Jumanji

Jumanji
Podstawowe cechy slotu
 • Producent: NetEnt
 • Bębny: 5
 • Linie wygrywające: 36
 • Gra bonusowa: Tak
 • Darmowe spiny: Tak
 • RTP: 96.33%
 • Opcja autoplay: Tak

Na naszym portale nie ma opcji obstawiania na poważnie. Automaty do gry na prawdziwe pieniądze znajdziesz na stronie kasyna. Graj odpowiedzialnie ! W razie potrzeby uzyskaj pomoc.

Przed Tobą niezwykły slot Jumanji online, wyprodukowany przez jednego z najlepszych dostawców, szwedzkie studio NetEnt. Już sama nazwa automatu sugeruje, że czeka Ciebie tutaj niesamowita, pełna wrażeń, a zarazem niebezpieczna przygoda. Spokojnie, ostatnią rzecz należy potraktować z przymrużeniem oka, bowiem takie pozory sprawia tylko klimat gry. Automat został odwzorowany na kultowej planszówce o takiej samej nazwie. Jeżeli kiedykolwiek w nią grałeś, to już rozumiesz, że czeka Cię wspaniała zabawa. Jeśli nie, sprawdź sam.

Jumanji automat do gry został zbudowany w oparciu o ciekawy układ. O ile liczba bębnów jest stała i wynosi 5, to liczba rzędów za każdym razem może ulegać zmianie. Każdy z bębnów może rozciągnąć się na 3, 4 lub 5 rzędów. Maksymalna liczba wygrywających linii wynosi zaś 36. RTP gwarantowane przez producenta wynosi 96.33%, co jest jednym z najlepszych średnich zwrotów dla gracza w przypadku automatów hazardowych. Do dyspozycji graczy oddany został szeroki przekrój stawek zakładu, od minimalnej 0.10, do maksymalnej 200.00 na pojedynczy obrót.

Automat jest niesamowity nie tylko ze względu na motyw przewodni i charakterystykę, ale też ze względu na dostępne opcje bonusowe. Podczas dowolnego obrotu może zostać aktywowana jedna, z pięciu rund bonusowych, o których szerzej piszemy w dalszej części naszej recenzji. Jednak już teraz, możesz spróbować gry w Jumanji demo. Spróbuj się na naszej stronie internetowej bez logowania i bez rejestracji. Zdobywaj wirtualne nagrody, ale też cenne doświadczenie, które przyda się, kiedy będziesz chciał zagrać w Jumanji automat na pieniądze.

Instrukcja gry w Jumanji – krok po kroku

Już na pierwszy rzut oka dostrzeżesz, że masz do czynienia z solidną grą, unikalnym motywem, ale też zrozumiałymi zasadami gry. W centralnej części dostrzeżesz bębny, a w ich tle planszę Jumanji. Cała nawigacja została rozmieszczona w dolnej części ekranu, co znacznie ułatwia rozgrywkę i ani przez moment nie zakrywa pola gry.

Na samym początku zalecamy odwołać się do przycisku “?”, który znajdziesz u dołu po lewej stronie. Po jego kliknięciu, w nowo otwartej karcie będziesz mógł zapoznać się z zasadami i instrukcją gry. Zrób to koniecznie, jeżeli chcesz mieć pewność, że wszystko jest dla Ciebie zrozumiałe. My teraz przedstawmy, jak przebiega w Jumanji gra jednoręki bandyta, gdzie znajdziesz stan konta, wartość wygranej oraz do czego służą poszczególne przyciski.

 • Na samym dole w środkowej części znajdują się trzy wartości. Cash to stan konta, Bet to aktywny zakład, a Win to rzecz jasna ostatnia wygrana.
 • Tuż nad nimi zostały umieszczone wszystkie przyciski gry.
 • Zaczynając od lewej strony, jest tam przycisk “i”, kryjący w sobie tabelę wypłat.
 • Dalej znajdziesz pole “level”, którym ustawisz wartość zakładu.
 • Bardziej po prawej stronie umieszczone zostało pole “coin value”, służące do zmiany wartości monety.
 • Łączny zakład zauważysz pod środkowym, zielonym przyciskiem, który jest przyciskiem play.
 • Po jego lewej stronie znalazł się przycisk “auto play”, służący do wywołania automatycznej gry. Ta każdorazowo zostaje poprzedzona wyborem liczby obrotów. Opcjonalnie możesz skorzystać też z “advanced settings”, gdzie zdefiniujesz, w którym momencie zatrzymać grę (np. maksymalna wygrana czy minimalny stan konta).
 • Po prawej stronie od przycisku play znalazło się miejsce dla opcji “max bet”, dzięki której postawisz maksymalny możliwy zakład, odpowiadający Twojemu stanowi konta lub ograniczeniom automatu hazardowego.

Korzystając z tych wskazówek, jesteś gotowy, żeby zagrać w Jumanji bez rejestracji, a kiedy nabędziesz doświadczenia, spróbuj automatu na prawdziwą kasę.

Wygrane, bonusy i symbole w grze Jumanji

Skoro znasz już wszystkie zasady gry, to dobrze zapoznać się także z wysokością wygranych, symbolami oraz rundami bonusowymi. Gotowy? No to zaczynajmy. Na pierwszy ogień bonusy.

Wild Jest to dziki symbol, który zastąpi dowolny inny symbol na bębnach, za wyjątkiem Scattera.
Runda bonusowa Zostaje wywołana poprzez trafienie minimum trzech symboli Scatter, którymi są pudełka z grą Jumanji. Następnie wybrana zostanie jedna z postaci, którą będziesz poruszał się po bonusowej planszy. Ilość rzutów kostką uzależniona jest od tego, ile Scatterów trafiłeś. Dla trzech, masz sześć ruchów. Dla czterech, siedem, a dla pięciu, osiem. Kontynuacja gry uzależniona jest od tego, na którym polu planszy się znajdziesz. Kryją one w sobie różne warianty darmowych obrotów, bonusy, mnożniki, monety oraz dodatkowe rzuty kostką.
Sticky Vines Za pomocą pnączy zatrzymane zostaną wszystkie symbole z wygrywającego układu, a dla pozostałych pól otrzymasz bonusowy re-spin.
Monsoon Wilds Olbrzymi krokodyl pożre jeden lub dwa bębny, zamieniając je w symbole Wild.
Monkey Mayhem Figlarne małpki poprzestawiają symbole tak, że stworzą jedną z wygrywających kombinacji.
Wild Stampede Pędzące stado hipopotamów zrówna z ziemią Twoje dotychczasowe symbole i wprowadzi na bębny od 4 do 9 symboli Wild.

Przyznasz, że Jumanji automat jest dosłownie pełen opcji bonusowych. To kolejna z rzeczy, która przemawia za tym, że warto spróbować!

Tabela wygranych

Jeszcze Ci mało? Spójrz na niezwykle atrakcyjną tabelę wygranych. Ten slot nawet bez bonusów, które jesteśmy przekonani, że i tak trafisz, zapewnia potężne wypłaty. Wśród symboli znalazło się miejsce dla zwierząt, nierozłącznie kojarzonymi z tematem Jumanji, a więc lwów, hipopotamów, krokodyli czy pelikanów. Zostały one uzupełnione figurami i symbolami karcianymi, które przynoszą najniższe wygrane.

Symbole Maksymalna wygrana (x5)
Lew 140
Hipopotam 50
Krokodyl 30
Pelikan 25
A 10
K 9
Q 8
J 7

Minimalna liczba symboli do wypłacenia układu wynosi 3. Oczywiście każdy z symboli może zostać zastąpiony Wildem, co w żaden sposób nie wpływa na wysokość wypłaty.

Jumanji – opinia naszych ekspertów

Zdecydowanie i jak najbardziej polecamy spróbować swoich sił w Jumanji. Możesz zacząć darmowe gry bez rejestracji, którą znajdziesz na naszej stronie, a po kilkunastu minutach, jeżeli będziesz zadowolony, przejść do gry na prawdziwą kasę w internetowym kasynie online.

Co możemy napisać, podsumowując recenzję tej gry? Przede wszystkim, że jest to unikalny i wyjątkowy slot. Nie tylko jeśli chodzi o motyw, który wydarł się ze sztywnej charakterystyki większości automatów online, ale też o mnogość opcji bonusowych. Pięć niezależnych rund bonusowych to jest coś, co musi robić wrażenie. Nawet na najbardziej doświadczonych i wymagających graczach. Spróbuj, warto! Życzymy powodzenia i dużych wygranych, które w tej grze są na wyciągnięcie ręki!