The Golden Owl of Athena

The Golden Owl of Athena
Podstawowe cechy slotu
  • Producent: Betsoft
  • Bębny: 5
  • Linie wygrywające: 10
  • Gra bonusowa: Tak
  • Darmowe spiny: Tak
  • RTP: 95.05%
  • Opcja autoplay: Tak

Na naszym portale nie ma opcji obstawiania na poważnie. Automaty do gry na prawdziwe pieniądze znajdziesz na stronie kasyna. Graj odpowiedzialnie ! W razie potrzeby uzyskaj pomoc.

The Golden Owl of Athena gra należy do grupy maszyn slotowych wideo i została wydana na rynek w czerwcu 2018 roku przez znanego rynkowego giganta, jakim bez wątpienia jest firma Betsoft. Jest to slot utrzymany w stylistyce dawnych cywilizacji, znajdziemy w nim wyraźne nawiązania do starożytnej Grecji oraz Rzymu, a także do kilku innych znanych epok. Ogólnie rzecz biorąc jest to gra, która zbiera świetne opinie wśród graczy, dlatego też postanowiliśmy ją dziś zrecenzować specjalnie dla Ciebie.

Oczywiście nasze recenzje nie sprowadzają się tylko do czytania. Możesz uzupełnić lekturę tego artykułu o dodatkową możliwość zagrania w The Golden Owl of Athena demo dzięki specjalnej ofercie naszego serwisu internetowego. Oferujemy dla Ciebie dzisiaj tę grę w wersji zupełnie bezpłatnej, która jednak jest identyczna od strony funkcjonalnej z tą odmianą, w której możesz zagrać w swoim ulubionym kasynie internetowym.

Możesz w nią grać kiedy tylko zechcesz i jak długo będziesz mieć ochotę. Nie wiąże się to z żadnymi warunkami z naszej strony. Nie będziesz musiał się u nas rejestrować, logować, dokonywać wpłaty pieniędzy na konto, klikać w nasze reklamy, czy też zapisywać się do naszego biuletynu informacyjnego. U nas pozwalamy Ci grać bez żadnych ograniczeń i co ważne – na dowolnym urządzeniu. To między innymi znakomity sposób na to, by przetestować The Golden Owl of Athena bez rejestracji na swoim telefonie komórkowym i sprawdzić kompatybilność tej gry ze smartfonami.

Jak się gra w The Golden Owl of Athena?

Gdy uruchomisz The Golden Owl of Athena automat po raz pierwszy, niezależnie od tego, na jakim urządzeniu zamierzasz grać, to już na pierwszy rzut oka uznasz, że strona wizualna tego tytułu stoi na naprawdę najwyższym poziomie. Tłem w tej grze jest efektownie zaprojektowany widok na starożytny ogród, grecką świątynię, a także kolumny, kopuły, wodospady… prezentuje się to naprawdę dobrze i przyciąga wzrok. Okno gry ma złotawą, stylizowaną na rzeźbioną ramkę, ciemnoczerwone tło i zawiera wiele estetycznych symboli kojarzących się z bogactwem i starożytnymi cywilizacjami. Co ważne, te wyżej cenione symbole są lekko animowane, co dodatkowo rzuca się w oczy. Trzeba po prostu przyznać, że realizacja oprawy graficznej w tej grze jest po prostu znakomita.

W podobnej estetyce utrzymany jest także znajdujący się pod oknem gry panel sterowania. Znajdziemy na nim wiele różnego rodzaju przycisków i informacji, które przydają się podczas rozgrywki. Na przykład występuje tutaj opcja modyfikowania stawki na kolejny spin za pomocą przycisków „+” i „-”. Oprócz tego masz widoczną informację o wysokości Twojego salda na gry hazardowe, a także duży, zielony przycisk ZAKRĘĆ, który służy oczywiście do rozpoczęcia rozgrywki poprzez wprawienie bębnów w ruch. Inny zielony przycisk odpowiada natomiast za określenie parametrów gry automatycznej. Poza tym możesz tutaj włączyć lub wyłączyć dźwięk, otworzyć menu z różnymi ustawieniami samej gry oraz zakupić opcje bonusowe, jeśli oczywiście zechcesz z nich skorzystać.

Ponadto niektórzy gracze, którzy dopiero zaczynają granie w tę grę, powinni zwrócić uwagę na pomarańczowy przycisk ze znakiem zapytania. Po jego kliknięciu na ekranie ujrzeć można wtedy specjalne okno, w którym wymienione są wszystkie najważniejsze informacje na temat zasad rozgrywki obowiązujących w The Golden Owl of Athena online oraz opis bonusów, funkcji dodatkowych i znaczenia niektórych symboli. A także naturalnie tabelę wygranych, która się samoczynnie aktualizuje w zależności od wybranego przez gracza zakładu na kolejny spin.

Opcje bonusowe w grze The Golden Owl of Athena?

Bez wątpienia najważniejszym symbolem w grze The Golden Owl of Athena jest tytułowa złota sowa. Ma ona dwie zasadnicze funkcje:

  • Po pierwsze, jest ona Scatterem. Jeśli dowolne trzy pola w oknie gry zawierają złotą sowę, to gracz w nagrodę otrzyma 8 darmowych spinów. Za 4 złote sowy nagrodą jest już 12 darmowych spinów. A jeśli marzy Ci się 20 free spinów bębnami w grze The Golden Owl of Athena online, to musisz trafić 5 lub więcej Scatterów jednocześnie. Zauważ przy tym, że Scatter to symbol, który nie jest przywiązany do aktywnej linii wygranych – dostaniesz darmowe spiny nawet jeśli trzy Scattery pojawią się na tym samym bębnie, w linii pionowej!
  • Po drugie, złota sowa to także Wild. Pozwala ona zastępować inne symbole, jakie mogą pojawić się na bębnach. Gdy utworzy dodatkową kombinację, to powiększa także uzyskaną w ten sposób wygraną.
  • W trakcie darmowych spinów jeden losowo wybrany symbol otrzymuje dodatkową funkcjonalność. Gdy na bębnach pojawi się odpowiednia liczba sztuk tego symbolu, rozszerzy się on na pozostałe bębny, co zapewni graczowi sporo dodatkowych wygranych!

Ostatnią funkcją, która zwiększa atrakcyjność rozgrywki w tej grze, jest dodatkowa opcja. To specjalna gra bonusowa, która staje się aktywna po uzyskaniu jakiejkolwiek wygranej, o dowolnej wysokości. Aktywujesz ją klikając przycisk PODWÓJ na panelu sterowania. Możesz teraz zdecydować, czy chcesz zagrać za całą swoją wygraną, czy też jej połowę (wystarczy w tym celu zaznaczyć odpowiednie pole – Postaw wszystko lub Postaw 50%). Następnie wybierz przycisk ORZEŁ lub RESZKA i zaczekaj, aż gra rzuci wirtualną monetą. Reszką jest logo darmowej maszyny online The Golden Owl of Athena, natomiast rolę orła pełni wizerunek rzymskiego legionisty.

Jeśli trafnie wytypowałeś stronę monety, to Twoja kwota wygranej zostanie podwojona. W przypadku pomyłki stracisz całą postawioną kwotę. Opcja Podwój ma wiele etapów, ale możesz w dowolnym momencie zrezygnować z gry klikając przycisk ZBIERAJ, by zakończyć zabawę i wrócić do standardowej rozgrywki.

Symbol 2 symbole 3 symbole 4 symbole 5 symboli
Księżniczka 10 100 1 000 5 000
Świątynia, Drzewo 5 40 400 2 000
Hełm, Miecz, Puchar 5 30 100 750
As (A), Król (K) 5 40 150
Dama (Q), Walet (J) 5 25 100

The Golden Owl of Athena slot – pora na ocenę

Jesteśmy przekonani, że nasza dzisiejsza recenzja uzmysłowiła Ci, że The Golden Owl of Athena automat do gry to maszyna slotowa na pieniądze, która bez wątpienia zasługuje na uwagę i na wykonanie w niej kilku, kilkunastu lub o wiele więcej spinów. To po prostu znakomicie wykonana, efektowna, wciągająca i niezwykle grywalna maszyna slotowa na telefon, która potrafi zachwycić zarówno doświadczonych, jak i początkujących graczy. Dlatego też zagraj w nią za darmo na naszej stronie internetowej, by ją poznać w praktyce, a potem przejdź do wybranego przez siebie kasyna internetowego i zacznij grać w celu uzyskania wielkich wygranych, otrzymując również hojne prezenty w postaci darmowa kasa za rejestrację!