Win Blaster

Win Blaster
Podstawowe cechy slotu
  • Producent: Gamomat
  • Bębny: 3
  • Linie wygrywające: 5
  • Gra bonusowa: Nie
  • Darmowe spiny: Tak
  • RTP: 96%
  • Opcja autoplay: Nie

Na naszym portale nie ma opcji obstawiania na poważnie. Automaty do gry na prawdziwe pieniądze znajdziesz na stronie kasyna. Graj odpowiedzialnie ! W razie potrzeby uzyskaj pomoc.

Win Blaster jednoręki bandyta gra, który przede wszystkim skupia się na prostocie. Nie znajdziemy w nim jakiś specjalnych wodotrysków, skomplikowanych bonusów czy złożonych animacji. To po prostu trzy bębny i trzy linie wypełnione symbolami owoców oraz prosty panel sterowania z kilkoma przyciskami. Symbole, jakie znajdziemy w tej grze to kilka owoców: śliwki, cytryny, pomarańcze i wiśnie oraz kryształy, dzwonki, gwiazdki i siódemki. Symbole specjalny jest również tylko jeden i jest nim Wild, o którym opowiemy w dalszej części tego artykułu.

Oprawa graficzna tej gry również jest banalna, na górze ekranu widzimy żółty napis z tytułem gry a w tle błękitne niebo przeszywane przez błyskawice. W tle zabrakło muzyki, słyszymy jedynie klasyczne efekty dźwiękowe podczas losowania oraz kiedy losowanie będzie dla nas szczęśliwe. Studiem, które stoi za Win Blaster automat do gry jest wywodzące się z Berlina studio Gannomat.

Zapoznanie się z tym tytułem nie powinno zająć ci zbyt wiele czasu, szczególnie że na naszej stronie znajdziesz Win Blaster darmowe gry sloty. Kiedy już zapoznasz się z nieskomplikowanym zasadami tego automatu grając w wersję Win Blaster demo, zachęcamy do spróbowania swoich sił w rozgrywce na prawdziwe pieniądze w kasynie online.

Jak zbudowany jest Win Blaster?

Tak jak już wspomnieliśmy wcześniej, Win Blaster automat to klasyczny slot zbudowany z zaledwie trzech bębnów i trzech linii. Na tej skromnej planszy 3×3 jej niemieccy twórcy poprowadzili pięć linii wygrywających. Trzy poziome oraz dwie skośne.

Nawigacja po Win Blaster automat jest co prawda nieskomplikowana, ale mimo wszystko omówimy działanie poszczególnych przycisków. “Total bet” – służy do zmiany wysokości stawki z jaką będziemy grać. Minimalna stawka to 0,10 a maksymalna to 100. Zmian dokonujemy przy użyciu przycisków “+” i “-”. “Lines” – informuje nas o ilości aktywnych linii wygrywających, w odróżnieniu od innych automatów do gry, w Win Blaster nie mamy możliwości zmiany ich ilości i jesteśmy skazani na grę z pięcioma liniami wygrywającymi.

“Max bet” – ustawia najwyższą możliwą stawkę w danym momencie. “Spin” uruchamia nowe losowanie. “Stop” –  natychmiast zatrzymuję bębny. “Auto” – uruchamia tryb automatyczny, w którym automat samoczynnie uruchamia kolejne losowania. “Auto off” –  wyłącza tryb gry automatycznej. “Card gamble” – uruchamia tryb ryzyka, w którym możemy podwoić naszą wygraną, jeśli uda nam się poprawnie wytypować czy kolejna karta jaka wyświetli się na ekranie będzie czarna czy czerwona.

“Ladder  gamble” – działa podobnie jak card gamble, ale w tym wypadku mamy do czynienia z grą ryzyko opartą o drabinkę. “Take win” – służy do odebrania zdobytej wygranej i zrezygnowania z ryzyka związanego z podwajaniem wygranej lub do zatrzymania tego trybu. “Home” – przywraca ekran startowy. “Menu” – oznaczony poprzez trzy poziome linie, otwiera menu gry.

W menu gry znajdziemy przycisk, którym możemy wyłączyć opcję uruchomienia losowania poprzez wciśnięcie spacji na klawiaturze komputera, włączyć tryb szybki “Turbo Spin”, a także otrzymać informacje o grze klikając w ikonę po lewej stronie ekranu. Znajdziemy tam tabelę wypłat, która poinformuje nas o wysokości wygranej przy wylosowaniu trzech identycznych symboli. Informacje o grze oraz zasady, z którymi koniecznie należy się zapoznać przed rozpoczęciem rozgrywki oraz ustawienia.

Symbole specjalne w Win Blaster

Jak przystało na nieskomplikowaną produkcję, również na tym polu twórcy postawili na proste rozwiązanie. Symbol specjalny w tej grze jest tylko jeden i jest to Wild, opisany jako Wild. Symbol ten jest w stanie zastąpić inne symbole oraz co znacznie pomaga w wygrywaniu rozszerza się na cały bęben. Dodatkowo, każda wygrana, która zawiera w sobie symbol Wild uruchamia mnożnik. Wartość mnożnika jest wybierana losowo i może wynosić: 1x, 2x, 3x, 4x, 5x, 6x, 7x oraz nawet 100x!

Wygrane za pozostałe symbole są wypłacane zgodnie z tabelą poniżej. Przedstawia ona wysokości wygranych dla stawki 0,1. Wysokość wygranej dla aktualnej stawki możesz sprawdzić w menu gry.

Symbol Wygrana
Siódemki 20
Gwiazdki 5
Dzwonki 2
Śliwki, pomarańcze 0,80
Cytryny, wiśnie 0,40
kryształy 0,10

Ciekawą opcją w Win Blaster są również dwa sposoby na podwojenie wygranej. Card gamble, czyli gra ryzyko oparta na typowaniu czy kolejna karta jaka się wyświetli będzie czarna czy czerwona oraz Ladder gamble, czyli gra ryzyko oparta o drabinkę. Obie te opcje pojawiają się po szczęśliwym dla nas losowaniu. Card gamble jest oznaczona jako talia kart do gry. Po jej kliknięciu widzimy szybko migające karty, wysokość potencjalnej wygranej oznaczoną jako “Gamble win”, wysokość wygranej jaką ryzykujemy oraz poprzednie karty jakie zostały wylosowane.

Ta ostatnia informacja jest jednak zwodnicza, to, że przez ostatnie pięć losowań wypadała karta czerwona, nie oznacza wcale, że kolejna musi być czarna. Prawdopodobieństwo jest dokładnie takie same. Kolejne karty możemy wybierać tak długo, jak uda nam się poprawnie typować karty. Jeden błąd kończy jednak zabawę. Drugą opcją na podwojenie wygranej jest drabinka. Oznaczona jest bez niespodzianek poprzez rozszerzającą się do góry ikonę drabiny.

W tym wypadku kiedy uda nam się kliknąć w odpowiednim momencie przechodzimy po drabince do góry, jeśli nie spadamy na dół. Tutaj jednak kiedy nie wytypujemy poprawnie nie tracimy jednak od razu całej wygranej a tylko się ona zmniejsza. Należy jednak pamiętać, że z drabiny łatwiej spaść niż na nią wejść, dlatego przy każdym losowaniu zmniejsza się nasza szansa na odejście z wygraną.

Win Blaster konkluzja

Win Blaster to bardzo prosty automat. Nie zawiera skomplikowanych opcji, nie ma bonusów w których można się pogubić, ani skomplikowanych zasad. Ma za to wysoki średni zwrot dla gracza oraz mnożnik nawet 100x. Bonus, który w niej występuje może nie powala na kolana, ale za to ma czytelne zasady, a przy wylosowaniu mnożnika x100 może przynieść sowitą wygraną.

Jest zatem idealnym wyborem dla osób ceniących sobie prostotę oraz nieskomplikowane rozwiązania. Jest również dobrym wyborem dla graczy, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z automatami do gry online i nie nie chcą zagłębiać się w zawiłe automaty. Poznanie tego automatu nie zajmie ci dużo czasu, dlatego serdecznie zapraszamy do spróbowania swoich sił w Win Blaster i życzymy wysokich wygranych, szczególnie jeśli zdecydujesz się na grę na prawdziwe pieniądze.