Fruit Party
Podstawowe cechy slotu
 • Producent: Pragmatic Play
 • Bębny: 7
 • Linie wygrywające: 256
 • Gra bonusowa: Nie
 • Darmowe spiny: Tak
 • RTP: 96.47%
 • Opcja autoplay: Tak
ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

Fruit Party

Owocowe szaleństwo w postaci imprezowego koktajlu prezentuje nam Pragmatic Play! Jego dzieło, Fruit Party to automat do gry, który zaadaptował znaną i lubianą tematykę owoców, choć tutaj uwaga — w przeciwieństwie do tradycyjnych jednorękich bandytów, tutaj mamy niestandardowy blend na matrycy 7×7! Zajrzyj do tego sadu, posmakuj (zakazanego) owocu i poznaj z nami reguły. Na naszej stronie nie tylko prezentujemy ci Fruit Party demo, które pozwoli naszym graczom zagrać za darmo i bez rejestracji. My jednak idziemy o krok dalej i poznajemy wszystkie składniki tej owocowej mieszanki, próbując slota wielokrotnie. Dzięki temu powstaje właśnie ta recenzja, która wyjaśnia krok po kroku wszystkie elementy gry.

Zanim spróbujesz koktajlu, jakim jest Fruit Party automat do gry, koniecznie sprawdź jego składniki. I nie chodzi nam tylko o jednoreki bandyta owoce, czyli symbole dostarczające witaminy P jak pieniądz! Ten slot o wysokim zwrocie trzeba poznać od strony technicznej i nie można zapomnieć o regulaminie. Choć producent szczegółowo wyjaśnia zasady w języku angielskim, my stworzyliśmy tę recenzję okiem gracza: z nami dowiesz się po kolei, czego ci potrzeba, by mieć owocne zbiory w grze na prawdziwe pieniądze. Zapraszamy do poznania specyfikacji slota.

Recepta na imprezę: Zasady Fruit Party

Gra Fruit Party opiera się na idei klasycznych slotów owocowych. Została ona jednak poszerzona w tym celu, aby zwiększyć zabawę, i tutaj zamiast standardowych pięciu bębnów mamy ich aż 7 ułożonych w 7 rzędach. W efekcie znajdziemy planszę z 49 symbolami, które również odbiegają od znanego nam standardu. Poświęcimy im osobno kolejną sekcję tej recenzji. Procent zwrotu RTP dla gracza w Fruit Party jest dość wysoki, bo wynosi on według producenta aż 96,47%.

Jeśli tutaj jesteś, to bardzo się cieszymy, ponieważ poznanie zasad jest naprawdę kluczowe w grze hazardowej. W Fruit Party gra jest o tyle bardziej oryginalna, że nie doświadczymy tu standardowo rozumianych linii wygrywających. Co więc czyni nas zwycięzcą? Otóż owoce mogą pojawić się na bębnach od 5 do 15 razy w różnych kombinacjach! Naszym oczom ukazują się przede wszystkim bębny, ale u dołu strony zostajemy przeprowadzeni przez funkcje ustawień. Poniżej znajdziesz polski opis menu Fruit Party kolejno od lewej.

“i” Pod tą ikonką gracze zapoznają się z Tabelą wypłat. Menu zawiera siedem stron, więc poza wartościami każdego symbolu dowiemy się także o symbolach specjalnych, funkcjach dodatkowych (w tym okoliczności uruchamiające darmowe spiny). Na kolejnych stronach poznamy także stawkę zakładu (min. 0,2, max. 100 kredytów), a także szczegóły dotyczące gry automatycznej.
Trzy kreski Klikając ten przycisk, ustawisz funkcje muzyczne/ dźwiękowe, a także możesz wyregulować stawkę zakładu. Znajdziesz tam także ustawienia dotyczące intro oraz historii swoich poprzednich rozgrywek.
Spin Te dwie strzałki główne po prawej stronie ekranu służą do rozpoczęcia rundy. Po kliknięciu bębny uruchamiają się. Czarny napis poniżej spina, autoplay służy nam natomiast do ustawienia automatycznych obrotów. W Fruit Party automat pozwala na wybranie liczby auto-spinów, a także warunków zatrzymania “stop if”:
 • Cash decreases by: tutaj programujemy grę, aby automatyczne obroty zatrzymały się, gdy nasza kwota spadnie poniżej określonej stawki.
 • Single win exceeds: w tym przypadku decydujemy o zatrzymaniu obrotów automatycznych przy wygranej o określonej przez nas wartości.
 • Cash increases by: możemy dać instrukcje, by auto obroty zatrzymały się po uzyskaniu określonej stawki wygranej.
 • Stop on any win: zatrzymuje obroty po każdej wygranej.
Plus i minus Te przyciski służą zwiększaniu stawki zakładu. Regulujemy kolejno:
 • Bet: wartość zakładu.
 • Coin value: Wartość monety, która może wahać się od 0,01 do 0,5.
 • Total Bet: Całkowita wartość zakładu.

Co ważne, ustawiając zakład, automatyczny multiplier we Fruit Party wynosi x20. Oznacza to, że iloraz Bet, Coin Value i 20 daje nam razem całkowitą wartość zakładu, którą możemy sprawdzić w polu BET obok CREDIT, który pokazuje nam stan naszego salda. Oczywiście zachęcamy do sprawdzenia tych opcji we Fruit Party bez rejestracji, gdzie za wirtualne żetony od producenta mamy tutaj rozrywkę za free. Kiedy zaznajomisz się już z zasadami, czas przygotować się na grę. Jak ustalić menu na owocową imprezę? Może szampan i truskawki? Przechodzimy teraz do punktu programu, a więc bonusów i symboli we Fruit Party!

Truskawki i szampan. Nagrody bonusowe i symbole we Fruit Party

Oto, jakie nagrody czekają nas w przypadku tej gry: 5 lub więcej takich samych symboli ułożonych obok siebie w poziomie, lub pionie dają nam wygraną. Maksymalna liczba owoców, jakie zbierzemy we Fruit Party, może sięgnąć nawet 15. Są to:

 • Truskawka. Najważniejszy symbol. Wypłaca 150-krotność zakładu za klaster 15+.
 • Pomarańcza. Drugi w kolejności wartościowy symbol, który wypłaca 100-krotność zakładu za klaster 15+.
 • Zielone jabłko. Wypłaca 90-krotność zakładu za klaster 15+.
 • Winogrono – wypłata 80-krotności zakładu za 15+ klastrów.
 • Śliwka – wypłata 60-krotności zakładu za klaster 15+.
 • Gwiazda – wypłaca 40-krotność zakładu za klaster 15+.
 • Serce – wypłaca 20-krotność zakładu za klaster 15+.

To nie wszystko, bo we Fruit Party online mamy też scattera— złote jabłko, które w liczbie 3 uruchamia rundy 10 darmowych spinów, a gdy upolujemy ich siedem, mamy aż 14 rund darmowych obrotów! Przechodząc do innych funkcji specjalnych, mamy ich w tej grze trzy.

Tumble Ta funkcja sprawia, że symbole, które utworzyły zwycięskie kombinacje, znikają z ekranu po ich wypłaceniu. Bębny nie będą puste, gdyż świeże symbole będą ślizgać się z gracją z górnej części bębnów, wypełniając i uzupełniając rzędy.
The random multiplier Zwycięskie symbole mogą mnożyć się x2. Jeśli w wygranej konfiguracji symboli jest więcej symboli zawierających losowy mnożnik, całkowita wygrana tego bloku jest mnożona poprzez połączenie wszystkich istniejących mnożników! Maksymalny mnożnik, jaki możesz trafić, to aż x256.
Darmowe spiny Tutaj rolę odgrywa symbol brzoskwini. Ustrzel minimum 3 i przenieś się na wyższy poziom, odblokowując 10 darmowych spinów. Symbole, które następują, mają większą szansę na przeniesienie mnożnika 2x lub 4x niż w grze podstawowej. Symbol brzoskwini daje Ci szansę na zagranie dodatkowych darmowych spinów, jeśli trafisz kolejne 3 lub więcej symboli rozproszonych na ekranie.

Najwyższa stawka we Fruit Party to aż 5000x zakładu, więc jest o co się bić (a raczej imprezować)!

After party. Nasze wnioski końcowe

Po wypróbowaniu Fruit Party nie mamy kaca. Wszystko za sprawą tej ogromnej dawki owocowych witamin! Gra jest naprawdę świetną rozrywką, także, jeśli dotarłeś do końca naszej recenzji, chyba nie musimy cię przekonywać, żeby zagrać we Fruit Party za darmo. Wypróbuj wersję testową na naszej stronie, a my wznosimy toast za wysokie wygrane. Powodzenia!

Inne automaty do gry