

 • Wiśnie – 10, 20, 100
 • Pomarańcze – 10, 20, 100
 • Cytryny – 10, 20, 100
 • Śliwki – 20, 40, 200
 • Arbuzy – 20, 40 lub 200
 • Winogrona – 20, 80, 400
 • Siódemki – 40, 400,1 000
 • Gwiazdy – 100, 400, 10 000

Symbolem Scatter, który zapewnia wypłaty z każdej pozycji, są gwiazdy. Znakiem Wild zastępującym wszystkie inne (z wyłączeniem Scatter) są zaś siódemki.

Bonusy w grze Hot Twenty

Jak już wspomniano, Hot Twenty automat stawia na najprostsze rozwiązania. Nie ma więc co tu liczyć np. na darmowe spiny, czy bonusy innego typu. Warto jednak wspomnieć o ciekawym zastosowaniu symbolu wild. Jeśli zjawi się on na wszystkich bębnach jednocześnie, to wartość wygranej jest równa aż 20 000.

Ponadto dostępna jest wyjątkowo rozbudowana opcja „Gamble”, pojawiająca się po wylosowaniu zwycięskiej kombinacji. W większości automatów darmowych hot spot polega ona wyłącznie na próbie przewidzenia koloru karty. W Hot Twenty można zaś zarządzać ryzykiem. Po pierwsze zaryzykować można częścią np. połową stawki. W tym celu klika się przycisk z napisem „Half”. Ponadto wygrane można nie tylko zdublować (przewidując kolor karty), ale nawet przemnożyć x4 (zgadując znak karty). W pierwszym przypadku masz 50% szansy na powodzenie, a w drugim 25%. W razie pomyłki wygrana całkowicie przepada.

Automat Hot Twenty – mobilna wersja

Dobrą wiadomością dla wielu graczy będzie na pewno to, że Hot Twenty jest dostępna także na telefony i tablety. Amatic zadbałoby jedna z ich najpopularniejszych gier była w dosłownym zasięgu ręki.

Gra jest więc usprawniona tak, by dostosowywać się do różnego rodzaju telefonów i innych urządzeń mobilnych, niezależnie od ich wielkości. Cała nawigacja została usprawniona i przygotowana pod ekrany dotykowe, na których przecież nie jeździmy małym kursorem, a obsługujemy dłońmi. Wszystko jest więc odpowiednio duże, czytelne i łatwe w obsłudze.

Upewnić się tylko musimy, czy mamy dobry dostęp do Internetu, a z tym na urządzeniach mobilnych ciągle różnie bywa.

Finalna ocena gry Hot Twenty

Hot Twenty jest bardzo dobrą grą, którą można polecić w konkretnych przypadkach. Jeśli ktoś szuka multum bonusów i zadziwiającej grafiki, to ta produkcja może nie przypaść mu do gustu. Jeżeli jednak ma się nadzieje na zdobycie wygranej bez zbytniego przemęczania się, to Hot Twenty może okazać się doskonałym wyborem. Duże brawa Amatic Industries należą się za wprowadzenie rozbudowanej wersji funkcji „Gamble”. Nie dość, że zapewnia ona emocje, to jeszcze pozwala graczowi zarządzać ryzykiem.

Wielu uznaje też ten tytuł za klasykę gier slot. Także z tego powodu chcemy Ci polecić tę grę, tym bardziej że bez żadnych opłat i rejestracji zagrasz u nas w Hot Twenty demo. Od razu życzymy Ci tego, by bębny stale wypełniały się zwycięskimi kombinacjami.