Joker Strike

Joker Strike
Podstawowe cechy slotu
 • Producent: Quickspin
 • Bębny: 5
 • Linie wygrywające: 10
 • Gra bonusowa: Tak
 • Darmowe spiny: Nie
 • RTP: 98.11%
 • Opcja autoplay: Tak

Na naszym portale nie ma opcji obstawiania na poważnie. Automaty do gry na prawdziwe pieniądze znajdziesz na stronie kasyna. Graj odpowiedzialnie ! W razie potrzeby uzyskaj pomoc.

Studio Quickspin, założone w 2011 roku, w swoim dorobku ma rozmaite gry, począwszy od ruletek i blackjacków, po wideo sloty nawiązujące do kultowych gier planszowych, jak choćby Monopoly. Joker Strike automat do gry to klasyczny slot z lekkim nowoczesnym twistem. Łączy w sobie elementy jednorękiego bandyty z ruletką. Posiada 5 bębnów i 3 rzędy. Widnieją tu zarówno symbole karciane, tytułowy Joker, jak również klasyczna, czerwona siódemka. Można spróbować swoich sił w Joker Strike bez rejestracji. Wystarczy wejść na naszą stronę i po wyszukaniu gry cieszyć się darmową wersją, bez ograniczeń czasowych. Gdy już nabędziemy wprawy w grze, wtedy można wpłacić swój pierwszy depozyt i zagrać na realne pieniądze.

Zasady rozgrywki w Joker Strike gra

W Joker Strike demo grafika jest na optymalnym poziomie. Nie jest za krzykliwa, ale nie wieje też nudą. Delikatnie unowocześnione kształty, ale bez przesadzonych animacji. W prawym górnym rogu okna gry dość małą czcionką widoczna jest aktualna godzina. Znak zapytania przenosi nas do zasad gry. Zalecane jest, żeby każdy gracz – nawet grając w wersję demo – zapoznał się z tymi zasadami, żeby łatwiej odnaleźć się w mechanice i systemie mnożenia wygranych. Malutki głośniczek obok znaku zapytania steruje dźwiękiem. W lewym górnym rogu widać logo firmy Quickspin.

Sam panel sterowania grą jest bardzo przejrzysty. Od lewej mamy ikonę z trzema kreskami, która rozwija dodatkowe menu – tabele wypłat (opisany tam jest mnożnik za każdy symbol), regulamin gry i historia – czyli co gracz po kolei wylosował i jakie obstawiał zakłady. Pod nim widnieje koło zębate z prostymi ustawieniami dźwięku, spacji do startu spinu oraz animacja początkowa. Ciekawy przycisk, którego próżno szukać w innych grach, to High Roller z koroną. Do czego służy? W zależności od postawionej stawki, mamy do wyboru:

 • za 20 EUR – 5 spinów i gwarantowany wild symbol. Porusza się zgodnie z ruchem wskazówek zegara po bębnach i ląduje na losowej linii.
 • za 30 EUR – 5 spinów, gwarantowany wild i dodatkowo wild strike. Wild symbole na zewnętrznym kole uruchamiają wild symbole w opcji Joker Strike.
 • za 50 EUR – 5 spinów, gwarantowany wild, wild strike i podwójna szansa – dodatkowy znacznik na zewnętrznym kole podwaja szansę na strzelenie opcji Joker Strike.

Następna jest mała ikonka Autoplay, gdzie można ustawić zarówno ile spinów ma trwać, oraz kiedy tryb auto ma się zatrzymać. Trzeba rozwinąć wtedy opcje zaawansowane.

Na pierwszym białym polu pokaże się wygrana. Total Bet – to aktualna kwota zakładu. Najmniejsza kwota zakładu to 0,1 EUR, a największa 100 EUR. Potem aktualny balans, czyli stan konta, a linie zakładowe to element, którego gracz nie może zmodyfikować samodzielnie.

Ekstra bonusy w Joker Strike online

Najważniejszym bonusem jest tytułowy Joker Strike. Co to znaczy? Joker Strike uruchamia się w momencie wygranej linii. Dodaje on symbole do bębnów, jeśli marker na zewnętrznym kole zatrzyma się na którymś z podświetlonych symboli ze zwycięskiej kombinacji. Od 6 do 10 extra symboli może zostać dodanych do bębnów. Ilość extra symboli jest zależna od długości zwycięskiej linii:

 • 3 z jednego rodzaju – 6 ekstra symboli
 • 4 z jednego rodzaju – 8 ekstra symboli
 • 5 z jednego rodzaju – 10 ekstra symboli

Hi Roller  wzbogaca grę, dodając dodatkowe opcje do standardowej gry. Są 3 różne podtypy do zagrania, każdy z nich zawiera 5 spinów. Kwadrat dla każdego podtypu pokaże jakie cechy będą dostępne w danym podtypie.

Podtypy w High Roller dzielą się na:

 • Gwarantowany wild – za każdym free spinem za darmo dodawany jest wild symbol, przesuwając się zgodnie ze wskazówkami zegara na bębnach, dopóki bębny się nie zatrzymają.
 • Wild Strike – dwa wild symbole są dodane do zewnętrznego koła. Jeśli marker zatrzyma się na wild symbolu, uruchomi się Joker Strike i doda wild symbole do bębnów.
 • Podwójna szansa – dodatkowy marker kręci się po zewnętrznym kole, podwajając szanse na uruchomienie Joker Strike.

Joker Strike – podsumowanie

Joker Strike automat, to propozycja dla graczy, którzy lubią powrót do klasycznej gry w maszyny za darmo, z lekkim unowocześnieniem. Dodatkowa opcja na tytułowy Joker Strike to ciekawe podejście do połączenia różnych typów gier, dodatkowo podnosząc poziom adrenaliny. Jest to świetna propozycja, gdy pogoda za oknem jest raczej “barowa”, niż słoneczna. Dostępna na różnych platformach może przyciągnąć rzeszę kibiców.