Lil Devil

Lil Devil
Podstawowe cechy slotu
  • Producent: Big Time Gaming
  • Bębny: 6
  • Linie wygrywające: 4096
  • Gra bonusowa: Tak
  • Darmowe spiny: Tak
  • RTP: 96.43%
  • Opcja autoplay: Tak

Na naszym portale nie ma opcji obstawiania na poważnie. Automaty do gry na prawdziwe pieniądze znajdziesz na stronie kasyna. Graj odpowiedzialnie ! W razie potrzeby uzyskaj pomoc.

Kolejna gra od bardzo dobrze już rozpoznawalnego producenta gier hazardowych jednoręki bandyta Big Time Gaming, Lil Devil online to niezwykle urozmaicona wersja tradycyjnego automatu wrzutowego. Jako gracz zostaniesz nie raz postawiony przed wyborem światłości lub też diabelskich podziemi, a od Twojego wyboru zależeć będą wygrane na jakie trafisz. Masa dodatków i bonusów w formie darmowych spinów i symboli specjalnych sprawiają, że gra zaskakuje na każdym kroku. Rozgrywka toczy się na 6 bębnach wypełnionych wspaniale wykonanymi mistycznymi symbolami o wielu ukrytych znaczeniach.

Lil Devil automat do gry posiada 3 różne symbole specjalne, które przeniosą Cię do różnego rodzaju bonus features, czyli darmowych gier o ciekawych urozmaiconych. Linie wygrywające nie są tu zdefiniowane, ważne jest aby od lewej do prawej na każdym bębnie znalazł się taki sam symbol, a wygrana kwota wypłacona jest następnie zgodnie z dostępną w grze tabelą wypłat. Według producenta Lil Devil, na tym video slocie możesz wygrać na 4096 różnych sposobów. Procent zwrotu RTP Lil Devil waha się w trakcie gry miedzy 96,31 a 96,43%.

Graj już teraz w Lil Devil bez rejestracji i całkowicie za darmo na naszej stronie internetowej. Opanuj slot i zapoznaj się z jego dodatkami, a następnie sprawdź swoje szczęście i spróbuj gry za prawdziwe pieniądze w licencjonowanym kasynie online.

Dostępna jest również wersja mobilna automatu online Lil Devil, którą możesz uruchomić bezpośrednio z przeglądarki urządzenia, jakiego aktualnie używasz – bez potrzeby pobierania i instalowania jakichkolwiek programów. Gra dostosowuje się odpowiednio do ekranu Twojego telefonu, czy też tabletu, a zawdzięczane jest to szeroko dostępnej już, technologii HTML5.

Zasady gry na slocie Lil Devil

Maszyna jest niesamowicie intuicyjna i prosta w użytkowaniu, co jest ogromnym plusem dla nowych graczy. Aby zagrać, należy zacząć od ustawienia odpowiedniej stawki na jeden spin, co zrobisz za pomocą strzałek znajdujących się w lewym dolnym rogu ekranu (Stake). Najniższy zakład możliwy do postawienia na slocie Lil Devil to 0,1 monety, natomiast ten najwyższy wyniesie Cię 20,00 monet. Poniżej tych wartość będzie wyswietlal się Twoj aktualny stan środków na koncie (Balance).

Kiedy już stawka zostanie odpowiednio zdefiniowana, wystarczy użyć ogromnego przycisku play, świecącego się po prawej stronie maszyny. Zaraz obok Play, zauważysz ustawienia gier automatycznych. Do edycji, przy grze AutoPlay masz następujące wartości:

  • Ilość spinów (Number of spins), do wyboru 5, 10, 25, 50 i 100,
  • Limit strat (Loss limit),
  • Limit pojedynczej wygranej (Single win limit).

Spoglądając na interfejs gry, z pewnością zauważysz wyróżniający się, niebieski przycisk z trzema poziomymi paskami – jest to Menu. Do znalezienia tam jest podstawowa wersja tabeli wypłat oraz wszelkie informacje i zasady gry Lil Devil, z którymi każdy nowy użytkownik ma obowiązek zapoznania się.

Grafika slotu wykonana jest w sposób profesjonalny i niezwykle dopracowany. Tło sporadycznie się zmienia, w zależności od aktualnej rozgrywki, a animacje są przedstawione w sposób ciekawy i płynny, co zdecydowanie wpływa na jakość gry. Lil Devil posiada również masę klimatycznych dźwięków, wprowadzających gracza w świat anielsko-demoniczny, a do tego momentami można usłyszeć naprawdę dobre rockowe kawałki.

Bonusy i tabela wypłat na automacie Lil Devil

Grając na slocie Lil Devil online, należy mieć świadomość w jaki sposób liczone są wszystkie Twoje wygrane. Jak już zostało to napomknięte, Lil Devil gra nie posiada linii wygrywających w dokładnie zdefiniowanej formie. Tutaj ważne jest to, aby symbole tego samego rodzaju występowały na kolejnych bębnach, zaczynając od pierwszego z lewej. Następnie przy wygranej, postawiona stawka mnożona jest z odpowiednia kwotą z tabeli wypłat. Wyjątkiem jest symbol Scatter, który wypłacany jest niezależnie od położenia na bębnach.

Symbol x3 x4 x5 x6
Fioletowe serce 1 2 5 10
Skorpion 0,4 0,6 1,4 5
Gekon, Aligator 0,2 0,4 0,8 1,5
A, K 0,2 0,3 0,6 1
Q, J 0,1 0,3 0,5 0,6
10 0,1 0,2 0,4 0,5
9 0,1 0,2 0,3 0,4
Scatter (Chata) 6 20 50 100

Lil Devil automat ma do zaoferowania dwa różne symbole Wild. Jeden z nich to Devil Wild, który pojawić się może jedynie na bębnach od 2 do 5 i zastępuje on wszystkie elementy w grze, z wyjątkiem oczywiście Scatter. Angel Wild to drugi rodzaj tego symbolu, który znajdziesz jedynie na 3 i 4 bębnie, razem z losowo przypisanym mu mnożnikiem od x2 do nawet x12. Wszystkie te liczby łączą się ze sobą, co skutkować może mnożnikiem w wysokości x144.

Symbole Scatter (Chata) w ilości co najmniej 3, aktywują darmowe spiny. Jest to wyjątkowy tryb gry, ponieważ w przypadku Lil Devil, gracz ma do wyboru 2 różne wersje tej funkcji – Dynamite Lover lub Be My Angel. Ten pierwszy jak sama nazwa wskazuje, jest pełny środków wybuchowych z mnożnikami, które pełnią też funkcje symboli Wild, przynosząc ogromne kwoty wygranych. 3 symbole Scatter sprezentują Ci dodatkowe 6 gier.

Be My Angel skolei, polega na wylosowaniu symbolu, który będzie pełnił funkcję Sticky Wild, czyli symbolu przyklejonego na stałe do bębna, dając możliwość ułożenia większej ilości kombinacji wygrywających. Elementy te mają też możliwość zamiany w Angel Wild, lecz dzieje się to tylko na 3 i 4 bębnie. Dodatkowo cały bęben zapełniony Sticky Wilds skutkuje dodatkowymi 3 darmowymi spinami.

Symbol Scatter ma jeszcze jedna ukryta funkcję, jaką jest Heartstopper. Trafiając na jedynie dwie takie chaty na bębnach, zamieniają się one w serduszko, które gracz kolekcjonuje, do momentu uzbierania 40. Następnie aktywowana zostaje wersja specjalna darmowych obrotów, która łączy w sobie funkcje Be My Angel i Dynamite Lover.

Lil Devil automat – podsumowanie

Jest to jeden z ciekawszych slotów of Big Time Gaming, który daje użytkownikowi większe pole do popisu i podejmowania decyzji, niż tradycyjne maszyny wymagające jedynie klikania w przycisk Play. Lil Devil to gra absolutnie warta wypróbowania i polecenia znajomym. Nie tylko się ona szybko nie znudzi, a pozwoli na swietna rozgrywke na naprawde dodbrym poziomie z przepieknymi animacjami i klimatyczna muzyką. Graj na automacie Lil Devil demo na naszej stronie internetowej, a następnie w sprawdzonym przez nas kasynie. Życzymy szczęścia!