Pink Elephants

Pink Elephants
Podstawowe cechy slotu
 • Producent: Thunderkick
 • Bębny: 6
 • Linie wygrywające: 4096
 • Gra bonusowa: Tak
 • Darmowe spiny: Tak
 • RTP: 96.1%
 • Opcja autoplay: Tak

Na naszym portale nie ma opcji obstawiania na poważnie. Automaty do gry na prawdziwe pieniądze znajdziesz na stronie kasyna. Graj odpowiedzialnie ! W razie potrzeby uzyskaj pomoc.

Aktualnie w kategorii nowoczesnych gier wideo hazardowych pojawia się wiele nowych tytułów. Każdego miesiąca producenci starają się zorganizować premierę kolejnych unowocześnionych lub odświeżonych slotów ze względu na wciąż narastający trend zdalnej rozgrywki w sloty na realne pieniądze.

Jedną z kultowych i sprawdzonych gier z wąskiego grona cenionych, a zarazem współczesnych automatów okazał się być slot wydany przez Free Play studio. Gra wydana pod tytułem Pink Elephants to pełnoprawny slot 3D z ciekawymi funkcjami. Gra bazuje na popularnych rozwiązaniach, lecz wszystkie zastosowane tryby wzorowane na klasycznym stylu gry i technologie zostały odpowiednio odświeżone i unowocześnione.

W konsekwencji Pink Elephant online okazał się hitem już po kilku miesiącach po premierze. Gracze cenią tą produkcję za innowacyjne podejście do tematu automatów hazardowych, za nowoczesną grafikę i przede wszystkim ciekawe bonusy hazardowe dla każdego gracza.

W dzisiejszej recenzji przybliżymy zasady panujące w grze, sprawdzimy dostępne funkcje i omówmy bonusy i ich sposób aktywacji. Każdy czytelnik w dowolnym momencie może dołączyć do niniejszej recenzji, wykorzystując do tego darmową wersję Pink Elephants gra online oznaczoną specjalnym przyciskiem na naszej stronie. Do włączenia automatu wystarczy tylko przeglądarka internetowa. Gra działa bez żadnej instalacji i rejestracji oraz nie potrzebuje depozytu. Zagraj bez ryzyka i sprawdź grę razem z nami!

Sposób na grę w Pink Elephants – instrukcja

Rozgrywka na tym nowoczesnym slocie wygląda analogicznie, jak w przypadku popularnych gier bębnowych. Głównym zadaniem gracza jest kręcenie bębnami w celu wylosowania cennych kombinacji lub po prostu trafianie cennych ikon bonusowych. Poszczególne ikony w grze posiadają jasno przypisane wartości, które aktywują konkretne wygrane.

Od momentu uruchomienia gry zadaniem użytkownika jest ustalenie stawki na grę (z każdym kolejnym obrotem wysokość betu może zostać zmieniona) i rozpoczęcie rozgrywki z pomocą specjalnego przycisku, a resztą zajmie się mechanika gry. Slot automatycznie wykryje natrafione kombinacje i wynagrodzi gracza zgodnie z regulaminowymi tabelami nagród. Poszczególne trafienia będą sygnalizowane na ekranie gry, a  łączna kwota od razu trafi do salda gracza.

Każda runda odbywa się na ekranie 6×4 w towarzystwie animowanych bajkowych symboli. Tuż obok ekranu znajduje się bonusowa jaskinia, aktywna po wykręceniu odpowiedniej kombinacji – bliżej opisanej w części bonusowej.

Z ważniejszych rzeczy, Pink Elephant automat bazuje na 4069 liniach wygrywających, umożliwia stawki za kwoty od 0,1 do 100 kredytów na jedną rundę, posiada RTP na poziomie 96% oraz pozwala na rozgrywkę z trybem gry automatycznej.

Slot ma wbudowane atrakcyjne tryby specjalne, w tym Scatter i Wild. Każda runda to szansa na cenną ścianę symboli i kumulacje z mnożnikami wygranych.

Do ogólnego dostępu oddano mobilną wersję gry, która nie wymaga żadnej dodatkowej instalacji. Slot po włączeniu w  trybie przeglądarki na urządzeniach przenośnych z automatu dostosuje się pod posiadany sprzęt i będzie gotowy do rozgrywki zarówno demo z naszej strony oraz w pełnej wersji w kasynach online.

Skorzystaj z okazji do darmowej rozgrywki w Pink Elephants w towarzystwie darmowych żetonów. Spełnij swoje marzenie i sprawdź, jak dużo wygrasz, stawiając maksymalna stawkę na jedno zakręcenie. Jednym kliknięciem uruchom darmowy slot Pink Elephants z pulą żetonów do Twojej dyspozycji.

Tryby dodatkowe i tabela wypłat w Pink Elephants

Zgodnie z tradycją gier hazardowych, slot Pink Elephants posiada specjalną tabelę wypłat symbolizującą trafienia na podstawie zasad wprost z regulaminu gry. Dzięki temu gracz rozpoczynając przygodę z wybraną stawką wie, na jakie wygrane może liczyć. Każdy symbol zaimplementowany do rozgrywki ma przypisaną wartość i mnożnik, z pośrednictwem którego generowana jest tabela wypłat. Poniżej prezentujemy graczom szczegółową listę ikon w Pink Elephant automat do gry z deklarowanymi nagrodami przy klasycznej rozgrywce.

Symbole x3 x4 x5 x6
Słoń 120 225 325 500
Czerwony Jeż 60 150 250 350
Żółty jeż 60 150 225 325
Zielony Jeż 50 100 200 275
Niebieski Jeż 50 100 175 250
Symbole A 20 60 175 200
Symbole K 20 60 175 175
Symbole Q 15 40 100 160
Symbole J 15 40 100 150
Symbole 10 15 30 85 130

Poza kombinacjami rozliczanymi z powyższej tabeli w grze zdarza się wylosować kilka specjalnych ikon, które posiadają wbudowane ciekawe funkcje. Wild jako popularny i szeroko znany symbol aktywuje niepełne kombinacje. Scatter to interaktywna ikona zielonego orzecha, który to aktywuje darmowe spiny przy wykręceniu minimum 3 identycznych symboli. Ilość wykręconych orzechów aktywuje konkretne pule bonusów:

 1. 3 x Scatter = 7 darmowych gier,
 2. 4 x Scatter = 11 darmowych gier,
 3. 5 x Scatter = 15 darmowych spinów.
 4. 6 x Scatter = 19 darmowych spinów.

Podczas rozgrywania serii darmowych rund bonusowych można natrafić na kolejne ikony orzecha. Każda następna kombinacja dolicza kolejne zestawy darmowych spinów do pozostałej puli zakręceń.

Wspomniane wcześniej drzewo bonusowe aktywowane jest przez specjalne orby losowane w dowolnych momentach rozgrywki. Komplet orbów natychmiast aktywuje ciekawy dodatek z kolejnymi darmowymi spinami. Sprawdź wyżej wspomniane bonusy już teraz. Testuj grę bez pobierania i bez limitów. Graj w Pink Elephants bez rejestracji na telefonie, tablecie i komputerze z dowolnego miejsca na ziemi.

Ostateczna opinia graczy o Pink Elephants

Szukając informacji o grze na branżowych forach, można dowiedzieć się, że Pink Elephants to bardzo ceniony i szeroko znany tytuł. Producent tego slota nie jest jeszcze na szczytach rankingów, lecz jego kolejne maszyny typu jednoręki bandyta zwiastują mu szybki i głośny sukces.

Sama gra Pink Elephants bardzo dobrze rokuje. Slot zadowala swoim współczynnikiem zwrotu i jest w stanie nieźle namieszać. Duża liczba ikon i ponad cztery tysiące dostępnych kombinacji gwarantuje niesamowite emocje i praktycznie niepowtarzalne konfiguracje elementów na ekranie slota do gry.

Przy ocenie Pink Elephants demo nie wolno zapomnieć o licznych bonusach, wielu możliwościach na gromadzenie bonusowych gier oraz popularnych symbolach szczęścia. Gra posiada wszystko, to co powinien posiadać prawdziwy i pełnoprawny automat hazardowy.

Już teraz sprawdź bardzo nowoczesnego slota, dostępnego w ofercie wielu kasyn internetowych. Zagraj dowolną ilość rund treningowych z wykorzystaniem darmowych żetonów i nie bój się o straty. Włącz pełną wersję gry bez ryzyka na naszej stronie i wkrocz w świat rozgrywki o prawdziwą kasę z doskonałą strategią. Daj z siebie wszystko!