Money Mad Monkey

Money Mad Monkey
Podstawowe cechy slotu
  • Producent: Microgaming
  • Bębny: 5
  • Linie wygrywające: 20
  • Gra bonusowa: Tak
  • Darmowe spiny: Tak
  • RTP: 96.23%
  • Opcja autoplay: Tak

Na naszym portale nie ma opcji obstawiania na poważnie. Automaty do gry na prawdziwe pieniądze znajdziesz na stronie kasyna. Graj odpowiedzialnie ! W razie potrzeby uzyskaj pomoc.

NextGen Gaming to autor głównego bohatera naszej dzisiejszej recenzji. Gra z naszego wpisu będzie przedstawicielem bębnowej gry przygodowej, która swoim tematem z pewnością zaskoczy niejednego czytelnika. Wśród automatów internetowych bardzo często spotkać można klasyczne rozwiązania, na przykład gry owocowe oraz nawiązania do serii filmów i epok historycznych. Gra z dzisiejszej recenzji nie ma nic wspólnego z tymi tematami, a otwiera przed graczem całkowicie niespotykany dotąd klimat kreskówkowych retro symboli, które ciężko dopasować pod jeden konkretny motyw.

Money Mad Monkey automat to gra zakrawająca o temat dżungli i zwierząt żyjących w takim regionie. Na ekranie gry można więc spotkać nawiązania do tamtejszych roślin, a przede wszystkim odniesienia do afrykańskich zwierząt – papug, węży i tytułowej małpy.

Gra Money Mad Monkey stworzona była z myślą o wymagających graczach i jak na tamte czasy obroniła się bardzo dobrze. Jej wysokie zainteresowanie niekoniecznie miało bezpośrednie powiązanie z tematem stare gry hazardowe za darmo. Częsty wybór maszyny przez graczy z całego świata spowodowany był atrakcyjną ofertą i wysoką wykrywalnością.

My w dzisiejszej recenzji wrócimy do tego retro tytułu i postaramy się sprawdzić, jak tak na prawdę wygląda obsługa i korzystanie z gry. Zachęcamy czytelników do testowania naszych slotów i wyciągania wniosków o grze. Nasze darmowe automaty, w tym gra Money Mad Monkey bez rejestracji to okazja na trening umiejętności i oraz rozgrywkę dla przyjemności. Zapraszamy!

Money Mad Monkey online – instrukcja i cechy gry

Każdy gracz maszyny Money Mad Monkey online może przenieść się do afrykańskiego stepu i dżungli przez motyw oraz na temat rozgrywki. Automaty studia NextGen Gaming zawsze zaskakiwały swoich odbiorców ciekawymi stylem gry, lecz Money Mad Monkey to naprawdę innowacyjne podejście do zabawy.

Slot Money Mad Monkey już chwilę po uruchomieniu dostarcza graczom ekran do gry wypełniony po brzegi symbolami wypłacanymi oraz przyciskami do obsługi rozgrywki. Oczywiście na początek zawsze warto przyglądać się zasadom gry, które w tym konkretnym przypadku zostały szczegółowo opisane w regulaminie, który znaleźć można pod zakładką ikony symbolizującej zębatkę.

Z dobrą znajomością funkcji gry można przejść do ogólnej analizy ekranu. Money Mad Monkey demo jak wspominaliśmy na wstępie to prosta gra bębnowa, zatem od momentu uruchomienia oferuje ona do dyspozycji 5 bębnów i trzy rzędy ikon. Cały ekran i jego losowania są analizowane według wbudowanego systemu wygrywania wypłacalnych kombinacji, który to działa w oparciu o aż 50 różnych linii wypłat.

Ta podstawowa wiedza wystarczy do tego, by móc zrozumieć działanie tej maszyny. Money Mad Monkey mimo, że została wydana w 2013 roku, to jej panel sterowania symbolizowany jest przez całkiem czytelne i nowoczesne przyciski. Mamy tutaj na myśli podręczną opcję ustalania zakładu poprzez specjalny button stawki, tuż obok przycisku PLAY.

Właśnie tam do wyboru są zakręcenia i ich wartości w zakresie od 0,5 do 25 żetonów na jego zagranie. Tak naprawdę wybór zakładu to wszystko, o czym należy pamiętać, przed kliknięciem buttona aktywującego bębny.

Maszyna świetnie radzi sobie używając gry hazardowe do pobrania na telefon za darmo, a to dzięki nowym technologiom programowania gier w standardzie HTML5. Dzięki temu gracze mogą bez żadnego problemu bawić się w Money Mad Monkey w podróży oraz gdziekolwiek indziej, mając dostęp do sieci i telefon lub tablet.

Money Mad Monkey nagrody i bonus

Jak w każdej grze bębnowej dla graczy duże znaczenie ma jej oferta nagród, tak samo w Money Mad Monkey gracze tej gry w swoich opiniach często zwracają uwagę na ciekawą ofertę specjalną. Co prawda w grze próżno szukać skomplikowanych trybów dodatkowych, fabularnych, lecz automat powiada wszystko, co przydatne jest do szybkiej i efektownej gry.

Rozpoczynając od wypisania dla naszych czytelników wszystkich propozycji rozgrywek na Money Mad Monkey wśród ikon klasycznych, z użyciem tabeli chcemy zobrazować wszystkim potencjalne nagrody, które czekają na każdego przy wylosowaniu niżej wspomnianych symboli za stawkę 25 żetonów na rundę.

Ikony x3 x4 x5
Banan 24 50 1,000
Papuga 24 50 1,000
Wąż i kokos 20 40 400
Orzeszki i symbol K 10 30 300
K i Q 8 24 250
J i 10 6 20 200

Wszystkie powyższe propozycje nagród przysługują graczom w każdej rundzie za wylosowanie określonej liczby elementów. Nagrody łączą się. Slot automatycznie zlicza kombinacje. W dolnym pasku widoku wyświetlana jest informacja o łącznej sumie wygranych żetonów w rundzie.

Ale to nie wszystko! Money Mad Monkey automat do gry to również ciekawe symbole specjalne i aktywowane przez nie dodatkowe bonusy, o których należy wiedzieć, ponieważ są odpowiedzialne za największe kumulacje nagród.

  • Wild – ikona małpy jako symbol uniwersalny oraz mnożnik, który podwaja każdą nagrodę.
  • Scatter – ikona Money Mad Monkey jako symbol wypłacalny w dowolnych polach.

Scatter oprócz swojej funkcji wypłaty bez względu na linie wypłat to okazja na zgarnięcie 10 darmowych zakręceń za stawkę z poprzedniego beta. Darmowe obroty w historii gier niejednokrotnie pokazały, że mogą być o wiele bardziej wartościowym dodatkiem, niż jakiekolwiek inne unowocześnienia we współczesnych maszynach.

Podsumowanie informacji o Money Mad Monkey

Nasz wpis powoli dobiega końca. Mamy nadzieję, że nasza analiza pozwoli niektórym graczom łatwiej odnaleźć się wśród opcji tej gry. Zachęcamy do dokładnego sprawdzania treści recenzji i postępowania zgodnie z naszymi wskazówkami, by nuczyć się obsługi i nie popełniać błędów.

Jak łatwo można zauważyć, gra Money Mad Monkey spełnia oczekiwania większości graczy, śledząc ich opinie na portalach branżowych, a ogólna oferta rozrywki w tym slocie jest naprawdę obiecująca. Money Mad Monkey to 50 linii wygrywających i wysokie RTP. Gra sprawdzi się u każdego fana slotów i tematycznych gier bębnowych.

Nasza strona zajmuje się recenzowaniem tego typu gier, dlatego szczerze zachęcamy do wspólnych testów innych gier i opcji darmowej gry w maszyny slot innych producentów. Które można również spróbować podczas gry na stronie kasyna bez depozytu dla polaków. W tej recenzji możesz wziąć udział w darmowej grze Money Mad Monkey gra online na wirtualne żetony i bawić się wśród omówionych wyżej ikon i bonusów bez rejestracji. Powodzenia!