Razor Shark

Razor Shark
Podstawowe cechy slotu
 • Producent: Push Gaming
 • Bębny: 5
 • Linie wygrywające: 20
 • Gra bonusowa: Tak
 • Darmowe spiny: Tak
 • RTP: 96.3%`
 • Opcja autoplay: Nie

Na naszym portale nie ma opcji obstawiania na poważnie. Automaty do gry na prawdziwe pieniądze znajdziesz na stronie kasyna. Graj odpowiedzialnie ! W razie potrzeby uzyskaj pomoc.

Każdy użytkownik automatów do gier w końcu dochodzi do momentu, w którym, ma ochotę wypróbować czegoś niestandardowego. Czegoś, co zaprezentuje jakieś ciekawe, oryginalne rozwiązania, ale nie będzie jednocześnie niedopracowane. Razor Shark automat do gry jest idealnym rozwiązaniem. Gra hazardowa została stworzona w taki sposób, że z jednej strony każdy bez problemu się w niej odnajdzie, a z drugiej – będzie nieustannie odkrywał coś nowego i niezwykle satysfakcjonującego. Maszyna została stworzona w 2019 roku przez Push Gaming i korzysta ze wszystkich najnowocześniejszych rozwiązań. Zrezygnowano ze wszystkich niepotrzebnych przycisków i informacji, żeby na ekranie wyświetlało się tylko to, co niezbędne i nic ponadto. Dzięki temu maszyna prezentuje się ładnie i schludnie.

Gra jednoreki bandyta jest dostępna na naszej stronie internetowej w wersji darmowej. Zabawa w ten sposób wygląda identycznie jak w przypadku obracania prawdziwymi pieniędzmi. Wyjątkiem jest jedynie to, że wygrane nic nie dają, a rozgrywka resetuje się do stanu początkowego za każdym razem, kiedy wyłączy się grę. Wszystkie funkcje, wygrane, częstotliwość trafień, symbole i obsługa gry jest taka sama. To stwarza idealne środowisko do zapoznania się z maszyną. Dlatego priorytetem każdego gracza powinno być uruchomienie Razor Shark bez rejestracji na naszej stronie, aby w pełni przygotowanym rozpocząć zabawę na prawdziwe pieniądze.

Szczegóły dotyczące obsługi i działania Razor Shark

Jako że slot miał swoją premierę w drugiej połowie 2019 roku, to można spodziewać się najwyższej jakości oprawy graficznej. Cała gra została bardzo dobrze zaprojektowana i dostarcza prawdziwej uczty dla oka. W tle widać kojące lazurowe wody oceaniczne, w których pływają egzotyczne kolorowe ryby. Wszystko dodatkowo zostało objęte animacją imitującą załamywanie się promieni słonecznych wpadających do wody. Efekt jest piękny i sprawia wrażenie, jakby cała gra rzeczywiście znajdowała się pod wodą. Ekran z symbolami został umieszczony na jakimś metalowym, skorodowanym elemencie. Symbole wyglądają niczym przedmioty i ryby wyjęte z popularnej animacji. Wszystkie są bardzo ładne i szczegółowe.

Wszystkie nowoczesne gry cechują się minimalizmem, jeśli chodzi o obsługę rozgrywki. Push Gaming tworząc Razor Shark automat, dostosował się do tego trendu i po uruchomieniu slotu od razu wiadomo, co robić. Wszystko jest intuicyjne i trudno jest tu cokolwiek pomylić. Całość została zaprojektowana w sposób uniwersalny, żeby można było się bawić w taki sam sposób na komputerach i urządzeniach przenośnych. Przyciski obsługujące maszynę prezentują się następująco (od lewej do prawej):

 • Opcje/tabela wypłat – przycisk uruchamiający menu główne, z którego można przejść do tabeli wypłat lub dostosować pewne opcje rozgrywki.
 • Dźwięk – włącza i wyłącza dźwięk w grze.
 • Ustawienie zakładu – możliwość dostosowania wysokości zakładu za spin.
 • Automatyczna rozgrywka – opcja programowania automatycznego losowania symboli, z dostosowaniem kilku opcji, kiedy gra ma się zatrzymać.
 • Spin – uruchamia losowanie symboli za pobraniem pieniędzy z konta użytkownika.

Warto zwrócić szczególną uwagę na tabelę wypłat. Nie ma znaczenia, czy ktoś zamierza się bawić na poważnie, czy tylko z wykorzystaniem wersji Razor Shark demo – zawsze powinien najpierw odwiedzić tę zakładkę. Twórcy zamieścili tam wszystkie dane dotyczące zabawy przy ich automacie. Gracz może sprawdzić działanie funkcji bonusowych, wysokość wygranych oraz przebieg linii wygrywających. Znając te wszystkie dane, można dokładniej opracować strategię rozgrywki i osiągać jeszcze lepsze rezultaty.

Specyfikacja techniczna automatu

Za produkcją slotu stoi Push Gaming. Jeśli ktoś bawił się wcześniej przy innych produkcjach tego studia, to z pewnością zauważy wiele podobieństw, które sprawią, że o wiele szybciej się zaaklimatyzuje. Gra ma 5 bębnów i 4 rzędy symboli. Wszystkich linii wygrywających jest 20 i są one zawsze aktywne. Zakład ustawia się poprzez wybranie z listy, która obejmuje wartości od 0,1 do 100. Taka rozpiętość daje ogromne możliwości. Pójście od czasu do czasu na całość w tej grze może się szczególnie opłacić, ponieważ maksymalna możliwa wygrana jest ogromna i trudno jednoznacznie określić jej górną granicę. Maszyna ma bardzo wysoki zwrot pieniędzy do gracza, który wynosi  aż 96,7%. Wysoka zmienność wyników sprawia, że zawsze może wydarzyć się coś nieoczekiwanego. Dlatego nawet po dłuższej sesji bez wygranej nie można się poddawać. Trzeba swoje odczekać, a jedno trafienie może odwrócić przebieg zabawy o 180 stopni.

Funkcje dodatkowe i wygrane w Razor Shark

Podczas gry na ekranie Razor Shark online wyświetla się zaledwie 10 różnych symboli, co daje bardzo wysokie prawdopodobieństwo pojawienia się kilku tych samych obrazków na ekranie. Wygrane są wypłacane za formowanie się linii obejmujących co najmniej 3 symbole. Wszystkie potencjalne wygrane automatycznie aktualizują się na tabeli wypłat przy każdej zmianie zakładu. Dzięki temu zawsze można sprawdzić, na co można liczyć. Wygrane przy zakładzie wynoszącym 1 prezentują się następująco.

Symbol 3x 4x 5x
butla z tlenem 0,1 0,5 2,5
płetwy
maska
aparat
niebieski rekin 0,4 2 5
zielony rekin 0,5 2,5 7,5
fioletowy rekin 1 5 20
pomarańczowy rekin 1,5 7,5 25
czerwony rekin (Wild) 2,5 12,5 50

Imponująca jest również lista funkcji bonusowych w Razor Shark. Nawet najbardziej wymagający i doświadczeni gracze nie będą się nudzić.

Wild Rekin przyjmuje wartość każdego innego standardowego symbolu, tworząc z nim kombinacje wygrywające. Kiedy pojawi się na ekranie, prawie zawsze dzieje się coś interesującego.
Scatter Symbol wypłaca wygrane bez względu na linie wypłacające. W tym przypadku za 3 miny na ekranie gra nagradza uruchomieniem rundy bonusowe.
Bonus Podczas rozgrywki z darmowymi spinami, drugi i czwarty bęben jest zapełniony tajemniczym symbolem. Za każdym razem, kiedy uda się uruchomić odkrycie symboli, mnożnik idzie w górę, bez górnej granicy wartości.
Mystery Stacks Na ekranie mogą pojawić się tajemnicze symbole, które pojawiają się zgrupowane z czterech ikon.
Funkcja odkrywania tajemniczych symboli Tajemnicze symbole mogą zamienić się w losowe standardowe symbole lub złote rekiny.

Razor Shark – wniosek o grze

Razor Shark gra to interesujące doświadczenie dla każdego fana slotów i nie tylko. Maszyna zapewnia niezapomniane wrażenia z rozgrywki dzięki zastosowaniu połączenia prostego, standardowego losowania, z kilkoma oryginalnymi rozwiązaniami. Wszystko zostało zaprojektowane w taki sposób, że tak naprawdę trudno jest określić, jak zakończy się dowolna partia. Dlatego każdemu spinowi towarzyszy specyficzny dreszczyk emocji – albo nic się nie trafi, albo coś nieoczekiwanego, wysoko płatnego. Jeśli Razor Shark się komuś spodobało, to powinien sprawdzić resztę oferty dostępnej na naszej stronie. Oferujemy niekończącą się zabawę w trybie demonstracyjnym i na pieniądze przy licznych automatach do gier. Życzymy owocnych podróżny podwodnych – uruchomienie rundy bonusowej to gwarancja trafienia czegoś nadzwyczajnego!