Jammin’ Jars

Jammin’ Jars
Podstawowe cechy slotu
 • Producent: Push Gaming
 • Bębny: 8
 • Linie wygrywające: 8
 • Gra bonusowa: Nie
 • Darmowe spiny: Tak
 • RTP: 96.83%
 • Opcja autoplay: Tak

Na naszym portale nie ma opcji obstawiania na poważnie. Automaty do gry na prawdziwe pieniądze znajdziesz na stronie kasyna. Graj odpowiedzialnie ! W razie potrzeby uzyskaj pomoc.

Jammin’ Jars gra jednoręki bandyta to oryginalny automat, który już od pierwszych chwil znacząco wybija się wśród ogółu do bólu podobnych slotów. Maszyna jest niestandardowa pod każdym względem i budzi ciekawość, która z czasem przeradza się w ekscytację. Push Gaming to doświadczone studio, które być może nie ma na swoim koncie ogromnej liczby gier, ale każda z ich produkcji jest oryginalna na swój sposób. Dopracowanie pod względem mechaniki sprawia, że taki hity jak: Razor Shark, Wheel of Wonders, Joker Troupe cieszą się niesłabnącą popularnością. Jammin’ Jars to kolejny dowód na to, że w tej firmie drzemie jeszcze spory zasób oryginalnych pomysłów, które doskonale sprawdzają się na dzisiejszym podwórku z grami losowymi.

Sam slot przypomina raczej jedną z popularnych gier typu match-3 niż automat do gier. Zastosowano w niej 8 bębnów, na których wyświetla się po 8 symboli. Wygrane nie formują się na standardowych liniach wygrywających, tylko na tak zwanych klastrach. Klaster tworzy przynajmniej 5  połączonych ze sobą ścianami symboli. Takie rozwiązanie daje ogromne możliwości formowania wygranych. Użytkownik może trafić klastry składające się nawet z kilkudziesięciu symboli. Minimalny i maksymalny zakład, jaki można postawić to 0,2 i 100. Tak duży przedział pozwala na spokojną grę praktycznie bez ryzyka oraz pójście na całość z możliwością wygrania prawdziwej fortuny. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że Jammin’ Jars automat do gry charakteryzuje się bardzo dobrą optymalizacją wyników, dzięki czemu udało się osiągnąć RTP na imponującym poziomie 96,8%. Jeśli doda się do tego wysoką zmienność wyników, otrzyma się nieprzewidywalną rozgrywkę, która może zaskoczyć na każdym kroku.

Automat do gier za darmo jest dostępny na naszej stronie w wersji darmowej. Każdy chętny może po prostu uruchomić grę i bawić się tak długo, jak będzie trzeba. W razie skończenia się fikcyjnych pieniędzy wystarczy uruchomić grę ponownie i wszystko wróci do stanu początkowego. To bardzo dobre rozwiązanie dla wszystkich tych osób, które planują grę na pieniądze. Wersja Jammin’ Jars demo jest pozbawiona ryzyka i można w niej przetestować różne strategie.

Przebieg rozgrywki w Jammin’ Jars

Trzeba przyznać, że Jammin’ Jars automat wzbudza ciekawość już od pierwszych chwil i użytkownik zastanawia się, co jeszcze skrywa ta niecodzienna maszyna. Gra miała swoją premierę w 2018 roku i pod względem graficznym stoi na przyzwoitym poziomie. Całość została ujęta w dyskotekowym klimacie. Za automatem do gier umieszczono szklaną ścianę, która odbija kolorowe dyskotekowe światło rzucane przez specjalną kulę. Jeśli chodzi o ekran z symbolami, to oprócz formatu prezentuje się dość standardowo. Praktycznie wszystkie pojawiające się na ekranie symbole to owoce. Od czasu do czasu trafiają się także tytułowe słoiki, które sprawiają, że można zdobyć bardzo wysokie wygrane. Jedną z kluczowych funkcji gry jest funkcja Collapse. Po każdym trafieniu, symbole, które tworzyły kombinację – znikają, a na ich miejsce spadają kolejne, które mogą tworzyć dalsze wygrane.

Grą steruje się z wykorzystaniem prostego interfejsu stosowanego w grach Push Gaming. Zastosowano wyłącznie podstawowe przyciski, które odpowiadają za najważniejsze funkcje maszyny i całkowicie zrezygnowano z opcjonalnych dodatków. Wszystko jest bardzo proste, co doskonale sprawdza się podczas zabawy. Oto przedstawienie funkcji wszystkich przycisków na ekranie Jammin’ Jars:

 • Kręcące się strzałki – uruchamiają pojedyncze rozlosowanie symboli na ekranie za pobraniem z salda konta ustalonej stawki.
 • Znak play – automatyczna gra. Użytkownik może ustawić liczbę spinów oraz limit przegranej i wygranej, przy których funkcja się zatrzyma. Opcja ta skierowana jest przede wszystkim dla zaawansowanych użytkowników, którzy dokładnie wiedzą, czego mogą oczekiwać po  grze w Jammin’ Jars online.
 • „^” – po kliknięciu daszka otwiera się okno, w którym wybiera się wysokość stawki zakładu (od 0,2 do 100).
 • Dźwięk – włącza i wyłącza wszystkie dźwięki gry.
 • Przycisk z 9 mniejszymi kwadratami – przełącza na kartę z tabelą wygranych.

Początkujący użytkownik powinien zawsze zajrzeć w tabelę wypłat. To miejsce, w którym można dowiedzieć się wszystkich najważniejszych informacji o mechanice automatu do gier, jego symbolach, wygranych za wszystkie kombinacje oraz działaniu funkcji bonusowych.

Symbole, funkcje specjalne bonusy i wygrane z nimi związane w Jammin’ Jars

Gra ma specyficzny model tworzenia się wygranych, dlatego warto dokładnie przestudiować tabelę wypłat. Wszystkich symboli, które pojawiają się na ekranie, jest zaledwie 7, z czego standardowe wygrane formują się z sześcioma owocami, a siódmy obrazek odpowiada za funkcje bonusowe. Wygrane przedstawione w tabeli wypłat zmieniają się zgodnie z aktualnie ustawionym zakładem. Dzięki temu zawsze można przejrzeć, jakie można trafiać potencjalne wygrane. Przy zakładzie wynoszącym 1, wygrane prezentują się następująco.

Symbol x5 x6 x7 x8 x9 x10-11 x12-14 x15-19 x20-24 x25+
jagoda 0,1 0,15 0,2 0,3 0,6 0,8 1 3 4 10
śliwka, jabłko 0,15 0,2 0,4 0,6 0,8 1 3 5 10 25
malina 0,25 0,5 0,75 1 1,25 2 4 7,5 15 37,5
pomarańcze 0,5 0,75 1,25 2 2,5 3 6,25 10 25 62,5
truskawka 1 1,5 2 2,5 3 5 10 20 40 100

Najważniejszą rolę w grze odgrywają tytułowe słoiki. Nie można ich z niczym pomylić, ponieważ wyglądają jak kolorowe, tęczowe słoiki. Pełnią kilka różnych funkcji, które warto omówić osobno.

 • Wild – zamienia się ze wszystkim owocami, znacząco ułatwiając tworzenie kombinacji wygrywających. Po trafieniu wygranej nie znika z ekranu, tylko przechodzi na pole obok i może tworzyć dalsze wygrane wraz z tymi symbolami, które spadną z góry.
 • Mnożnik – za każdym razem, kiedy słoik tworzy kolejną kombinację wygrywającą, otrzymuje wyższy mnożnik wygranych do czasu, aż nie trafi się kolejna wygrana.
 • Scatter – 3 słoiki mogą uruchomić rundę bonusową. Żeby ją aktywować, wystarczy, że pojawią się na 3 dowolnych pozycjach na bębnie. Bonus sprawia, że słoiki nie znikają z ekranu, kiedy nie uda się trafić wygranej. Będą nieustannie wędrować po ekranie, zwiększając mnożnik aż do końca rundy.

Od czasu do czasu może uruchomić się także losowe zdarzenie, podczas którego na ekranie pojawia się tęcza, która zostawi po sobie na ekranie jeden lub kilka ogromnych symboli z owocami, ułatwiając tworzenie się bardzo dużych klastrów.

Podsumowanie recenzji Jammin’ Jars 

Jammin’ Jars to niezwykle interesująca gra z bonusem bez depozytu, która z pewnością będzie stanowić świetną odskocznię od tego, co oferują standardowe automaty do gier. Ogromny ekran z symbolami i wygrane za klastry to coś, z czym warto się zapoznać, ponieważ rozwiązanie to regularnie pojawia się u różnych dostawców, a Push Gaming zrealizowało tę grę na tyle dobrze, że w wygodny sposób można się do wszystkiego przyzwyczaić. Wysoki współczynnik RTP – 96,8% jest tego dowodem. Gra jest dostępna na naszym portalu i umożliwia zabawę w Jammin’ Jars bez rejestracji. Dzięki temu można własnoręcznie wszystko przetestować bez ryzyka przegranej, by później przejść bez obaw do gry na prawdziwe pieniądze. W takim wypadku wystarczy życzyć trafienia jak najwięcej tęczowych słoików na ekranie.