Who Wants to be a Millionaire

Who Wants to be a Millionaire
Podstawowe cechy slotu
 • Producent: Big Time gaming
 • Bębny: 6
 • Linie wygrywające: 117649
 • Gra bonusowa: Tak
 • Darmowe spiny: Tak
 • RTP: 96.42%
 • Opcja autoplay: Tak

Na naszym portale nie ma opcji obstawiania na poważnie. Automaty do gry na prawdziwe pieniądze znajdziesz na stronie kasyna. Graj odpowiedzialnie ! W razie potrzeby uzyskaj pomoc.

Who Wants to be a Millionaire to niezwykły slot tematyczny, którego fabuła oraz opcje bonusowe nawiązują do słynnego teleturnieju znanego w Polsce pod nazwą „Milionerzy”. Who Wants to be a Millionaire automaty do gry jest tytułem względnie nowym, jednak jego popularność w kasynach online na całym świecie jest wręcz ogromna. Nie można się temu dziwić, ponieważ studio Big Time Gaming, będące producentem tego slotu, stworzyło dzieło naprawdę niezwykłe; jeden z tych nielicznych slotów, które oferują prawdziwą rozrywkę video w absolutnie najwyższym standardzie.

Szczegółowego opisu wszystkich bonusów bez depozytu oraz opcji specjalnych w Who Wants to be a Millionaire dokonamy w dalszej części tekstu. Wspomnimy jednak już teraz, że miłośnicy słynnego programu telewizyjnego będą mogli korzystać w tym automacie między innymi z takich funkcji, jak telefon do przyjaciela (oczywiście mowa tutaj o przyjacielu wirtualnym) czy też 50 na 50.

Who Wants to be a Millionaire, automat bandyta jednoręki od studia Big Time Gaming, to jednak nie tylko spora liczba kapitalnych opcji. Opisywany slot prezentuje się bardzo ciekawie również pod względem swoich mechanik podstawowych. Nie mamy tutaj klasycznego podziału planszy gry na rzędy, bębny oraz linie nagrody. Zamiast tego, Who Wants to be a Millionaire wykorzystuje jedno z najnowocześniejszych rozwiązań e-gamblingu, jakim jest technologia Megaways. Występujące w grze symbole mogą układać się w najróżniejsze konfiguracje, które przynoszą graczowi wygrane. Co ciekawe, liczba możliwych układów zmienia się w każdym zakręceniu, co dodatkowo dodaje rozrywce pikanterii oraz czyni ją jeszcze bardziej nieprzewidywalną. Maksymalna liczba nagradzanych układów w Who Wants to be a Millionaire to aż 117 648 konfiguracji!

Oprócz tego slot Who Wants to be a Millionaire wykorzystuje także specjalny, dolny rząd symboli, które mogą wchodzić w reakcje z symbolami losowanymi przez gracza na głównej planszy gry. Sama bazowa plansza posiada natomiast wymiary 6 na 6, co oznacza, że wygrywające kombinacje symboli mogą układać się aż na 36 polach. Warto przy tym zaznaczyć, że w Who Wants to be a Millionaire nie wszystkie symbole mają taki sam rozmiar.

Firma Big Time Gaming określiła wskaźnik Return To Player dla swojego automatu na pułapie 96,27%. Zmienność slotu jest średnia na pograniczu niskiej. W Who Wants to be a Millionaire online występują:

 • Dzikie Symbole (Wild);
 • symbole Rozproszenia (Scatter);
 • gra specjalna z darmowymi obrotami;
 • opcja Gamble o wielu ciekawych i innowacyjnych dodatkach;
 • funkcja gry automatycznej.

Powyższy opis podstawowej specyfikacji technicznej automatu Who Wants to be a Millionaire od Big Time Gaming sugeruje, że gracz ma w tym wypadku do czynienia z produkcją o dość skomplikowanej strukturze, i tak jest w rzeczywistości. Gra kasynowa na slocie Who Wants to be a Millionaire może przynieść naprawdę spore wygrane, jednak zdecydowanie najlepszą strategią jest wcześniejsze przygotowanie się przy użyciu darmowej wersji demonstracyjnej slotu.

Tak się składa, że bezpłatna wersja automatu Who Wants to be a Millionaire bez rejestracji jest dostępna na naszej stronie. Oferujemy ekskluzywne demo dostarczone przez samego producenta automatu. Co musi zrobić gracz, aby móc przetestować wszystkie opcje i mechaniki Who Wants to be a Millionaire? Wystarczy włączyć automat w oknie przeglądarki. Nie trzeba pobierać żadnego pliku na dysk twardy ani rejestrować profilu.

Podstawowe zasady rozgrywki w Who Wants to be a Millionaire

Interfejs w Who Wants to be a Millionaire demo jest nie tylko efektowny, ale też przejrzysty. Nawigacja po slocie nie powinna sprawić żadnych trudności nawet początkującym graczom. Rozpoczęcie rozgrywki rozpoczyna pojawienie się w centrum ekranu animacji z logiem Who Wants to be a Millionaire. Następnie slot prezentuje graczowi informacje o głównych opcjach bonusowych.

Z poziomu panelu głównego możemy dostrzec wartość naszego salda (Balance) oraz kwotę stawki na spin (Stake). Zakład możemy ustawić poprzez zielone strzałki umieszczone pod napisem Stake (automat akceptuje zakłady w przedziale od 0,2 do 10 €). Umiejscowiony po prawej stronie panelu ekran z dwiema strzałkami jest przeznaczony do ustawień gry automatycznej. Pojedyncza zielona strzałka oznacza zakręcenie slotem. Stół wypłat, zasady rozgrywki oraz dokładne opisy każdej z występujących w automacie opcji bonusowych gracz może przejrzeć po wybraniu ekranu z trzema poziomymi paskami. Znajdują się tam sekcje:

 • Pays (stół wypłat oraz specyfikacje opcji specjalnych),
 • Auto (konfiguracja szczegółowych parametrów gry automatycznej),
 • Settings (podstawowe ustawienia slotu),
 • Help (zasady automatu, a także regulamin producenta).

Oczywiście z każdą wymienioną sekcją warto się zapoznać, zwłaszcza jeśli planujemy grę na slocie Who Wants to be a Millionaire w kasynie internetowym.

Wypłaty i bonusy w Who Wants to be a Millionaire

Na slocie Who Wants to be a Millionaire gra na telefon dosłownie roi się od rozmaitych bonusów. Automat udostępnia niemal wszystkie formy opcji specjalnych, jakie znamy z wielu innych produkcji, a więc symbole Scatter, Wild, opcję Gamble oraz Free Spiny.

Studio Big Time Gaming zatroszczyło się jednak o to, aby funkcje bonusowe w Who Wants to be a Millionaire miały unikatowy charakter. Najczęściej w trakcie rozgrywki będziemy korzystać z funkcji Extra Reel. Jest to specjalny bęben umieszczony pod ekranem gry, na którym losowane są 4 symbole. Każdy z tych symboli może zostać dodany do bębnów numer 2, 3, 4 oraz 5 na planszy głównej. Kolejny bonus wiąże się z symbolami Wild, które zastępują na bębnach inne symbole. Scattery uruchamiają grę z free spinami. 3 symbole Scatter dają nam 4 darmowe obroty. Jeżeli natomiast wylosujemy 4 Scattery, gra nagrodzi nas aż 8 darmowymi zakręceniami. W trakcie rundy specjalnej uruchamiany jest mnożnik wygranych, który rośnie po wylosowaniu każdego zwycięskiego układu symboli.

Przed przystąpieniem do gry na darmowych obrotach możemy wejść w Zakład, który jest najbardziej oryginalną mechaniką gry. Funkcja ta została nazwana przez dewelopera Hot Sean Free Spins Gamble. Kiedy wylosujemy przynajmniej 3 Scattery, gra da nam wybór: możemy przyjąć nagrodę lub też zaryzykować i zagrać o więcej. Maksymalnie w ramach Gamble gracz może zdobyć aż 50 Free Spinów. Dostępne są też funkcje Lifelines doskonale znane z telewizyjnego turnieju, a więc wspominane już na początku: 50 na 50, pytanie do publiczności oraz telefon do przyjaciela.

Wylosowany symbol Mnożnik wygranej przy trafieniu układu 5 symboli
9 0,4
10, J 0,5
Q, K, A 0,6
Zielony Kamień 0,75
Niebieski Kamień 1,5
Czerwony Kamień 2,5
Fioletowy Kamień 25

Who Wants to be a Millionaire — podsumowanie

Who Wants to be a Millionaire to automat tak znakomity, że właściwie nie trzeba go dodatkowo polecać. Big Time Gaming opracowało slot w wielkim stylu, obok którego po prostu nie można przejść obojętnie. Zagraj w darmowej wersji demo już teraz. Powodzenia i wielkich wygranych!