Fairy Gate

Fairy Gate
Podstawowe cechy slotu
  • Producent: Quickspin
  • Bębny: 5
  • Linie wygrywające: 20
  • Gra bonusowa: Tak
  • Darmowe spiny: Tak
  • RTP: 96.66%
  • Opcja autoplay: Nie

Na naszym portale nie ma opcji obstawiania na poważnie. Automaty do gry na prawdziwe pieniądze znajdziesz na stronie kasyna. Graj odpowiedzialnie ! W razie potrzeby uzyskaj pomoc.

Kolejnym automatem do gry z kategorii bajkowych tematycznych maszyn bębnowych z naszej listy jest popularna gra znanego producenta Quickspin. Slot pod tytułem Fairy Gate to klimatyczna gra nawiązująca do baśniowego świata wróżek. Wszystkie elementy grafiki zostały odpowiednio dopracowane do bajkowego motywu przewodniego, co w konsekwencji odbiło się na popularności gry. Fairy Gate automat jednoreki bandyta jest cenioną grą nie tylko za dobrą mechanikę i nagrody, ale główne za niepowtarzalny klimat.

W tej produkcji Quickspin gracze mogą w pełni oddać się rozgrywce. Automat do gry posiada wszystkie funkcje niezbędne do automatyzacji gry, a co najważniejsze jest bardzo prosty w obsłudze za sprawą popularnego widoku menu stosowanego w wielu innych grach tego producenta. Quickspin jako chęciny producent oprogramowania do gier nie raz zaskoczył swoich fanów. Tym razem gra została wyposażona w nietypową interaktywną funkcję , o której wspomnimy w dalszej części artykułu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z recenzją. Zaczynajmy!

Już teraz każdy internetowy poszukiwacz przygód może przetestować Fairy Gate razem z nami. Z okazji recenzji gier na naszym portalu zawsze udostępniamy darmową wersję gry wraz z darmowym depozytem do wykorzystania. Kliknij w przycisk do rozpoczynania gry i odbierz pulę kredytów na testowanie slota przed rozgrywką na realne środki. Przeczytaj recenzję do końca i zwróć uwagę na bonusy podczas Twojej testowej rozgrywki. Zaczynajmy!

Główne cechy Fairy Gate

Fairy Gate online wśród innych automatów wyróżnia się oryginalnym tematem. Quickspin podczas produkcji gry postawił na nietypowe nawiązania do latających wróżek i ich bajkowego otoczenia. W konsekwencji podczas premiery, która miała miejsce kilka ładnych lat temu, gracze otrzymali do użytku pełnoprawny maszyna do gry wyposażony w klasyczny panel sterowania, ekran do gry 5×3, a przede wszystkim drzewko szczęścia ze specjalnymi funkcjami.

Oczywiście każdy symbol zastosowany w grze nawiązuje do motywu przewodniego. Obok kolorowych wróżek na ekranie do gry widnieje cały zestaw klasycznych symboli karcianych, symbole Wild i Scatter.

Fairy Gate gra każdą rundę rozgrywa na zasadzie 20 linii wygrywających. To spośród tych 20 możliwych kombinacji gra automatycznie wyszukuje i wypłaca nagrody zgodne z regulaminem gry. Wspomniany regulamin to miejsce, w którym gracz może zasięgnąć kompletnych i kompetentnych informacji na temat oferty i nagród w dowolnej chwili podczas rozgrywki. Odnośnik przekierowujący to jego treści znajduje się w lewym dolnym rogu pod przyciskiem Menu.

Oczywiście Fairy Gate automat do gry posiada komplet funkcji wspomagających grę. Na graczy czekają tryby gry automatycznej z konfiguracją oraz mode fullscreen do wygodnej rozgrywki. Każde zakręcenie można odpowiednio ustalić, wybierając wartość zakładu spośród przedziału 0,2 do 100 kredytów.

Gra Fairy Gate w każdym kasynie online i na naszej stronie dostępna jest dla mobilnych graczy. Opcja gry na telefonie bez dodatkowych opłat to atut, który może zostać wykorzystany w podróży lub w momencie braku dostępu do PC. Ten automat działa bez problemu na każdym sprzęcie z przeglądarką i internetem. Do włączenia gry nie są wymagane żadne wtyczki, dodatki oraz instalacje. Zarówno w wersji mobilnej i desktopowej wartość współczynnika zwrotu RTP deklarowana jest na 96%.

W naszej wersji demo każdy gracz, uruchamiając slot otrzymuje pulę 5,000 żetonów na testy bez limitów. Już teraz możesz odebrać pakiet i sprawdzić swoje szczęście w darmowej, lecz kompletnej wersji gry bez instalacji.

Bonusy w grze Fairy Gate

Zdaniem wielu graczy najcenniejszym bonusem w Fairy Gate jest tryb Fairy Respins, który aktywuje darmowe rundy bonusowe po spełnieniu kilka podstawowych wymagań. Tryb Fairy Wild Respins to funkcja wykorzystująca drewniane wrota widoczne w ekranie głównym gry. Otwierając ów drzwi, gracz może liczyć na ekstra niespodziankę, a do tego potrzebne są specjalne orby możliwe do wykręcenia w każdej kolejnej rundzie. Orb automatycznie trafia w odpowiedni otwór na drzwiach i nie podlega usunięciu przez całą rozgrywkę.

Drugą szansą n zgarnięcie tematycznego bonusu jest natrafienie i aktywacja na funkcję Fairy Wild Bonus. Zasady aktywacji tej funkcji są proste i znane z

innych produkcji bębnowych. Po wykręceniu kompletu minimum trzech takich samych symboli Bonus (Scatter) gracz automatycznie aktywuje aż 10 darmowych gier na zasadach z wcześniejszego zakręcenia.

Warto wspomnieć o tabeli nagród, która informuje o kombinacjach i ich wartościach. Klasyczne wygrane w Fairy Gate nie są małe, dlatego specjalnie dla czytelników zamieszczamy przykład kwot dla każdego symbolu w grze przy zakładzie za połowę maksymalnego beta.

Symbole x3 x4 x5
Czerwona wróżka 50 500 1,000
Różowa wróżka 50 375 750
Zielona i niebieska wróżki 50 150 500
Symbole A, K 25 50 150
Symbole Q, J 25 50 100

Wild w grze działa klasycznie. Ikona może zastąpić każdą serię ikon o dowolnym przeznaczeniu, dzięki czemu występując na ekranie w towarzystwie innych Wildów, może sporo namieszać.

Wszystkie wyżej opisane funkcje dostępne są w pełnej wersji gry oraz w Fairy Gate demo z  naszego portalu. Chcąc przetestować mechanikę i sposób działania poszczególnych bonusów, możesz uruchomić grę bez rejestracji i korzystać z wirtualnych kredytów bez żadnych ograniczeń.

Ostateczna opinia o Fairy Gate

W internecie napotkać można wiele pozytywnych recenzji na temat slota Fairy Gate. Nie od dziś wiadomo, że produkcje Quickspin nastawione są na przygodową i ciekawą rozgrywkę oraz nagradzanie graczy za wytrwałe spinowanie. Wysoki wskaźnik RTP symbolicznie wskazuje częstotliwość wygranych w tym automacie.

Nasi hazardowi eksperci zgodnie polecają tę grę każdemu, kto uznaje bajkowe symbole i promocje kasynie wykraczające poza klasyczne ikony Wild i Scatter. Zapraszamy do wspólnych testów i zostawienia recenzji oraz własnych przemyśleń.

Nietypowy temat i świetne dopracowanie postaci oraz otoczenia graficznego dostarczają wiele przyjemności z podstawowej rozgrywki. Interaktywny ekran ze wspomnianym drzewem i opcja aktywacji trybu dodatkowego gwarantuje jeszcze większe emocje. Zastosowanie takiego rozwiązania w latach premiery gry było spektakularnym i szalonym pomysłem. Dziś wiemy, że ten krok w przód okazał się doskonałym rozwiązaniem. Współcześnie wiele gier stosuje podobne dodatki i bardzo dobrze na tym wychodzi.

Już teraz włącz automat Fairy Gate bez rejestracji, koniecznie rzuć okiem na regulamin, wybierz stawkę na spin i rozpocznij swoją przygodę w walce o wysokie kombinacje i masę darmowych zakręceń. Przetestuj swoje szczęście hazardowe w darmowej grze bez ryzyka na naszej stronie. Dobrej zabawy i powodzenia!