Immortal Romance

Immortal Romance
Podstawowe cechy slotu
 • Producent: Microgaming
 • Bębny: 5
 • Linie wygrywające: 243
 • Gra bonusowa: Tak
 • Darmowe spiny: Tak
 • RTP: 96.86%
 • Opcja autoplay: Tak

Na naszym portale nie ma opcji obstawiania na poważnie. Automaty do gry na prawdziwe pieniądze znajdziesz na stronie kasyna. Graj odpowiedzialnie ! W razie potrzeby uzyskaj pomoc.

Początek drugiej dekady XXI wieku to prawdziwy boom na treści związane z wampirami. Pomimo tego, że dzisiaj wampiry nie są aż tak popularne, to w popkulturze regularnie pojawiają się treści związane z tą tematyką. Immortal Romance gra pojawiła się na rynku w 2011 roku, kiedy popularność treści związanych z krwiopijcami była na szczycie. Jednoręki bandyta gra z miejsca stała się ogólnoświatowym hitem, który bił rekordy popularności wszystkich kasyn, w których pojawiają się gry od Microgaming. Warto zwrócić uwagę, że wydawcą tej produkcji jest jedna z najpotężniejszych firm w branży. To właśnie Microgaming brał czynny udział w kształtowaniu się pierwszych kasyn i obecnie tworzy praktycznie wszystko, co się tylko da.

Dzisiaj Immortal Romance wygląda dość prosto i nie wzbudza szczególnych emocji swoim wyglądem, ale w 2011 roku slot zrobił prawdziwą furorę. Wystarczy to sobie tylko wyobrazić. Skoro dzisiaj nadal często znajduje się w czołówce kasyn z bonusem bez depozytu, to co musiało się dziać dekadę temu. Slot jest standardowym wideo automatem z wampirami w rolach głównych. Całość została oparta raczej na wizjach zaczerpniętych z filmów i seriali pochodzących z ostatniej dekady, niż z produkcji, które ukazywały się w XX wieku.

Na naszej stronie internetowej można zagrać w Immortal Romance bez rejestracji, w wersji testowej. Użytkownik nie musi robić niczego specjalnego. Wystarczy, że wyszuka odpowiednią pozycję (w tym przypadku Immortal Romance) i włączy ją. Produkcja uruchomi się jako demo i przyzna pulę fikcyjnych pieniędzy. Rozgrywka wygląda identycznie, dzięki czemu można opracować odpowiedni system rozgrywki i później rozpocząć zabawę na poważnie, będąc do tego przygotowanym.

Szczegółowe przedstawienie rozgrywki w Immortal Romance

Oprawa graficzna, jaką może pochwalić się Immortal Romance automat do gry, nie wzbudza szczególnych emocji. Dzisiaj prezentuje się po prostu standardowo. Grafiki mają średnią jakość i całość wygląda trochę płasko. Na wyróżnienie zasługuje natomiast niezwykle klimatyczne tło, w którym widać tajemniczą przeszkloną budowlę spowitą mrokiem, który w rogach jest rozganiany promieniami światła. Całość nadaje grze swego rodzaju mistycyzmu. Symbole z postaciami wampirów i przedmiotami związanymi z ich życiem również mogą się podobać, chociaż czuć na nich znak czasu dekady, która minęła od premiery. Twórcy podzielili interfejs użytkownika na dwie części:

 1. Pierwsza (informacyjna) została umieszczona na dole.
 2. Druga (funkcyjna) jest po prawej stronie ekranu.

Część informacyjna wyświetla wszystkie podstawowe dane liczbowe: saldo konta, wygrana (tylko, gdy uda się jakąś trafić) oraz aktualna kwota zakładu. Przyciski ulokowane z prawej strony pozwalają na sterowanie rozgrywką i ustawianie kluczowych opcji:

 • Turbospecjalna funkcja, która sprawia, że symbole zostają natychmiast rozlosowane, bez dodatkowych animacji losujących.
 • Automatyczna gramożliwość zaprogramowani, żeby Immortal Romance online automatycznie losował kolejne symbole na bębnach.
 • Spinwłącza rozlosowanie symboli po pobraniu odpowiedniej kwoty z salda konta.
 • Stawkawysokość kwoty, która zostanie pobrana za spin.
 • Opcjemożliwość przejrzenia właściwości gry oraz tabeli wypłat.

Zawsze warto zajrzeć w tabelę wypłat. Nie ma tutaj znaczenia, czy ktoś bawi się z wykorzystaniem wersji Immortal Romance demo, czy korzysta z prawdziwych pieniędzy. Tylko w tym miejscu można poznać wszystkie kluczowe dane o wygranych, symbolach, bonusach oraz liniach wypłacających.

Podstawowe informacje o grze

Popularny automat do gier został wyprodukowany przez Microgaming i prezentuje standardową rozgrywkę z pięcioma bębnami, które wyświetlają po trzy symbole. Wszystkich linii wygrywających jest aż 243 i tworzą się one na zasadzie kombinacji każdy z każdym z sąsiedniego bębna od lewej do prawej. Ścieżki tworzenia kombinacji są zawsze aktywne. Minimalny i maksymalny zakład w grze to kolejno 0,3 i 30. Być może wartości te nie są zbyt duże, ale powinny wystarczyć dla każdego fana gier losowych. Warto zwrócić szczególną uwagę na imponujący zwrot pieniędzy do gracza. RTP wynosi aż 96,86%, co nawet dekadę po premierze stawia grę w absolutnej światowej czołówce. Jak przystało na standardowy automat do gier, twórcy postarali się o wprowadzenie do niego licznych funkcji bonusowych. Na bębnach pojawia się Wild, Scatter oraz kilka różnych rund z darmowymi spinami.

Funkcje specjalne i symbole Immortal Romance

Na ekranie pojawia się aż 15 różnych symboli. Duża różnorodność nie ma znaczącego wpływu na częstotliwość pojawiania się wygranych, ponieważ zastosowano aż 243 linie wygrywające. Wygrane przyznawane są wyłącznie za kombinacje, składające się z 3, 4 lub 5 symboli, rozpoczynając od pierwszego i kończąc na piątym bębnie. Funkcje specjalne oraz wygrane przy maksymalnym zakładzie za poszczególne symbole i kombinacje przedstawiają się następująco.

Symbol x3 x4 x5
9 5 15 100
10
J 7 20 125
Q
K 10 25 150
A
księga 15 60 250
zamek 300
Amber 20 80 350
Troy 400
Michael 30 100 450
Sarah 500
złota kołatka (Scatter) 60 600 6000
logo gry (Wild) 100 250 1500

Wypłacenie określonej stawki nie jest jedyną opcją symboli w grze Immortal Romance. Niektóre symbole mogą przynieść Ci jeszcze więcej!

Wild Symbol zamienia się ze wszystkimi innymi – przyjmuje ich wartość i ułatwia trafianie wygranych.
Mnożnik wygranych Kiedy symbol utworzy kombinację wygrywającą, to podwaja jej wartość.
Scatter Ikona tworzy wygrane oraz uruchamia bonus bez względu na to, czy znajduje się na linii wygrywającej, czy nie. Liczy się tylko to, żeby na ekranie pojawiła się ich konkretna liczba.

Trzy i więcej ikon kołatki na ekranie uprawnia do wejścia do komnaty spinów. Każde kolejne uruchomienie funkcji posuwa fabułę naprzód i odblokowuje kolejne, rundy, które zapewniają coraz lepsze warunki do wygrywania. Dostępne są cztery rundy bonusowe związane z każdą postacią występującą w grze:

 • Amber10 darmowych spinów, podczas których wszystkie wygrane są 5-krotnie zwiększone.
 • Troy15 darmowych spinów, podczas których na ekranie pojawiają się nietoperze i zamieniają losowe symbole w mnożniki wygranych 2x i 3x. Mnożniki mogą kumulować się maksymalnie do 6x.
 • Michael20 darmowych spinów, podczas których mnożniki nagradzają następujące po sobie wygrane od 2x do 5x.
 • Sarah – 25 darmowych spinów, podczas których na ekranie pojawiają się specjalne symbole Wild Vine. Obrazki te losowo zamieniają sąsiadujące ikony w Wild.

Żeby osiągnąć ostatni etap bonusu, należy go uruchomić 15-krotnie.

Immortal Romance slot – wniosek

Immortal Romance automat to jedna z podstawowych gier, z jakimi powinien zapoznać się fan slotów. Gra hazardowa w doskonały sposób łączy 2 pokolenia gier i graczy. Prosta forma rozgrywki z pewnością będzie odpowiadać konserwatystom, a osoby lubiące postęp z pewnością będą zachwycone rozbudowanym bonusem. Wszyscy z pewnością będą zachwyceni współczynnikiem RTP, który osiągnął aż 96,86%,co nadal stanowi jeden z lepszych wyników wśród popularnych gier slotowych. Jeśli komuś spodobała się koncepcja Immortal Romance, to powinien sprawdzić resztę oferty naszej strony. Życzymy powodzenia w odkrywaniu historii o mrocznych istotach w nowoczesnym wydaniu. Na ostatnich poziomach można trafiać naprawdę interesujące wygrane!