Shooting Stars

Shooting Stars
Podstawowe cechy slotu
 • Producent: Novomatic
 • Bębny: 5
 • Linie wygrywające: 10
 • Gra bonusowa: Tak
 • Darmowe spiny: Nie
 • RTP: 96.1%
 • Opcja autoplay: Tak

Na naszym portale nie ma opcji obstawiania na poważnie. Automaty do gry na prawdziwe pieniądze znajdziesz na stronie kasyna. Graj odpowiedzialnie ! W razie potrzeby uzyskaj pomoc.

Zacznijmy od tego, że Shooting Stars online to jeden z najlepszych slotów, w które przyszło nam grać. Jeżeli jesteś na naszej stronie już któryś raz, to zapewne znasz nasze dość wygórowane wymagania względem automatów. Dzięki temu doskonale wiesz, że pierwsze zdanie to już wystarczająca zachęta, żeby wypróbować grę, którą stworzyło studio Novomatic.

Automat, jak sama nazwa wskazuje, obraca się w galaktycznej scenerii. Pełno tutaj planet i rozbłyskujących gwiazd. Jeżeli więc kosmos nie jest Ci obcy, a energiczna i intrygująca muzyka dodaje Ci kopa, to wiesz już, że jesteś we właściwym miejscu. Gra posiada wysoki procent zwrotu, określony przez dostawcę na 96.12%. Rozgrywka toczy się na 5 bębnach, ułożonych w 3 rzędach, które gwarantują 10 zmiennych linii wypłaty. Możesz nimi płynnie zarządzać. Minimalna stawka to 1, a maksymalna 100.

Gra posiada średnią zmienność. W praktyce przekłada się to na odpowiedni balans, pomiędzy częstotliwością wypłat, a wysokością wygranych. Właśnie takie automaty cieszą się największym uznaniem wśród graczy, poszukujących najlepszych wrażeń.

Jeżeli już ten fragment tekstu Cię zaciekawił, to dobrze się składa. Możesz wypróbować u nas Shooting Stars jednoręki bandyta bez rejestracji. Zagraj na komputerze lub na telefonie komórkowym. Sprawdź automat na wirtualne żetony, poćwicz grę i bądź gotowy do rywalizacji gry za prawdziwe pieniądze. Jeśli wciąż potrzebujesz więcej informacji, przeczytaj dalszą część naszej recenzji.

W jaki sposób grać w Shooting Stars?

Kosmos to skomplikowana materia, której większości z nas, nie będzie dane jej dotknąć. To dlatego wielu graczom wydaje się, że Shooting Stars automat do gry może być skomplikowany w obsłudze. Nic bardziej mylnego. Studio Novomatic kolejny raz zaprezentowało bardzo intuicyjną i prostą w obsłudzę gre, która posiada wiele walorów i daje wspaniałe doświadczenia.

Zanim jednak rozpoczniesz swoją przygodę, poświęć dwie minuty, żeby zapoznać się z opisem automatu. W oknie z grą, w dolnym lewym narożniku znajdziesz przycisk menu. Kliknij w niego, a następnie z rozwijanej listy wybierz “paytable & info”. Tam przeanalizujesz tabelę wypłat oraz przeczytasz instrukcję i zasady gry. Również poniżej zamieszczamy wszelkie niezbędne informacje, jak grać w Shooting Stars automat.

 • Na tle galaktyki zobaczysz bębny oraz umieszczone pod nimi przyciski gry.
 • Od lewej strony jest to wspomniany już przycisk menu, gdzie oprócz informacji o grze, znajdziesz także personalizowane ustawienia.
 • Kolejny przycisk to “lines”, którym możesz wybrać liczbę aktywnych linii (od 1 do 10).
 • Dalej znalazło się miejsce dla przycisku “total bet”. Jak sama nazwa wskazuje służy on do wyboru stawki zakładu (od 1 do 100).
 • Najszersze pole pośrodku pokazuje Twój stan konta oraz ostatnią wygraną.
 • “Max bet” to przycisk, którym postawisz maksymalny dostępny zakład, zależny od stanu konta i ograniczeń automatu.
 • Suwak “auto” to z kolei miejsce, w którym włączysz automatyczną grę. Działa na zasadzie włącz/wyłącz, bez definiowania innych parametrów, jak np. liczba automatycznych obrotów.
 • No i wreszcie ostatni, umieszczony skrajnie po prawej przycisk to “start”. Służy do wykonania obrotu, ale kiedy klikniesz go dwukrotnie, wykonasz szybki obrót.
 • Na samym dole na cienkim pasku znalazło się też miejsce dla takich funkcji, jak zarządzanie dźwiękiem oraz fullscreen.

Sam przyznasz, że w tych zasadach nie ma nic skomplikowanego. Jest to bardzo przejrzysty i wypracowany od lat przez Novomatic schemat. Dzięki temu niezależnie od tego, którą grę tego dostawcy wybierzesz, układ przycisków wygląda za każdym razem podobnie.

Bonusy i symbole na automacie Shooting Stars

Zacznijmy od tego, że linie wypłat w Shooting Stars liczone są od dwóch stron, a nie, jak w większości gier tylko od lewej. Owszem, nie jest to stricte bonus, ale swego rodzaju handicap czyli ułatwienie zdobycia wygranej.

Jeżeli zaś o bonus chodzi, to reprezentowany jest on za pomocą symbolu Wild. Shooting Star może pojawić się na bębnie 2, 3 lub 4. Jest to rozszerzający się Wild, który pokryje cały bęben i pozostanie na nim podczas wywołanego przez siebie re-spina. W przypadku pojawienia się kolejnego symbolu Wild, re-spin zostaje powtórzony, a wszystkie symbole bonusowe pozostają na swoich miejscach. Niekiedy potrafi to powodować naprawdę kilkukrotne sekwencje wysokich wygranych.

Jak zatem widać, nie potrzeba wielu opcji bonusowych, żeby zabawa była przednia, a przede wszystkim wyjątkowo opłacalna. I chyba nikt, spoglądając na ten automat nie tęskni za mnożnikiem wygranych czy free spins. Shooting Stars naprawdę potrafi zrobić sporo pozytywnego zamieszania. Skoro przy opłacalności jesteśmy, to warto zerknąć także na tabelę wypłat. Tutaj kolejny raz może zrobić się miło, jeżeli natrafisz w grze na któryś z najcenniejszych układów symboli.

Shooting Stars gra poza symbolem bonusowym ma także siedem symboli podstawowych, którymi są symbole karciane, ukryte w planetach, słońce oraz rozbłyskująca gwiazda. W tym miejscu warto też wspomnieć, że musisz trafić przynajmniej trzy jednakowe symbole w linii wypłaty, żeby zdobyć wygraną. Oczywiście, alternatywną opcją jest pojawienie się Wilda.

Symbole Maksymalna wygrana (x5)
Słońce 2 500
Rozbłyskująca gwiazda 1 200
A 600
K 500
Q 400
J, 10 250

Celem zdobycia maksymalnego układu, należy trafić pięć jednakowych symboli bądź kombinację uzupełnioną Wildem.

Shooting Stars – opinia końcowa

Czy już wypróbowałeś Shooting Stars demo? Jeżeli jeszcze nie, to żałuj. Poświęć chwilę i zobacz, jaka to wspaniała gra. Nic nie tracisz, a zyskać możesz sporo. W darmowej wersji sporo zabawy, a w wersji na prawdziwe pieniądze na stronie Polskiego kasyna, możliwość walki o realne i wysokie wygrane.

Jest to bardzo interesująca darmowa maszyna do gry, która na pewno wyrywa się, z wydawałoby się dość sztywnych ram kasynowych. Automat nie bazuje na powtarzanym tysiące razy motywie, a wprowadza sporą innowacyjność. Obecna na nim galaktyczna grafika i dźwięki rozbudzają zmysły. Do tego łatwość obsługi oraz jedna, ale za to jak solidna funkcja bonusowa. Nie musisz czytać godzinami zasad wielu bonusów, które w rzeczywistości nie przekładają się na realne wygrane. W przypadku Shooting Stars jest odwrotnie. Dlatego warto w niego zagrać. Jeśli masz zamiar to uczynić, z naszej strony życzymy powodzenia! Niech się szczęści!