Icy Wilds

Icy Wilds
Podstawowe cechy slotu
 • Producent: IGT
 • Bębny: 5
 • Linie wygrywające: 50
 • Gra bonusowa: Nie
 • Darmowe spiny: Tak
 • RTP: 96.15%
 • Opcja autoplay: Tak

Na naszym portale nie ma opcji obstawiania na poważnie. Automaty do gry na prawdziwe pieniądze znajdziesz na stronie kasyna. Graj odpowiedzialnie ! W razie potrzeby uzyskaj pomoc.

Icy Wilds automat to gra online, która przenosi gracza do mroźnego świata dalekiej i dzikiej północy. W konsekwencji symbolami, jakie możemy w nim spotkać, są dzikie zwierzęta, które normalnie żyją w tej mroźnej krainie. Są nimi śnieżna pantera, biała sowa, niedźwiedź polarny i biała łasica. Nad tym lodowym królestwem pieczę trzyma księżniczka. Jest ona najcenniejszym symbolem. Tylko nieznacznie mniej cennymi symbolami są elementy jej biżuterii, czyli korona, pierścionek i naszyjnik. Pozostałymi dostępnymi symbolami są najmniej cenne, standardowe liczby i litery A, K, Q, J i 10.

Tłem dla rozgrywki są tytułowe mroźne pustkowia. Widzimy w nim drzewa pokryte śniegiem, a na niebie błyszczy zorza polarna. Całość wprowadza gracza do nieco tajemniczego świata, w którym wszystko może się zdarzyć. Omawiana gra jednoręki bandyta została wydana w 2016 roku przez znane wszystkim fanom slotów online studio IGT. Studio to jest znane z umiejscawiania swoich produkcji w różnych ciekawych lokalizacjach, co potwierdzili tworząc Icy Wilds. Są również znani z tworzenia gier, które dają graczom szansę na zaskakująco wysokie wygrane. Czy więc Icy Wilds jest kolejną grą, która daje taką szansę? W dzisiejszej recenzji postaramy się odpowiedzieć na to pytanie, poznamy również budowę tego slotu i wyrazimy nasze zdanie na jego temat.

Jeśli masz ochotę wyrobić sobie własne zdanie, to masz teraz ku temu idealną okazję. Na naszej stronie znajdziesz bowiem grę Icy Wilds zupełnie za darmo i to bez rejestracji. Wykorzystaj tę szansę do poznania tego automatu, trenowania gry na nim, a jeśli uznasz, że jesteś gotów, aby przejść na wyższy poziom, możesz przejść do kasyna na żywo i grać w Icy Wilds na prawdziwe pieniądze.

Budowa automatu do gry Icy Wilds bez rejestracji

Icy Wilds to automat zbudowany z pięciu bębnów i czterech linii. Na tym polu 5×4 jego twórcy upchnęli aż 50 linii wygrywających. Średni zwrot dla gracza wynosi w nim ledwie 94,15%. Nie jest to wyjątkowo niska wartość, ale niestety lekko odstaje ona od współczynników RTP konkurencyjnych automatów. Na szczęście gra nadrabia ilością linii wygrywających i dostępnymi w niej bonusami. Pod bębnami umieszczony został prosty panel sterowania. Znalazło się w nim miejsce na zaledwie trzy przyciski:

 • Paytable. Jest to niezwykle ważny przycisk, to właśnie od niego należy rozpocząć swoją przygodę z tym slotem. To bowiem tam twórcy umieścili tabelę wypłat, układ linii wygrywających oraz zasady gry hazardowej i funkcje maszyny do gry. Z tymi informacjami musisz się koniecznie zapoznać, jeszcze przed uruchomieniem pierwszego obrotu.
 • Total Bet. Przycisk ten służy do ustalenia całkowitej stawki. Całkowitej, ponieważ prezentuje ona stawkę na jedną linię razy 50 linii wygrywających. Dlatego minimalna stawka 50, to stawka 1 na jedną linię wygrywającą. Maksymalna stawka, z jaką możesz grać na tym automacie to aż 10,000!
 • Start. Największy przycisk po prawej stronie ekranu służy oczywiście do uruchomienia losowania.

Panel sterowania skrywa w sobie jeszcze dwa ekrany informacyjne. Pierwszy z nich znajduje się nad przyciskiem Paytable. Oznaczony jako “Balance” informuje cię jakimi środkami aktualnie dysponujesz. Drugi ekran informacyjny znajduje się na środku ekranu. Wyświetla on aktualne informacje o grze: ilość linii wygrywających, stawkę na jedną linię, wysokość wygranej i inne. Warto bacznie się mu przyglądać w trakcie grania.

Tabela wypłat i symbole specjalne w Icy Wilds online

Wygrane w Icy Wilds demo wypłacane są na podstawie poniższej tabeli.

Symbol x3 x4 x5
Symbol księżniczki 25 100 500
Korona 15 30 150
Pierścionek 15 30 125
Naszyjnik 15 25 125
Pantera śnieżna 10 25 100
Sowa, biała łasica 10 20 100
A, K, Q, J, 10 2 10 25

Nie przedstawia ona jednak realnych wygranych. Jest to jedynie bazowa tabela, na podstawie której wyliczane są nagrody. Wysokość wygranej jest równa wartości z tabeli pomnożonej przez zakład na jedną linię. Biorąc pod uwagę, że w grze mamy 50 linii wygrywających to całkowity zakład równy 50 jest zakładem 1×50 linii wygrywających.

Aby więc obliczyć wygraną dla danego symbolu, musimy całkowity zakład prezentowany w grze jako “Total Bet” podzielić przez 50 linii wygrywających, a następnie pomnożyć przez odpowiednie pole z tabeli. Przykładowo grając ze stawką 500, wylosowałeś 4 symbole księżniczki. W takiej sytuacji dzielisz 500 na 50 i otrzymujesz 10. Następnie tę wartość mnożysz przez liczbę z tabeli, w tym wypadku jest to 100. Wygrana będzie więc równa 10 razy 1000, czyli 1,000. Duża liczba linii wygrywających sprawia, że wygrane pojawiają się nadzwyczaj często, a wygrane z poszczególnych linii są ze sobą sumowane, to w połączeniu z bonusami daje zaskakująco wysokie wygrane. Tymi bonusami są:

 • Zasada Wild. Wylosowanie bębna zapełnionego identycznymi symbolami uruchamia tę zasadę. Kiedy do tego dojdzie, to w następnym losowaniu cały bęben zamieni się w symbol Wild, który będzie zastępował inne symbole, za wyjątkiem symbolu bonusowego Free Spins.
 • Symbol specjalny Free Spins. Symbolem tym jest niedźwiedź polarny. Wylosowanie przynajmniej 3 takich symboli uruchamia rundę bonusową z darmowymi spinami. Liczba darmowych spinów zależy od ilości wylosowanych niedźwiedzi i przedstawia się jak w poniższej tabeli:
x3 – 10 x12 – 28
x4 – 12 x13 – 30
x5 – 14 x14 – 32
x6 – 16 x15 – 34
x7 – 18 x16 – 36
x8 – 20 x17 – 38
x9 – 22 x18 – 40
x10 – 24 x19 – 42
x11 –  26 x20 –  45

Icy Wilds automat do gry – podsumowanie recenzji

Icy Wilds to kolejne udane dzieło IGT. Zapewnia ono nie tylko rozrywkę dzięki ciekawym okolicznościom przyrody, w których jest rozgrywana, ale daje również szansę na wysokie wygrane. Dzieje się tak dzięki aż 50 liniom wygrywającym i bonusom, które w dużym stopniu zwiększają szansę na wygraną. Na szczególne słowo uznania zasluguję system przydzielania darmowych spinów, dzięki któremu w łatwy sposób można zgarnąć nawet 45 darmowych obrotów. Nie możemy w tym miejscu pominąć również zasady Wild. Dzięki niej dostajemy cały bęben, który potrafi zastępować inne symbole. Wszystko to sprawia, że pragniemy polecić ci automat Icy Wilds.  Niektóre kasyna bez depozytu mogą nawet zaoferować bonus na ten automat. Mamy nadzieję, że przypadnie ci on do gustu. Jeśli zdecydujesz się na grę na prawdziwe pieniądze, to przypominamy, żebyś zawsze kierował się zdrowym rozsądkiem, a nie emocjami.