White Rabbit

White Rabbit
Podstawowe cechy slotu
 • Producent: Big Time Gaming
 • Bębny: 5
 • Linie wygrywające: 16807
 • Gra bonusowa: Nie
 • Darmowe spiny: Tak
 • RTP: 97.7%
 • Opcja autoplay: Tak

Na naszym portale nie ma opcji obstawiania na poważnie. Automaty do gry na prawdziwe pieniądze znajdziesz na stronie kasyna. Graj odpowiedzialnie ! W razie potrzeby uzyskaj pomoc.

White Rabbit darmowy automat to jeden z największych hitów studia Big Time Gaming. Studio to zostało założone w 2011 roku przez Nika Robinsona, który wraz z Huw Mclntoshem odpowiedzialnym za stronę techniczną i Ianem Schmidtem czuwającym nad kreatywną stroną doprowadził do ogromnego sukcesu tego studia. Jednym z ich znaków rozpoznawczych jest funkcja Megaways, która w przypadku White Rabbit daje aż 248,832 sposoby na wygraną.

White Rabbit to jednak nie tylko mnóstwo szans na wygraną jest to również świetnie wykonany slot o całej masie korzystnych bonusów i porywającym motywie przewodnim, który zabiera nas w baśniową podróż do świata króliczej nory, do której trafiła Alicja, w książce “Alicja w krainie czarów”. W dzisiejszej recenzji zastanowimy się, co sprawiło, że ten slot stał się takim hitem, poznamy jego budowę i przyjrzymy się bonusom i wygranym, jakie oferuje.

Zachęcamy, abyś razem z nami poznawał ten wspaniały automat do gry jednoręki bandyta. Wykorzystaj fakt, że na naszej stronie możesz poznać ten automat całkowicie za darmo. Skorzystaj z wersji White Rabbit demo i ćwicz grę, a kiedy znudzi cię gra na wirtualne monety, będziesz mógł przejść do kasyna na żywo i grać na prawdziwe pieniądze.

Budowa slotu White Rabbit

White Rabbit online to slot wideo zbudowany z pięciu bębnów, na których pojawiają się symbole o różnej wielkości. Mogą to być duże symbole, które zajmują połowę bębna, a mogą być małe, których na bębnie zmieści się aż sześć.

Pod bębnami znajduje się panel sterowania grą. Pierwsze dwa przyciski po jego lewej stronie służą do wyboru stawki. Jej wartość waha się od 0,10 do 20. Wartość aktualnie wybranej stawki jest zapisana tuż nad tymi przyciskami. Następnym przyciskiem jest menu. Tam znajdziesz zasady gry i funkcje automatu, musisz się z nimi koniecznie zapoznać przed rozpoczęciem gry. Znajdziesz tam również ustawienia, tryb gry automatycznej i tabelę wypłat.

Po prawej stronie panelu sterowania grą znajdziesz skrót do gry automatycznej i przycisk uruchamiający losowanie. Pod panelem sterowania znajduje się jeszcze czarny pasek informacyjny. Na nim znajdziesz informację o zasobności twojego portfela i wysokości ostatniej wygranej.

Symbole specjalne, bonusy i tabela wypłat w White Rabbit automat do gry

White Rabbit gra posiada całą masę ciekawych i korzystnych dla gracza bonusów, które sprawiają, że rozgrywka jest ciekawa i może przynieść zaskakująco wysokie wygrane. Aby pomóc ci odnaleźć się w tych licznych bonusach, przygotowaliśmy listę ich wszystkich wraz z krótkim opisem.

 • Scatter. Symbol ten pojawia się wyłącznie na bębnach 2, 3 i 4. Trzy symbole Scatter uruchamiają rundę bonusową, w której otrzymujesz aż 15 darmowych spinów. Podczas rundy bonusowej symbol Scatter nie pojawia się, więc nie ma możliwości otrzymania kolejnych darmowych spinów podczas rundy bonusowej.
 • Wild. Ten symbol specjalny pojawia się na bębnach 2, 3, 4 i 5. Potrafi on zastąpić wszystkie symbole, z wyjątkiem symboli specjalnych opisanych w tej liście.
 • Caterpillar. Dżownica pojawia się losowo podczas gry i potrafi dodać do czterech symboli specjalnych Wild.
 • Bonus Wild. Podobnie jak standardowy Wild zastępuje inne symbole. Nie potrafi zastąpić jedynie symbolu Scatter i symboli Feature Drops. Oprócz tego ma inną zdolność specjalną, Bonus Wild aktywuje również mnożnik x2 lub x3, czyli podwaja lub potraja wszystkie wygrane.
 • Extending Reels. Rozszerzające się bębny to autorski pomysł studia Big Time Gaming. Funkcja ta polega na tym, że podczas rundy bonusowej pojawiają się dodatkowe miejsca, na których mogą pojawić się symbole i dać jeszcze więcej szans na wygraną. Dodatkowe miejsca aktywuje symbol babeczki.
 • Cupcake Symbol. Zawsze, kiedy babeczka pojawia się na planszy, zmienia się ona na dwa nowe symbole, rozciągając bęben o jedno pole. Bębny mogą się rozciągnąć do maksymalnie 12 pól.
 • Feature Retrigger. Kiedy bęben osiągnie maksymalny rozmiar 12 pól, runda bonusowa się odnawia i znów masz do swojej dyspozycji 15 darmowych spinów.
 • Queen’s Reel. Bęben królowej to dodatkowy bęben, który uruchamia się, kiedy uda ci się rozszerzyć standardowy bęben do 12 pól. Na bębnie królowej pojawiają się dodatkowe symbole królowej i symbole specjalne Wild.
 • Feature Drop. Jeśli nie należysz do osób cierpliwych, przy pomocy zielonego przycisku BUY możesz wykupić rundę bonusową, jej cena znajduje się tuż nad tym przyciskiem.
 • BTG Coin. Kiedy na ekranie pojawi się moneta studia Big Time Gaming, cena funkcji Feature Drop spada.

Symbole specjalne i bonusy to jednak oczywiście nie wszystko co oferuje White Rabbit bez rejestracji w kasynach online bez depozytu, standardowe symbole również przynoszą korzystne nagrody. W tabeli poniżej zapisaliśmy wysokości wygranych dla wszystkich dostępnych w grze symboli. Pamiętaj, że całkowita wygrana to podane w tabeli wartości, przemnożone przez wybraną przez ciebie stawkę.

Symbol x3 x4 x5
Królowa 5 10 25
Czerwony klejnot 0,5 1 5
Niebieski klejnot, zielony klejnot 0,3 0,5 2
Kot – A 0,2 0,3 2
Bliźniaki – K 0,2 0,3 1,9
Ptak – Q 0,1 0,3 1,5
Joker – J 0,1 0,3 1,3
Czajnik – 10 0,1 0,2 0,7
Filiżanki – 9 0,1 0,2 0,6

Kolejną rzeczą, która odpowiada za sukces tego automatu do gry, jest niezwykle wysokie RTP. W przypadku White Rabbit współczynnik ten wynosi aż 97,77% i jest znacząco wyższy, niż w konkurencyjnych automatach do gry online.

White Rabbit – podsumowanie recenzji

Nie ulega wątpliwości, że White Rabbit to jedno z najbardziej udanych dzieł studia Big Time Gaming. Odpowiadając na pytanie postawione na wstępie, czyli co sprawiło, że White Rabbit jest takim hitem, musimy odpowiedzieć, że to skomplikowane. Nie ma bowiem jednej rzeczy, która wyróżnia ten automat. Naszym zdaniem jest to połączenie kilku kluczowych cech. Po pierwsze posiada on ciekawy i tajemniczy motyw przewodni.

Świat króliczej nory wprowadza gracza w bajkowy nastrój, który wzmagany przez dobrze dobraną muzykę tworzy niepowtarzalny klimat. Po drugie i pewnie dla wielu graczy ważniejsze, omawiany slot daje mnóstwo szans na wysoką wygraną i posiada całą masę bonusów, które znacznie zwiększają szansę na sukces. Te dwie cechy w połączeniu z dobrze technicznie wykonanym automatem sprawiają, że jest to tak udane działo.