Wheel of Wishes

Wheel of Wishes
Podstawowe cechy slotu
 • Producent: Microgaming
 • Bębny: 5
 • Linie wygrywające: 10
 • Gra bonusowa: Tak
 • Darmowe spiny: Nie
 • RTP: 93.34%
 • Opcja autoplay: Tak

Na naszym portale nie ma opcji obstawiania na poważnie. Automaty do gry na prawdziwe pieniądze znajdziesz na stronie kasyna. Graj odpowiedzialnie ! W razie potrzeby uzyskaj pomoc.

Szukasz niebanalnych rozwiązań i ciekawego motywu gry? Dobrze się składa, bowiem prezentujemy odpowiadający tym wymaganiom slot Wheel of Wishes online. Automat nawiązuje do tematu koła fortuny i choć na pierwszy rzut oka, może wyglądać jak klasyczny jednoręki bandyta online, to ma w sobie wiele ciekawych funkcji bonusowych, okraszonych wyjątkowymi animacjami i efektami dźwiękowymi. Nie bez znaczenia jest także jackpot progresywny, który dzieli się na cztery różne pule nagród.

Gra za darmo bez rejestracji została zaprojektowana i wydana przez jednego z najpopularniejszych deweloperów, studio Microgaming. Zwrot dla gracza (RTP) osiąga poziom 93.34%. Automat działa w standardowej konwencji 5 bębnów, rozmieszczonych w 3 rzędach. Dzięki temu wygrane mogą pojawiać się aż na 10 stałych, płatnych liniach wypłaty. Minimalny dostępny w grze zakład to 0.20 monety, a maksymalnie można zakręcić nawet za 200 monet.

Już teraz, sam możesz posmakować niebanalnych rozwiązań, przygotowanych przez studio Microgaming. Na naszej stronie internetowej znajdziesz grę Wheel of Wishes bez rejestracji w darmowej wersji. Możesz grać bez żadnych konsekwencji tak długo, jak chcesz, a kiedy będziesz już gotowy, spróbuj szczęścia na automacie w trakcie gry onine na pieniądze w jednym, z polecanych przez nas zagranicznych kasyn online.

Opis przycisków i jak grać w Wheel of Wishes?

Pewnie doskonale zdajesz sobie sprawę, jak przyjemny, a zarazem efektowny jest motyw koła fortuny. Na bębnach znajdziesz wiele symboli szczęścia, a sama gra jest bardzo prosta do zrozumienia. Duży wpływ ma na to rozmieszczenie wszystkich elementów automatu. Wspomniana intuicyjność od lat jest mocną domeną studia Microgaming.

I choć w grze nie ma nic, co mogłoby na dłuższą metę stanowić problem, to poświęć minutę, żeby zapoznać się z informacjami o niej, dostarczonymi przez producenta. W lewym górnym narożniku znajdziesz przycisk, przedstawiający znak zapytania na niebieskim tle. Klikając w niego, otworzysz nowe okno, w którym przeczytasz wszelkie niezbędne informacje. Żeby Wheel of Wishes automat do gry nie miał przed Tobą nawet najmniejszych tajemnic, proces gry oraz opis przycisków zamieściliśmy także poniżej.

 • W centralnej części ekranu rozmieszczone zostały bębny automatu, a wokół nich wszelkie informacje oraz przyciski, służące do gry.
 • Na samej górze zobaczysz aktualne wartości czterech jackpotów progresywnych.
 • Po lewej stronie, za pomocą czerwonego przycisku “power mode” możesz uruchomić specjalny tryb gry, który szczegółowo opisaliśmy w dalszej części recenzji.
 • Po prawej znajdują się trzy najważniejsze przyciski automatu. Największy służy do wprawienia bębnów w pojedynczy obrót. Tuż nad nim znalazło się miejsce dla przycisku autoplay, a niżej przycisk do wyboru stawki zakładu.
 • Stan swojego konta zobaczysz na samym dole po lewej stronie czarnego paska. Po przeciwnej stronie wyświetlany jest aktualny wybrany zakład na obrót.
 • Dodatkowo, po prawej stronie za pomocą trzech kropek możesz aktywować między innymi funkcję quick spin.
 • Kiedy trafisz na jeden z wygrywających układów, wygrana automatycznie zostanie dopisana do Twojego konta, gdyż Wheel of Wishes automat nie posiada opcji bonusowej gamble.

Sam widzisz, że gra jest bardzo prosta w użytku, a przy tym, jak dowiesz się z kolejnych fragmentów tekstu, potrafi mocno się odwdzięczyć najwierniejszym graczom.

Bonusy w grze Wheel of Wishes

Slot oprócz podstawowych symboli posiada też symbole, które odpowiadają za wywołanie ciekawych funkcji bonusowych. Jest ich kilka, w tym jackpot progresywny. Zacznijmy jednak od początku.

 • Wild – to klasyczny dziki symbol, który zastępuje wszystkie symbole w grze, za wyjątkiem symboli bonusowych.
 • Scatter – symbole rozproszenia dają wygraną, bez względu na to, w których miejscach na bębnach się pojawią. Co najmniej dwa takie symbole podczas pojedynczego obrotu wywołują także ciekawą opcję bonusową.
 • Power spin – wspomniana opcja bonusowa polega na tym, że bębny 2, 3 i 4 zostają pokryte gigantycznym symbolem, wylosowanym przez koło fortuny. Jeżeli taki sam symbol pojawi się na bębnach 1 lub 5, a zwłaszcza na obu, otrzymasz potężną wygraną.
 • Power mode – możesz jednak sam zakupić powyższą opcję bonusową. Taka przyjemność kosztuje każdorazowo 10-krotność stawki zakładu.
 • Wheel of Wishes Jackpot – podczas rundy bonusowej, kiedy wszystkie bębny pokryją się jednakowym symbolem możesz rozbić jeden, z czterech dostępnych jackpotów progresywnych. Ich wartość rośnie wraz z każdym wykonanym obrotem. Najwyższy ma początkową pulę, wynoszącą aż 2 000 000, ale potrafi osiągać nawet kilkunasto czy kilkudziesięciomilionowe sumy. Kolejne jackpoty są proporcjonalnie mniejsze, ale trafienie dowolnego z nich i tak przywita Cię z wygraną, o jakiej pewnie nie śniłeś.

I już chyba teraz wiesz, dlaczego Wheel of Wishes gra cieszy się aż tak ogromną popularnością? Jackpot jest marzeniem każdego gracza, bez względu na to, czy dopiero rozpoczyna swoją przygodę z kasynem czy trwa ona już od jakiegoś czasu.

Symbole i wysokość wygranych

Rzuć też okiem na symbole dostępne w grze i tabelę wypłat. Tutaj też jest całkiem nieźle, co oznacza, że nie potrzeba wcale bonusów, żeby zdobyć wysoką nagrodę.

Symbole Maksymalna wygrana (x5)
Koło Fortuny 12 500
Wild 1 250
Lampa 250
Skrzynia 187.50
Księga 125
Mikstura 112.50
Naszyjnik 100
Karty 75

Jak zatem widać, najlepiej płatne symbole w grze Wheel of Wishes to symbole bonusowe, a więc kolejno scatter i wild. Nieźle płacą także lampy, skrzynie, księgi, mikstury i naszyjniki. Maksymalne wygrane przysługują za kombinacje pięciu, a minimalne za trzech symboli.

Wheel of Wishes slot – nasza opinia

Omówiliśmy już wszystko, co powinieneś wiedzieć, żeby spokojnie rozpocząć grę w Wheel of Wishes demo, a następnie gra online na prawdziwą kasę. Jeżeli długo zastanawiałeś się, jaki automat wybrać bądź kolejne sloty zniechęcały Cię, to czas to odmienić. Z grą Wheel of Wishes jest do możliwe. Unikalny motyw, świetna grafika, pobudzająca muzyka, a do tego ciekawe funkcje bonusowe. Nie mamy wątpliwości, że to strzał w przysłowiową dziesiątkę.

Jeżeli myślisz tak, jak my, nie zwlekaj i próbuj szczęścia. Możesz zagrać na komputerze, ale równie dobrze możliwość gry w darmowe gry hazardowe na telefon na dowolnym urządzeniu mobilnym, typu tablet czy smartfon. Życzymy powodzenia i trafienia jackpota! Wielu myślało, że to niemożliwe, a przekonało się, że jednak tak, to jest możliwe. Oby i Tobie się udało! Próbuj!