Mega Joker
Podstawowe cechy slotu
 • Producent: NetEnt
 • Bębny: 3
 • Linie wygrywające: 5
 • Gra bonusowa: Nie
 • Darmowe spiny: Nie
 • Opcja autoplay: Tak
ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

Mega Joker

Mamy tu do czynienia z kolejną grą od Novomatic. Mega joker automat do gry to slot, w którym dominuje tematyka owocowa, dzięki temu z łatwością rozpoznasz konkretne symbole i przyporządkujesz im wartość. Nie ma co ukrywać, jest to dość prosta gra określana głównie wyrażeniem „owocówka”. Nie spodziewajmy się więc, że w Mega joker towarzyszyć nam będą eksplozje lub inne tego typu efekty specjalne. Gra jest spokojna i stonowana w swojej grafice, więc jeśli szukasz prostoty to Mega joker powinien być twoim wyborem.

Nawigacja jest naprawdę prosta, na samym dole gry znajduje się jasne i klarowne menu. Przyciski odpowiedzialne za rozpoczęcie rozgrywki są w kolorze zielonym, nie sposób ich przeoczyć.

Możesz zagrać za darmo na naszej stronie. Dzięki temu nabędziesz doświadczenia, które na pewno przyda Ci się w prawdziwej grze.

Mega joker – główne funkcje

Mega joker to owocówka, która z pewnością Cię zaskoczy. Fakt, że mamy 5 walców, na których losujemy symbole, na pewno nikogo nie zdziwi. Jednak to, że mamy możliwość grania aż na 40 liniach jest naprawdę imponujące. Pomyślcie o tym, że z reguły gry slotowe owocowe mają do wyboru 20 linii. Tutaj jest mowa aż o 40! Mega joker co prawda odbiega bogactwem barw od gier o tematyce mitologicznej, ale czy możemy oczekiwać niesamowicie efektywnej szaty graficznej w owocówce? Mega joker ma inne zalety, chociażby intuicyjną nawigację. Na samym dole widzimy menu, które mówi samo za siebie. Po lewej oraz prawej stronie mamy do wyboru albo autoplay, czyli automatyczną grę, albo pojedynczy spin po kliknięciu przycisku start. Ponadto w każdej chwili możemy sprawdzić tabele wypłat po kliknięciu Paytable. Na samym środku widzimy ilość obstawionych linii, wartość naszego zakładu na pojedynczą linię oraz ogólną wartość naszego zakładu.

Jak więc widać zarówno gra online, jak i nawigacja jawi nam się w bardzo przystępnej formie.

Jak wygrać w Mega joker? 

No dobrze, wiesz już czego się spodziewać po grafice oraz samym menu tej gry. Pora na opis symboli. Dowiesz się teraz, co możesz wylosować i jakimi mnożnikami ta gra dysponuje.

Weźmy jako przykład zakład o wartości 0,01 euro na 1 linie. Zakładamy również, że wszystkie spośród naszych linii są obstawione, czyli dysponujemy 40 liniami.

 • W przypadku trafienia 3 do 5 symboli takich jak cytryny, śliwki, wiśnie lub pomarańcze możemy wygrać 0,04, 0,20 lub 1 euro.
 • W przypadku trafienia 3 do 5 winogron lub arbuzów możemy liczyć z kolei na 0,08, 0,40 lub 1,60 euro.
 • Kiedy trafimy 3 do 5 truskawek lub gruszek zyskujemy 0,20, 0,60 lub 2,40 euro.
 • Szczęśliwe siódemki z kolei w zależności czy trafimy 3 czy 4, a nawet 5 dają nam 0,20, 0,80, 4 euro.
 • Mamy jeszcze symbol jokera, który stanowi również substytut dla brakujących nam na linii symboli. Jego wartości od 3 do 5 wylosowanych symboli to 0,40, 2,00, 20 euro.
 • Gwiazdki są najbardziej pożądanymi symbolami, za 3, 4 lub 5 otrzymujemy 1,60, 8,00 lub 160 euro.

Z takimi mnożnikami najlepiej jest chyba grać na wszystkich dostępnych liniach. Spróbuj, może sam opracujesz jakąś specjalną taktykę w Mega jokerze. Może dowiesz się, co oznacza jackpot i jak to jest go zgarnąć.

Jak zostało wcześniej wspomniane, wśród nagród można trafić na jackpot. Ponadto mamy szansę wylosować symbole Scatter oraz Wild.

Owocówka dla każdego

Jest to owocówka dla każdego. Grając w nią za darmo, możesz samemu zobaczyć czego się spodziewać. Na pewno ciekawym aspektem tej gry jest możliwość grania aż na 40 liniach i minimalistyczna grafika, dzięki której łatwo odnaleźć się w tej grze. Minusem i to dużym jest na pewno brak możliwości wylosowania darmowych spinów.

Możesz spróbować gry w Mega Joker na naszej stronie, bez jakiejkolwiek rejestracji i bez konieczności inwestowania w to pieniędzy. Czekamy na Ciebie z niecierpliwością!

Inne automaty do gry