Pharaoh

Pharaoh
Podstawowe cechy slotu
  • Producent: Inspired Gaming
  • Bębny: 5
  • Linie wygrywające: 20
  • Gra bonusowa: Tak
  • Darmowe spiny: Tak
  • RTP: 95%
  • Opcja autoplay: Tak

Na naszym portale nie ma opcji obstawiania na poważnie. Automaty do gry na prawdziwe pieniądze znajdziesz na stronie kasyna. Graj odpowiedzialnie ! W razie potrzeby uzyskaj pomoc.

Czy lubisz nawiązania do kultury starożytnego Egiptu? Hieroglify, faraonowie i złoto? W Pharaoh bez rejestracji można się spotkać właśnie z takimi cechami! Gra powstała w studiu dewelopera Inspired Gaming (części Inspired Entertainment), który notowany jest nawet na nowojorskiej giełdzie NASDAQ. Założone w 2014 roku. Głównym bohaterem jest oczywiście tytułowy faraon, który przechadza się po slocie, lub staje się bonusem czy wild symbolem. Co zrobić, żeby zagrać w Pharaoh online? Wystarczy wejść na naszą stronę, wyszukać grę i można spróbować swoich sił bez konieczności rejestracji. Nie trzeba od razu inwestować swoich pieniędzy. Dopiero po sprawdzeniu swoich umiejętności w grze, można rozpocząć rejestrację i wtedy grać na realne pieniądze.

Poszczególne etapy rozgrywki w Pharaoh

Po wyszukaniu gry i chwilowym ekranie ładowania, na którym widać krótki, zachęcający opis oraz informacja o tym, że można odblokować trzy bonusowe gry. Dodatkowo dostępna jest opcja uruchomienia szczęśliwego zakładu, który powiększy nam bonus. Po kliknięciu gdziekolwiek w oknie gry, przechodzimy do rozgrywki. Na ekranie pojawia się pięć fioletowych bębnów z czterema liniami. Faraon pojawia się jako kilka symboli. Oprócz faraona na planszy są litery, takie jak w kartach, a także księgi różnego koloru. Aby rozpocząć grę, należy po prostu wcisnąć zielony przycisk “spin”, który znajduje się po prawej stronie ekranu. Po lewej od przycisku spinu, widnieje okrągły czerwony przycisk ze złotą obwódką “Fortune Bet”. Uruchamiając go, mamy szansę na dodatkowy bonus. Kolejnym przyciskiem w Pharaoh demo jest niebieski przycisk “Autoplay”. Jak sama nazwa wskazuje, po wciśnięciu go, gra działa automatycznie. Najmniejszy zakład, jaki można ustawić w Pharaoh gra to 0,3.

Zostały jeszcze 2 przyciski. Pomarańczowy “Options” oraz żółty “Paytable”. Po kliknięciu w “Options” pojawiają się łącznie cztery ikonki. Pierwsza od lewej u góry, ikona z wyświetlaczem przypominającym prędkościomierz, to ikona przyspieszania spinów. Po kliknięciu, spiny będą się kręcić o wiele szybciej. Po prawej od góry, jest ikona dźwięków – wyłączenie wycisza dźwięki i muzykę. Pomarańczowy znak zapytania, zawiera szczegółowy regulamin. Każdy gracz ma w obowiązku zapoznanie się z regulaminem, który jasno określa wszelkie zasady rozgrywki, możliwe do uzyskania bonusy, przeliczniki i tak dalej. Fioletowy, ze strzałką i zegarem, pokazuje nam początkowy stan naszego konta oraz aktualny, jaka jest wysokość zakładu, wygrana, typ spinu – normalny czy bonusowy, wynik oraz więcej opcji. Całość tych informacji dostępna w formacie tabelkowym.

Przycisk żółty, czyli “Paytable” szczegółowo przedstawia mnożnik za każdy symbol w Pharaoh automat do gry. Wypłacalnych kombinacji linii jest 20, od lewej do prawej. Szczegółowy mnożnik poniżej:

Symbole 5x 4x 3x 2x
Symbol Wild 500 200 50 4
Symbol Pharaoh 500 200 50 4
Czerwona skrzynia 400 160 40
Złoty symbol z czerwonym oczkiem 400 80 20
Księga czerwona, zielona i A (As) 300 40 8
K,Q,J 200 20 4

Wild zastępuje wszystkie symbole z wyjątkiem Bonusowego Faraona. Bonusowy Faraon – 3 w rzędzie w bębnie 1, 3 i 5 uruchamia bonus.

Jak wygląda grafika w Pharaoh jednoręki bandyta automat? Kolorowa, animowana, zdecydowanie przykuwająca uwagę i nawiązująca do starożytnego Egiptu, archeologicznych odkryć i symboliki tamtych czasów.

Dodatkowe bonusy i możliwe promocje w Pharaoh

Trzy bonusowe symbole w bębnie 1, 3 i 5 nagradza bonus, w którym rzucasz kostką i wybierasz między egipskimi budowlami, żeby trafić w jeden z kilku bonusów.
Darmowe spiny – zakręć kołem, żeby trafić w ilość darmowych spinów, mnożnik i symbol, żeby przetransformować go w Wild Symbol. Nie wszystkie te opcje będą mogły być wybrane za każdym razem. Trafiając na stop uruchomi free spiny z wybraną wcześniej kombinacją symbolu oraz mnożnika.
“Pharaoh Wild Spins” – Udało się trafić 4 wild symbole faraona. W każdym spinie wylądują dwa symbole wild na bębnach. Te symbole zostaną na bębnach do następnego spinu, ale mogą zmienić swoje położenie.
Piramida nagród – kliknij stop, żeby spiąć się po schodkach i kumulować nagrody. Zostanie uruchomiony albo wild spin Faraona, albo darmowe spiny w grze hazardowej.

Pharaoh – czy warto wypróbować ten slot?

Ciekawa grafika, obsługa bardzo prosta, bez niespodzianek w użytkowaniu. Dla fanów starożytnych odniesień jest to pozycja godna polecenia.