Just Jewels

Just Jewels
Podstawowe cechy slotu
 • Producent: Novomatic
 • Bębny: 5
 • Linie wygrywające: 9
 • Gra bonusowa: Nie
 • Darmowe spiny: Nie
 • RTP: 94.03%
 • Opcja autoplay: Tak

Na naszym portale nie ma opcji obstawiania na poważnie. Automaty do gry na prawdziwe pieniądze znajdziesz na stronie kasyna. Graj odpowiedzialnie ! W razie potrzeby uzyskaj pomoc.

Just Jewels recenzja slotu

Just Jewels jednoreki bandyta automat to dobrze znana rozrywka wielu graczom głównie dzięki temu, że pochodzi od bardzo popularnego producenta w branży hazardowej, czyli od firmy Novomatic. Ten video slot został wypuszczony na rynek w 2016 roku i od razu zdobył uznanie wielu graczy. Jest obecny w większości kasyn internetowych. Gracz do dyspozycji ma:

 • 5 bębnów
 • 9 linii wygrywających
 • grę bonusową
 • mnożnik
 • symbol Scatter

Niestety nie występuje tutaj symbol Wild i nie zostały zagwarantowane przez twórców również darmowe obroty. Jeśli chodzi o minimalną wpłatę, jaka może być dokonana to wynosi ona 1. W przypadku maksymalnej będzie to 900.

Gra hazardowa jest dostępna online, więc będzie można sobie pograć na telefonie lub tablecie. Na zadowalającym poziomie jest również wskaźnik RTP. Wynosi tutaj 95%. Just Jewels gry na automatach za darmo oferuje nam także opcję auto play, czyli wygodnego auto odtwarzania. Gra jest dostępna w wersji demo i bez konieczności rejestracji można sobie zagrać na naszej stronie, przygotowując się do prawdziwej gry na pieniądze w kasynie online.

Jak zagrać w Just Jewels?

Just Jewels gra jest oczywiście tak jak inne tego typu automaty hazardowe bardzo prosta w obsłudze. Zadowoli nas również grafika, która nie jest zaprojektowana w zbyt skomplikowany sposób, ale jednocześnie jest bardzo wyrazista i nie będzie męczyć oczu. Sama nazwa będzie, jak się przekonamy odbijać znaczeniowo bardzo wyraźnie w samej tematyce i symbolach slota. Symbole to po prostu drogocenne kamienie lub diamenty (ang. jewels). Występują tu w różnych kolorach i kształtach, co gwarantuje całkiem interesujący efekt estetyczny. Inne motywy, które będą się tu pojawiały to również pieniądze i skarby.

Jest też więcej symboli powiązanych tematycznie z bogactwem. Sam interfejs Just Jewels demo jest bardzo przyjazny dla użytkownika. Po prawej stronie mamy czerwony przycisk start, a na lewo od niego opcję auto odtwarzania. Dalej po prawej stronie mamy button ustawienia maksymalnego zakładu, a kolejnym możemy go podwyższać i obniżać. Zwróćmy również uwagę na przycisk “info”. Tu znajdziemy tabelę wypłat, z którą trzeba koniecznie wcześniej się zapoznać. Najważniejsze powinno być dla nas zapamiętanie symboli:

 • Fioletowy i zielony kamień: za klaster z jednym z nich dostaniemy aż 20,000 monet w przypadku 5 symboli. 3 symbole to wygrana zmniejszona – wyniesie 1,000 monet.
 • Niebieski i czerwony kamień: te są lepiej punktowane. 5 z nich da nam dwa razy więcej niż w przypadku poprzedniej grupy, a więc po 40,000 monet oraz 2,000 za 3 symbole w klasterze.
 • Sztabki złota i pieniądze: te symbole mogą nam zaoferować 100,000 monet przy najlepszej kombinacji. Najmniejszy klaster zapewni nam 4,000 monet.

Oczywiście w tego typu grach należy być cierpliwym i tak samo będzie z tym automatem. Jeżeli więc trafi nam się kilka pustych spinów, to nie trzeba się przejmować, ponieważ wygrana może przyjść nagle i niespodziewanie. Możliwe, że czeka nas przy kolejnym obrocie.

Promocje w Just Jewels

Bonusy dodają smaku każdej grze hazardowej. W Just Jewels online także możemy liczyć na pewne niespodzianki. Przykładem będą np. symbole. Wśród nich będzie się kryć, chociażby skrzynia skarbów, które działa tak samo jak symbol Wild. Innymi słowy, może ona zastąpić każdy inny. Poza tym to właśnie skrzynia może również całkowicie losowo zwielokrotnić naszą wygraną:

 • 1x
 • 3x
 • 7x

Oczywiście gracze nie mogą tego przewidzieć, co będzie jeszcze większą niespodzianką. Okazuje się też, że jeżeli zdobędziemy pewną sumę, to będzie można o nią powalczyć dzięki dodatkowej opcji. Jest to funkcja Gamble.

W przypadku, gdy podejmujemy decyzję, że chcemy zaryzykować, to wówczas przenosimy się na dodatkowy ekran. Tu będą się znajdowały karty. Wtedy przed nami staje kluczowa decyzja. Musimy zdecydować, czy następna karta odkryta na ekranie będzie miała barwę czerwoną, czy też czarną. Właściwy wybór zagwarantuje nam podwojenie wygranej, a decyzja błędna jak łatwo się domyślić będzie skutkować stratą naszych profitów.

Just Jewels slot – nasza ocena gry

Na pytanie, czy warto zagrać w Just Jewels bez rejestracji, musimy odpowiedzieć twierdząco. Nasze szanse na wygraną są znaczne, chociażby dzięki wysokiemu wskaźnikowi RTP (95%). Oczywiście w tego typu grach wszystko zależy od szczęścia, ale nasze szanse rosną także dzięki bonusom są tutaj obecnym.

Jedną z zalet tej oferty hazardowej jest oczywiście prostota. Automat ma nieskomplikowaną grafikę, ale jednocześnie kolory będą bardzo przyjemne dla oczu. W grę można zagrać za darmo bez rejestracji na zakresie naszej stronie, przygotowując się do rozgrywki na pieniądze.