Book of Ra Magic

Book of Ra Magic
Podstawowe cechy slotu
 • Producent: Novomatic
 • Bębny: 5
 • Linie wygrywające: 10
 • Gra bonusowa: Nie
 • Darmowe spiny: Tak
 • RTP: 95.03%

Na naszym portale nie ma opcji obstawiania na poważnie. Automaty do gry na prawdziwe pieniądze znajdziesz na stronie kasyna. Graj odpowiedzialnie ! W razie potrzeby uzyskaj pomoc.

Book of Ra gra jednoreki bandyta to jedna z najsilniejszych marek wśród automatów do gier. Można nawet obrać tezę, że gry z tej serii miały ogromny wpływ na uformowanie się specyficznego gatunku gier, które opowiadają o tajemniczych księgach i prawie zawsze charakteryzują się tymi samymi możliwościami. Book of Ra Magic automat to delikatne odejście od klasycznej wersji, o wiele starszego pierwowzoru. Za produkcję całej serii odpowiada legendarne studio Novomatic. Dzisiaj o tej firmie mówi się już coraz mniej, ponieważ coraz częściej jako producenta jego gier wymienia się Greentube. Warto jednak pamiętać, że Novomatic odpowiada za jedną z najważniejszych serii automatów do gier w iGamingu.

Maszyna została wydana w 2018 roku, czyli aż 10 lat po premierze Book of Ra Deluxe (odnowionej wersji). To tylko dowodzi temu, jak silna jest ta marka. Założenia dotyczące zmian były bardzo skromne i ingerują wyłącznie w główną funkcję bonusową. Oprócz tego maszyna prezentuje się praktycznie identycznie do poprzedniej wersji. Pomimo wielu lat na karku, oprawa graficzna została wykonana w taki sposób, że może się podobać nawet dzisiaj. Dzięki temu gry z serii Book of Ra mogą z łatwością stawać w szranki z konkurencyjnymi, nowoczesnymi slotami.

Wszystkie produkcje wywodzące się z Novomatic i Greentube są dostępne za darmo. Dlatego każdy może wyszukać Book of Ra Magic demo na naszej stronie i uruchomić ją w dowolnej chwili – bez wymogu logowania i rejestracji. Rozgrywka wygląda identycznie, z jedną niewielką różnicą – pieniądze są fikcyjne. Dzięki temu można sprawdzić wszystkie funkcje oraz możliwości rozgrywki i odpowiednio przygotować się do gry na prawdziwe pieniądze.

Szczegóły dotyczące rozgrywki w Book of Ra Magic

Maszyny z serii Book of Ra stanowią swego rodzaju ewenement i znacząco wyróżniają się pod względem graficznym nawet wiele lat po premierze. Twórcy doskonale zaprojektowali wszystkie grafiki i symbole, sprawiając, że bez względu na zastosowane technologie – zawsze będą doskonale wyglądać. Można się nieco zniechęcić na widok prostego, trochę archaicznego interfejsu użytkownika, jednak cała reszta to najwyższy światowy poziom. Ikony zostały wykonane z wykorzystaniem grafik o wysokiej rozdzielczości. Są animowane i sprytnie dostosowane do tematyki starożytnego Egiptu. Podczas rozgrywki w Book of Ra Magic automat do gry użytkownik może się poczuć, jakby rzeczywiście przemierzał korytarze starożytnych świątyni, gdzie skrywa się kultowa już księga.

Wspomniany wcześniej interfejs został zaprezentowany na pasku pod bębnami. Wyświetla informacje o wygranych, balansie konta i pozwala dostosować wszystkie najważniejsze aspekty rozgrywki. Zgodnie ze starą szkołą gry na slotach, Book of Ra Magic online pozwala na dość dużą ingerencję w rozgrywkę poprzez dostosowanie różnych wartości. Od lewej do prawej można ustawiać i uruchamiać następujące opcje:

 • Lines – możliwość ustawienia liczby aktywnych linii wypłacających.
 • Bet/Line – określenie wysokości zakładu na pojedynczą linię.
 • Credit – ustawienie wartości jednego kredytu.
 • Paytable – włączenie tabeli wypłat.
 • Gamble – odblokowuje się po trafieniu wygranej i umożliwia postawienie dodatkowego zakładu.
 • Autoplay – włącza automatyczną rozgrywkę.
 • Start – uruchamia losowanie symboli na ekranie.

Najważniejszym miejscem, w jakie należy się bezwzględnie udać, bez względu na to, czy ktoś bawi się w Book of Ra Magic bez rejestracji, czy przy standardowej wersji, jest tabela wypłat. To tam można sprawdzić wszystkie najważniejsze kwestie wyróżniające tę grę od jej pierwowzoru, sprawdzić wszystkie linie wygrywające i poznać rzeczywistą wartość każdej możliwej do trafienia kombinacji symboli.

Szczegółowe dane o grze

Maszyna ma standardowo 5 bębnów oraz 3 rzędy z symbolami. Wygrane formują się na 10 liniach, ale to gracz decyduje, ile z nich jest aktywnych. Zakład ustawia się na kilka sposobów i przy wartości monety równej 1, jego minimalna i maksymalna wartość wynosi kolejno 1 i 2000. Od tego zależy prawdopodobieństwo trafienia i wysokość stawki. W grze zastosowano kilka standardowych funkcji bonusowych jak:

 • Wild,
 • runda z darmowymi spinami,
 • funkcja Gamble.

Całość została spięta przyzwoitym RTP, który zapewnia zwrot 95% włożonych w zakłady pieniędzy. Dzięki temu można się bawić bez większego ryzyka poniesienia porażki.

Funkcje specjalne i symbole Book of Ra Magic

Book of Ra Magic gra hazardowa to przedstawiciel standardowych automatów do gier, który ma wszystkiego po trochu. Znajdą się tutaj popularne bonusy, a symbole można podzielić na kilka kategorii pod względem prezentacji, wartości wypłat oraz funkcji specjalnych.  Podczas rozgrywki można natrafić na 10 różnych obrazków, z których część wypłaca nagrody za kombinacje składające się z od 3 do 5, a reszta z od 2 do 5 ikon na linii. Przy zakładzie wynoszącym 1 wygrane przedstawiają się następująco.

Symbol 2x 3x 4x 5x
10 5 25 100
J
Q
K 40 150
A
skarabeusz 5 100 750
posążek
sarkofag 400 2000
księga (Wild, Scatter) 2 20 200
poszukiwacz przygód 10 100 1000 5000

Standardowo dla gier działających na podstawie systemu działania gier tego typu, symbol księgi odpowiada za wszystkie funkcje specjalne.

Wild Ikona zamienia się ze wszystkimi innymi, sprawiając, że wygrane trafiają się o wiele łatwiej.
Scatter Księga wypłaca wygrane za kombinacje bez względu na to, czy leży na konkretnych liniach, czy nie.
Darmowe spiny Po wylosowaniu przynajmniej 3 symboli księgi, gra wypłaca stosowną wygraną i uruchamia rundę bonusową z 10 darmowymi spinami. Premia polega na wylosowaniu jednego rozszerzającego się symbolu. Z każdym obrotem wszystkie bębny, na których pojawi się ta ikona, zostają nią pokryte, sprawiając, że prawie za każdym razem trafia się wysoko płatne kombinacje wygrywające.

Podsumowanie o Book of Ra Magic

Book of Ra to jeden z największych klasyków wśród standardowych, fabularyzowanych automatów do gier. Seria zapoczątkowała nowy nurt z grami o księgach i należy się jej szacunek. Kolejna cześć z podtytułem Magic stara się nie ingerować w to, z czego gra zasłynęła i nieznacznie zmienia jedynie główną funkcję bonusową. Pomimo dekady od wydania poprzedniej, odświeżonej wersji gry, Book of Ra Magic zachowuje jej klimat, a zmiany sprawiają jedynie, że lepiej komponuje się z grami nowoczesnymi. Jeśli slot Book of Ra Magic cię zainteresował, to zdecydowanie musisz sprawdzić inne pozycje udostępnione na naszej stronie. Dzięki temu można odpowiednio przygotować się do zabawy na pieniądze i osiągać maksymalne wyniki. Book of Ra Magic i inne tego typu automaty często można znaleźć w pakietach bonusów kasynowych, co czyni tę grę hazardową bardziej popularną.