More Gold Diggin

More Gold Diggin
Podstawowe cechy slotu
 • Producent: Betsoft
 • Bębny: 5
 • Linie wygrywające: 25
 • Gra bonusowa: Nie
 • Darmowe spiny: Tak
 • RTP: 94.35%
 • Opcja autoplay: Tak

Na naszym portale nie ma opcji obstawiania na poważnie. Automaty do gry na prawdziwe pieniądze znajdziesz na stronie kasyna. Graj odpowiedzialnie ! W razie potrzeby uzyskaj pomoc.

Gold Diggin to slot, który okazał się być wielkim hitem i jednym z tych tytułów, które zbudowały renomę firmy Betsoft jako jednego z czołowych twórców gier slotowych online. Natomiast More Gold Diggin automat to kontynuacja i jednocześnie rozwinięcie tej gry jednoręki bandyta, wydane w 2014 roku i stosujące prostą zasadę ulepszenia każdego pojedynczego elementu. Tutaj także możemy przenieść się do kopalni w poszukiwaniu kamieni szlachetnych i zgarnąć atrakcyjne wygrane.

Poznaj bliżej tę grę grając w More Gold Diggin demo. Specjalnie dla Ciebie udostępniliśmy tę grę, która jest dostępna zupełnie za darmo i bez żadnych ograniczeń. Możesz ją po prostu uruchomić kiedy tylko zechcesz i nie musisz do tego celu zakładać konta, logować się, wpłacać pieniędzy, klikać w reklamy, subskrybować naszego newslettera, ani też spełnić jakichkolwiek innych warunków. I nie musisz oczywiście wpłacać pieniędzy, ani też płacić za grę! Oferowana przez nas wersja demonstracyjna to świetny sposób na poznanie gry maszyny za darmo, nabranie doświadczenia i zrozumienie jej zasad. Ta wiedza na pewno Ci się przyda gdy tylko zechcesz zagrać w More Gold Diggin online w swoim ulubionym kasynie online na telefon.

Jak się gra w More Gold Diggin?

Firma Betsoft zawsze słynęła z doskonałej oprawy graficznej dla swoich produktów hazardowych, a More Gold Diggin gra zdecydowanie potwierdza tę reputację. Ten tytuł wygląda po prostu znakomicie – tło jest starannie wykonane i przedstawia wnętrze kopalni, symbole na bębnach to kamienie szlachetne, surowce naturalne i elementy specjalne, a rozgrywce towarzyszy para animowanych zabawnie górników.

Gra wygląda znakomicie i świeżo, co jest o tyle imponujące, że pojawiła się na rynku blisko dekadę temu, bo w 2014 roku. Mogłaby zostać wydana kilka dni temu i nikt nie powiedziałby, że mamy do czynienia z maszyną slotową o kiepskiej oprawie graficznej. Do sterowania rozgrywką służy specjalny panel sterowania znajdujący się na dole ekranu. Znajdziemy na nim sporą liczbę przycisków, które odpowiadają za poszczególne funkcje. Poczynając od lewej mamy na przykład:

 • Ikonę służącą do włączenia i wyłączenia efektów dźwiękowych.
 • Okno z różnego rodzaju ustawieniami parametrów technicznych.
 • Przyciski PLUS i MINUS do ustawiania wartości monety.
 • Kolejną parę przycisków do ustalania liczby monet na jedną aktywną linię wygranych.
 • Wyświetlacz informujący o wysokości ostatniej wygranej oraz bieżącej kwocie zakładu.
 • Przycisk MAX BET odpowiedzialny za szybkie ustawienie maksymalnej stawki na grę.
 • Czerwony przycisk SPIN służący do wprawienia bębnów w ruch, czyli do rozpoczęcia gry.
 • DOUBLE UP – w większości przypadków jest on wyszarzony, ale gdy trafisz jakąś wygraną, to aktywuje się umożliwiając zagranie w grę bonusową.
 • Przycisk AUTO PLAY odpowiedzialny za grę automatyczną.

Ostatnim przyciskiem, który znajduje się na samym końcu panelu po prawej stronie, jest zielona ikona z znakiem zapytania. Służy ona do otwarcia wbudowanego w grę samouczka i zapoznania się z zestawem najważniejszych informacji na temat samej gry, jej zasad i funkcji, wysokości wygranych i znaczenia wszystkich opcji i przycisków dostępnych na ekranie. To cenna pomoc dla początkujących graczy.

Bonusy i oferty promocyjne w More Gold Diggin

W grze More Gold Diggin firma Betsoft zawarła sporo ciekawych rozwiązań uatrakcyjniających rozgrywkę. Na początek weźmy na przykład Wildy. Tę rolę pełni wiązka dynamitu i oczywiście zastępuje ona wszelkie inne symbole, jakie mogą pojawić się w oknie gry. Wildy występują na bębnach o numerach 2, 3 oraz 4. Dostępne są także w trakcie free spinów.

Innym ważnym symbolem, na który należy koniecznie zwrócić uwagę, jest beczka dynamitu. Jest to Scatter, co przekłada się na to, że trzy beczki dynamitu w oknie gry na aktywnej linii wygranych zapewniają graczowi pakiet darmowych spinów. Scattery mogą występować tylko na trzech pierwszych bębnach od lewej strony. Co ważne – w trakcie darmowych spinów ponownie można wygrać kolejny ich zestaw, jako że Scattery w dalszym ciągu są dostępne. Zauważ także, że dynamit także powoduje eksplozje, które usuwają otaczające go symbole i powodują zastąpienie ich nowymi lub Wildami.

Po każdej wygranej uzyskanej w dowolnym trybie gry symbole tworzące tę kombinację eksplodują i znikają. Na uwolnione w ten sposób miejsce spadają z góry nowe symbole. Jeśli znów powstanie w ten sposób premiowana wygraną kombinacja, to proces się powtarza, a gracz naturalnie zgarnia odpowiednią kwotę pieniędzy za każdym razem. Ponadto każda eksplozja oznacza podniesienie mnożnika, co widać na specjalnym wyświetlaczu w górnej części ekranu. Dostępne opcje to x1, x2, x3 oraz x5. W przypadku darmowych spinów mnożniki się zmieniają i wynoszą odpowiednio x3, x6, x9 oraz x15.

W przypadku każdej wygranej gracz otrzymuje dostęp do dodatkowej gry, w której może postawić wygraną kwotę. Nosi ona nazwę Double Up i polega ogólnie rzecz biorąc na odsłonięciu zakrytej karty i porównaniu jej z kartą krupiera. Jeśli karta gracza jest wyższa, to wygrana zostaje podwojona, w razie niższej wartości gracz traci całą kwotę. W razie remisu cała kwota wraca do gracza. W grę Double Up można grać kilka razy, wedle życzenia i wycofać się w dowolnym momencie. A jeśli nagrałeś się już do woli w More Gold Diggin bez rejestracji i chciałbyś spróbować swoich sił w graniu w tę grę na prawdziwe pieniądze, to dla zachęty prezentujemy Ci tabelę wygranych. Jeśli zagrasz na maksymalną stawkę wynoszącą 125 monet, to czekają na Ciebie następujące kwoty za poszczególne kombinacje symboli:

Symbol 3 symbole 4 symbole 5 symboli
Diament 250 1 250 12 500
Złoto 100 500 5 000
Srebro 75 250 2 500
Ropa 50 125 1 000
Miedź 25 100 500
Topaz 20 75 375
Szmaragd 15 50 250

More Gold Diggin slot – nasza opinia

Już pierwsza gra w tej serii, czyli Gold Diggin, okazała się być wielkim hitem. Nie powinno więc nikogo dziwić to, że firma Betsoft postanowiła wypuścić jej kontynuację. I co ważne – naprawdę okazała się ona być udana, bo More Gold Diggin automat do gry przez telefon jest o wiele lepszym produktem od swojej starszej siostry. Tutaj sprawdziła się doskonale zasada mówiąca, że więcej znaczy lepiej.

Bo mamy tutaj lepszą grafikę, więcej animacji, więcej funkcji specjalnych i wyższe wygrane. W efekcie dostaliśmy maszynę slotową, przy której można siedzieć dniami i nocami kręcąc bębnami i zgarniając kolejne nagrody. Oczywiście życzymy Ci samych kombinacji drogocennych klejnotów i szybko rosnącego salda.