Polar Fox

Polar Fox
Podstawowe cechy slotu
  • Producent: Novomatic
  • Bębny: 5
  • Linie wygrywające: 9
  • Gra bonusowa: Nie
  • Darmowe spiny: Tak
  • RTP: 96
  • Opcja autoplay: Tak

Na naszym portale nie ma opcji obstawiania na poważnie. Automaty do gry na prawdziwe pieniądze znajdziesz na stronie kasyna. Graj odpowiedzialnie ! W razie potrzeby uzyskaj pomoc.

Spragniony świeżych wrażeń? Tym razem przychodzimy do was z recenzją Polar Fox online od Jednoręki Bandyta Owoce. To dzieło Novomatic, które przywiało do nas doświadczenia rodem z Północnego Bieguna. Taka maszyna to rzeczywiście powiew świeżości! Choć automat nie należy do najnowszych, bo na rynku istnieje już od kilku lat, to z naszej chłodnej kalkulacji wynika, że jego tematyka jest naprawdę unikatowa. W przeciwieństwie do większości płomiennych slotów tutaj zabawa rozgrywa się w towarzystwie polarnych żyjątek obecnych na pięciu bębnach maszyny i dziesięciu liniach wygrywających. To właśnie fauna z Bieguna Północnego, a także symbole karciane przynoszą nam tutaj wygrane i towarzyszą w tej ciekawej grze.

Chcesz spróbować, ale boisz się, że zostaniesz na lodzie? Tutaj nie musisz się martwić, bo gra toczy się w wersji demonstracyjnej. Tym sposobem grasz w Polar Fox bez rejestracji, bez zobowiązań i wydawania własnych środków. Nie chodzi tylko o to, że ta gra zajmuje wysokie pozycje w rankingu darmowe gry hazardowe na telefon, możesz cieszyć się grą bezpośrednio z telefonu! Na naszej stronie slot jest do twojej dyspozycji całkowicie za darmo, więc nie stąpasz po cienkim lodzie, po prostu ćwiczysz rozgrywkę, zanim podejmiesz grę na prawdziwe pieniądze. Specjalnie na potrzeby graczy opisujemy szczegółowo, jak grać w Polar Fox. Poniżej znajdziesz wskazówki, instrukcję w języku polskim, a także nieco o naszych subiektywnych odczuciach. Zapraszamy do dalszej lektury!

Niezbędne informacje o Polar Fox. Zasady gry

Gdy bierzemy pod uwagę komfort gry, to Polar Fox automat online należy do jednych z bardziej intuicyjnych slotów do gry online. Jest to jedna z maszyn w serii Novomatic, gdzie panel sterowania sprowadza się do Menu i funkcji spina. Slot zawiera standardową liczbę pięciu bębnów, a liczba linii wygrywających jest modyfikowalna od 1 do 10. Jak zwykle, rozpoczynając przygodę z jakąkolwiek grą, polecamy zapoznać się z zasadami. Jeśli znasz już inne sloty z tej serii, np. Dolphin’s Pearl, to obsługa maszyny Polar Fox wygląda analogicznie. Wystarczy zapoznać się z kilkoma podstawowymi przyciskami i w zasadzie jesteś gotowy do rozpoczęcia rozgrywki.

Aby przybliżyć ci wszystkie opcje, zaczynamy od przeglądu menu, które znajduje się pod przyciskiem po prawej stronie, a w nim znajdziemy następujące funkcje.

Ustawienia liczby linii wygrywających i stawki zakładu na linię Te funkcje są kluczowe, a znajdziesz je odpowiednio pod hasłem “lines” oraz “bet/ line”. W Polar Fox gracze mają dowolność przy wyborze liczby linii (1 – 10), a stawka zakładu na linię mieści się w przedziale 0,1 do 10. Tym sposobem maksymalna stawka na zakład przy wyborze największej liczby linii wynosi 100. Jak więc możesz wybrać maksymalny zakład? Zrobisz to, klikając MAX Bet u dołu tych funkcji.
Ustawienia dźwiękowe W tym sound (dźwięk) oraz muzyka (music). Tutaj, klikając okienka, możesz odznaczyć funkcje dźwiękowe. Tym sposobem możesz grać w trybie cichym lub z dźwiękiem.
Tabela wypłat (Paytable) Zajrzyj do tej sekcji w każdym momencie. To właśnie tu poznasz wartości symboli, a także dowiesz się, co przynoszą symbole specjalne takie jak wild i scatter. Tabela zmienia się w zależności od stawki zakładu. Im ona wyższa, tym większą wartość zawierają poszczególne symbole.
Top up (doładowanie) Chcesz załadować konto? W Polar Fox na prawdziwe pieniądze to właśnie tutaj uzupełniasz kasę do gry.
Exit game (wyjście) Jeśli rezygnujesz z gry, możesz wyjść ze slota poprzez ikonkę drzwiczek na dole menu.

Ustawienia stawek to pierwszy krok w grze. Pamiętaj, że na bieżąco możesz monitorować swoje stawki w zależności od liczby linii. Aktualny stan zakładu znajdziesz u dołu planszy (Bet).

Gotowy do gry? Po wyjściu z Menu obok tego przycisku znajduje się strzałka “Hold to spin”, która uruchamia bębny. Przytrzymując spina, uruchamiasz automatyczne odtwarzanie, a bębny kręcą się za ciebie. Z naszej strony polecamy ci przejrzeć także informacje o symbolach i ich dodatkowych funkcjach poniżej.

Tabela wypłat i bonusy w Polar Fox

Polar Fox gra ma kilka polarnych symboli, a także klasyczne karty, które przynoszą wygrane. Możemy spodziewać się nagród, gdy na którejś z linii wygrywających pojawi się od 3 do 5 takich samych symboli, licząc od lewej strony. Tutaj też w szczęściu dopomaga nam symbol wild w postaci, który zastępuje inne symbole na linii.

W poniższej tabeli znajdziesz informacje o wartości każdego z symboli i ich funkcjach specjalnych. Pomnóż wartość symbolu o stawkę zakładu przedstawioną w tabeli, a wynik przyniesie ci informacje, ile zwrotu dostaniesz za określoną liczbę symboli.

Symbol x2 x3 x4 x5 Funkcja dodatkowa
Lis polarny 1 25 250 900 Wild

Zastępuje inne symbole na liniach oprócz rozpraszającego. Podwaja nagrodę, gdy zastępuje inne symbole.

Zorza polarna 2 5 20 500 Symbol scatter

15 darmowych spinów

Multiplier x3

Norka lub biała sowa 0.2 2.5 12.5 75 Te symbole nie posiadają funkcji specjalnych
Zając polarny 2 10 40
Biała fretka lub jeż 1.5 7.5 25
Symbole karciane
A, K 1 5 12.5
Q, J, 10 0.5 2.5 10
9 0.2 0.5 2.5 10

Jak widzisz, Novomatic dodał kilka opcji, od symbolu zastępującego po scatter, który przynosi darmowe spiny i mnoży wygraną. Aby sprawdzić wartość symbolu na daną linię, wystarczy ustawić odpowiednio parametry lub przesuwać w prawo tabelę wypłat, a wartość zmieni się automatycznie.

Polar Fox automat do gry. Podsumowanie opinii

Jako jedna z opcji Novomatic Polar Fox to bardzo interesujący slot. Całą serię tych maszyn do rozrywki hazardowej, do których należy Polar Fox, nazwalibyśmy przyjazną użytkownikowi. Nie musisz martwić się tutaj ani skomplikowaną instrukcją, ani obsługą. Wystarczy ustawić swoje wskaźniki wedle upodobania i spróbować! W tej grze podoba nam się tematyka Bieguna Północnego, a także nieskończona ilość prób, jakie możemy podjąć na żetony w Polar Fox demo.

Jeśli szukasz czegoś nietuzinkowego, a przy tym chcesz potrenować, to polecamy ci rozgrywkę na naszej stronie. Tutaj grasz bezpiecznie, do woli i bez zbędnych deklaracji. Jeśli będziesz miał podobne odczucia, co my i zechcesz spróbować szczęścia w rozgrywce w gry online na prawdziwe pieniądze, to mamy nadzieję, że po testach będziesz czuł się pewnie. Życzymy powodzenia i dużych wygranych i przypominamy o odpowiedzialnej grze — podstawie sukcesu!