Laser Fruit

Laser Fruit
Podstawowe cechy slotu
 • Producent: Red Tiger Gaming
 • Bębny: 5
 • Linie wygrywające: 243
 • Gra bonusowa: Nie
 • Darmowe spiny: Tak
 • RTP: 96.12%
 • Opcja autoplay: Tak

Na naszym portale nie ma opcji obstawiania na poważnie. Automaty do gry na prawdziwe pieniądze znajdziesz na stronie kasyna. Graj odpowiedzialnie ! W razie potrzeby uzyskaj pomoc.

Fascynujący świat owoców i laserów czeka na chętnych w Laser Fruit online. Kreatorzy tej maszyny wykazali się nieszablonowym sposobem myślenia. Choć owocowa tematyka jednoznacznie wskazuje na stylistykę retro, to jednak laserowe bonusy, ekstra bębny, darmowe spiny i ogromna liczba linii wypłat oznaczają powiew świeżości i zapewniają dużą dawkę emocji. Można zaryzykować stwierdzenie, że Laser Fruit to gra w stylistyce retro, którą wykonano z rozmachem godnym nowoczesnych video automatów.

Za stworzenie tej maszyny odpowiedzialny jest zespół RTG, czyli Red Tiger Gaming działający w branży kasynowej od 2014 roku. W zasadzie jest to jeden z podwykonawców branżowego lidera, czyli słynnego NetEnt. Jakość tej gry owocowej jest więc naprawdę wysoka. Najlepiej przekonać się o tym samemu. Wystarczy, że uruchomisz tę grę w przeglądarce internetowej, np. Google Chrome lub Mozilla Firefox. Na naszej stronie grać możesz zupełnie za darmo i bez rejestracji. To czy grasz w gry z telefonu, tabletu, laptopa, czy komputera nie ma najmniejszego znaczenia.

Gdy już dobrze poznasz demo wersję Laser Fruit automatu za darmo w naszym portalu online, to możesz zastanowić się nad przejściem do kasyna internetowego. Tam możesz bawić się w gry za prawdziwe pieniądze. Jeśli zdecydujesz się na rozgrywkę z prawdziwymi pieniędzmi, to czeka Cię ryzyko, ale też gigantyczne emocje i jeszcze lepsza zabawa. Laser Fruit można znaleźć w asortymencie wielu popapranych kasyn internetowych.

Jak sterować automatem Laser Fruit?

Jest to maszyna, której przyciski i okienka zostały przetłumaczone na język polski, co jest sporym atutem. Sam minimalistyczny interfejs jest wysoce intuicyjny. Ponadto maszyna jest przygotowana w efektowny i nowoczesny sposób, a głębia szczegółów graficznych oraz animacje prezentują się po prostu świetnie. Oczywiście tę grę zaprojektowano w języku HTML5, co oznacza automatyczne dopasowanie do rozdzielczości każdego ekranu.

Krótko mówiąc, Laser Fruit automat do gry, to slot, którego obsługa nie sprawia żadnych problemów nawet mniej doświadczonym graczom. Na samym starcie trzeba tylko rozpoznać znaczenie poszczególnych pozycji:

 • Wokół pola Stake znajdują się przyciski plusa i minusa. W tym miejscu określa się wysokość zakładu na jeden spin. Rozpiętość zakładów zaczyna się na 0.2, a kończy na 10. Gdy gra się w trybie darmowym, wszelkie środki finansowe są tylko czysto wirtualnymi zapisami.
 • Przycisk Auto pozwala uruchomić tryb autogry. Konieczne jest wtedy ustalenie liczby serii obrotów (od 10 do 100) oraz limitu przegranych. Opcjonalnie można też limit przerwania autogry, gdy pojedyncza wygrana przekroczy określoną wartość.
 • Klikając Turbo, przyspiesza się tempo kręcenia bębnów. Domyślnie kręcą się one dość wolno, więc polecamy wybranie Turbo, aby zwiększyć dynamizm zabawy.
 • Największy okrągły żółty przycisk wybiera się, aby jednorazowo zakręcić bębnami maszyny. Ten przycisk jest usadowiony w prawym dolnym rogu.

Z kolei lewy dolny róg ekranu, to miejsce, w którym znajduje się przycisk z napisem „Premia”. Trzeba go kliknąć na początku, celem przeczytania samouczka gry. Jest to też miejsce, w którym zlokalizowana jest tabela wypłat. Zarekomendować można też kliknięcie przycisku w kształcie kwadratu. Wtedy to następuje przejście do pełnoekranowego trybu tej efektownej i estetycznej gry.

Nagrody i funkcje bonusowe maszyny Laser Fruit

Jak w większości slotów, tak i w tym dziele RTG kombinacje wygrywające zaczynają się od pierwszego bębna. Jednakże kombinację działają nieco inaczej niż w innych maszynach. W Laser Fruit wystarczy, że na sąsiadujących rolkach znajdują się te same symbole. Bez znaczenia jest zaś to, w którym miejscu rolki wypadają symbole.

W konsekwencji kombinacje mogą składać się z wyjątkowo dużej liczby znaków. Jeśli na przykład na pierwszym, drugim i trzecim bębnie ukażą się po trzy arbuzy, to nagroda jest przyznawana za dziewięć symboli. Drugą konsekwencją takiego rozwiązania jest to, że Laser Fruit gra oferuje ponad 60 milionów wariantów uzyskania wygranej.

Tryb domyślny rozgrywki zakłada klasyczną planszę. Po uruchomieniu plików gry na ekranie pojawia się więc układ złożony z pięciu bębnów oraz trzech rzędów. W całkowicie losowym momencie plansza może jednak zostać pokryta laserowym światłem. Laser wypala kolejne pola na planszy i dodaje następne bębny. Im więcej bym bębnów, tym większa szansa na wylosowanie rozbudowanej kombinacji wygrywającej i zdobycie dużej nagrody. Laser Fruit automat nalicza wygrane w zgodzie z tabelą poniżej.

Symbol gry x3 x4 x5 x6 x7 x8 x9 x10
Wiśnia 0.1 0.2 0.5 1 1.5 2.5 4 6
Cytryna 0.3 0.8 1.5 2 3 5 8
Pomarańcza 0.2 0.4 1.2 2 2.5 4 6 10
Winogrona 0.5 1.5 2.5 3 5 7 12
Arbuz 0.3 0.6 1.8 3 4 6 9 14
BAR Czerwony 0.5 1 2 3.5 5 7 10 16
BAR żółty 1 1.5 3 5 7 9 12 18
Dzwon 1.5 3 5 7 9 12 15 20
Siódemka 2 4 6 9 12 15 20 25

Dodatkowym smaczkiem jest szansa na ugranie serii darmowych spinów. Prowadzi do tego wylosowanie minimum trzech symboli Scatter, które po prostu przedstawiają napis „Darmowe Spiny”. Niestety Laser Fruit bez rejestracji nie oferuje żadnego symbolu Wild. Raczej nie można się też zachwycać poziomem RTP, który wynosi mniej więcej 95%.

Laser Fruit slot — końcowe wnioski

Brak dzikiego symbolu i niezbyt imponujący wskaźnik teoretycznych szans na wygraną to bolączki tej maszyny. Trzeba jednak zauważyć, że skonstruowano ją tak, by ograniczyć wysokość potencjalnych przegranych. Stawka maksymalna wynosi tylko 10 euro (choć to może nie spodobać się graczom preferującym wysokie i ryzykowne zakłady), a autogrze wymagane jest podanie limitu strat. Stąd w Laser Fruit nawet seria przegranych zakładów nie powinna doprowadzać do znacznych strat.

Na duży plus zaliczyć trzeba funkcje bonusowe, które jak na maszynę owocową są niezwykłe. Pojawienie się dodatkowych bębnów na ekranie całkowicie zmienia szanse gracza na zdobycie dużych nagród. Zagorzałych fanów slotu cieszy również szansa ugrania serii darmowych spinów. Pod względem wykonania technicznego, graficznego i dźwiękowego Laser Fruit demo to absolutny top. Wrażenie wywiera też ponad przeogromna liczba wariantów na uzyskanie wygranej.

Polecamy więc tę interesującą maszyną do gry. Już teraz możesz sam przekonać się o magii laserowych owoców. Po prostu odpal slot na naszej stronie w darmowej wersji i baw się tak długo, jak tylko masz ochotę. Życzymy szczęścia, częstej aktywacji funkcji bonusowych i kombinacji wygrywających złożonych z dziesięciu symboli, co oznacza zdobywanie największych nagród.