Hot Triple Sevens

Hot Triple Sevens
Podstawowe cechy slotu
  • Producent: Evoplay
  • Bębny: 3
  • Linie wygrywające: 5
  • Gra bonusowa: Tak
  • Darmowe spiny: Tak
  • RTP: 96.1%
  • Opcja autoplay: Tak

Na naszym portale nie ma opcji obstawiania na poważnie. Automaty do gry na prawdziwe pieniądze znajdziesz na stronie kasyna. Graj odpowiedzialnie ! W razie potrzeby uzyskaj pomoc.

Hot Triple Sevens online to gra, której premiera miała miejsce pod koniec 2019 roku. Jest to automat o najbardziej klasycznej budowie planszy, która składa się z siatki o zaledwie 2×3 lub 3×3 symbolach. Pod względem tematyki, automat nie ma żadnego wyraźnego motywu przewodniego i odnosi się do klasycznych maszyn hotspot. Hot Triple Sevens gra ma średnią/wysoką wariancję i RTP w wysokości delikatnie przekraczającej 96%. Maksymalna potencjalna wygrana to 230,850 monet.

Ten jednoręki bandyta automat jest dziełem niewielkiego studia Evoplay, które od 2017 roku tworzy przeróżne sloty dla internetowych kasyn. Pomimo stosunkowo niedługiego czasu istnienia na hazardowym rynku, Evoplay posiada swoje filie nie tylko w Europie, ale i w Azji czy Ameryce. Jest to młody, idący za duchem czasu twórca, który za cel postawił sobie tworzenie gier dających graczom maksymalną ilość emocji z gry.

Działalność Evoplay skupia się na produkowaniu świetnych jakościowo automatów za darmo. Poza tymi typowymi maszynami, gracze mają możliwość wypróbowania również tych bardziej awangardowych gier ich autorstwa, w tym Star Guardians, Tree of Light, Curse of the Pharaoh. Przed rozpoczęciem gry ważne jest to, by dobrze poznać wszelkie jej zasady. Po przeczytaniu przygotowanej przez nas recenzji, wypróbuj na naszej stronie grę Hot Triple Sevens bez rejestracji, by móc bezstresowo zacząć rozgrywkę w gry hazardowe na prawdziwe pieniądze.

Nawigacja i reguły gry Hot Triple Sevens

Założeniem producenta Evoplay podczas tworzenia gry Hot Triple Sevens było to, by ich kolejna produkcja nawiązywała do panującej ostatnio mody na klasyczne automaty do gry. Automat został wydany w 2019 roku i, w przeciwieństwie do większości nowych, zaawansowanych gier, przenosi nas do pierwszych, amerykańskich kasyn stacjonarnych. Znajdujące się w nich wówczas maszyny do gry charakteryzowały się nieskomplikowaną budową, jednak trzeba przyznać, że to właśnie one tworzyły zawsze jedyną w swoim rodzaju atmosferę

Na pierwszy rzut oka można odnieść wrażenie, że Hot Triple Sevens jest grą prostą nie tylko, jeśli chodzi o wykorzystane mechanizmy rozgrywki, ale też pod względem graficznym. Jeżeli jednak wpatrzysz się w jej elementy wizualne dostrzeżesz, że jest to całkiem nowoczesny slot, którego jakość grafiki znacznie odbiega od tych starych, niezbyt przyjemnych dla zmysłów automatów.

Użyte w grze symbole przedstawiają głównie siódemki o różnych stylach i kolorach. Wokół nich znajduje się świecąca na jaskrawy różowy kolor ramka stylizowana na otoczoną neonami stacjonarną maszynę sprzed lat. Podczas gry można zauważyć dynamiczne animacje, nie tylko na bębnach, ale i w innych miejscach ekranu. Te drugie nie mają wpływu na losy rozgrywki, jednak stanowią interesujący dodatek podkreślający kreowany klimat.

Przez cały czas gry w tle słychać muzykę, która może kojarzyć się z tymi najbardziej luksusowymi kasynami, ale też inne dźwięki, dające się usłyszeć na przykład w momencie wykonywania spinów. Całością można sterować za pomocą znajdującej się na dole ekranu minimalistycznej konsoli. Na jej środku umiejscowiono przycisk służący do pojedynczego obrotu oraz przyciski „+” i „-‘’, poprzez które gracz może regulować wysokość stawki. Tutaj ukazuje się również wysokość aktualnego zakładu wraz z pozostałą liczbą monet.

W lewym rogu ekranu znajduje się przycisk „i”, a w nim – menu, które pozwoli Ci przeczytać wyczerpujące informacje odnośnie zasad podstawowych i dodatkowych funkcji gry. Po przeciwnej stronie umieszczono wszelkie niezbędne ustawienia, takie jak zmiana szybkości animacji czy głośności dźwięku.

Symbole i dodatkowe funkcje automatu Hot Triple Sevens

Hot Triple Sevens automat do gry składa się z dość nietypowej jak na internetowe sloty planszy. Standardowo znajdują się tutaj 3 kolumny, natomiast liczba rzędów nie została jednoznacznie określona. Podczas każdego spinu, na bębnach może pojawić się 2 lub 3 ikony. Ze względu na specyficzną budowę siatki automatu, symbole mogą ułożyć się w 5 różnych układów wypłat.

W grze zawsze uczestniczą wszystkie linie, a gracz może ustawić jedną, całkowitą stawkę. Jej wysokość może wynieść od 0,1 do aż 500 monet. Każda z linii wypłat składa się z 3 identycznych symboli. Symbole przedstawiają siódemki w różnych formach, zwykłych i tzw. Sevens on Fire. Wygrane zależne są od wybranej stawki i określone w tabeli wypłat jako jeden, stały mnożnik. Tabela wypłat dla symboli Sevens on Fire:

Symbol Wild Pomarańczowe

Sevens on Fire

Niebieskie

Sevens on Fire

Białe

Sevens on Fire

x3 X500 X50 X25 X15

Tabela wypłat dla regularnych symboli siódemek:

Symbol Pomarańczowe siódemki Niebieskie siódemki Białe siódemki Kolorowe siódemki
x3 X6 X5 X3 X1

Automat Hot Triple Sevens został poszerzony o kilka dodatkowych opcji, których mechaniki zostały oparte na różnych rodzajach występujących w grze siódemek. Bonusową ikoną gry jest Hot Sevens, przedstawiona jako trzy ogniste siódemki w płonącej ramce. Symbol ten zachowuje się jak klasyczny Wild, którego funkcją jest łączenie się ze wszystkimi regularnymi ikonami gry tak, by stworzyć jedną z pięciu składających się z trzech symboli kombinacji wypłat.

Symbol Hot Sevens działa wyłącznie w trakcie podstawowego trybu gry, natomiast nie uświadczysz go podczas funkcji darmowych obrotów. Ponadto, jeśli trzy identyczne symbole Hot Sevens znajdą się obok siebie, gra wypłaci Ci nagrodę w postaci 500-krotności aktualnie wybranego przez Ciebie zakładu. Symbole Sevens on Fire mogą łączyć się z regularnymi ikonami siódemek, w tym samym kolorze. Funkcja ta sama w sobie nie zwiększa wysokości wygranej dla danej kombinacji identycznych siódemek. Sevens on Fire mają za zadanie zwiększyć szansę na padnięcie wygranej:

Hot Triple Sevens automat został zaopatrzony także w funkcję bezpłatnych spinów, która zostanie aktywowana za każdym razem, gdy na planszy pojawią się 3 symbole Free Spins. Funkcja składa się z 10 rund spinów, podczas których wszystkie uzyskiwane przez gracza wygrane zostają mnożone trzykrotnie. Jeśli uda Ci się trafić jednocześnie na 3 symbole Free Spins, slot nagrodzi Cię wygraną w postaci 7x ustawionej stawki. Na Hot Triple Sevens często oferują bonus bez depozytu w kasynach online.

Nasza opinia na temat Hot Triple Sevens

Choć automat Hot Triple Sevens został zaprojektowany w estetyce dawnych gier stacjonarnych 2D, gra znacznie odbiega od typowego wyobrażenia na temat klasyki. Automat pomimo tradycyjnego stylu pozostaje bardzo nowoczesny, a twórca zdecydował się na wprowadzenie do niego kilku interesujących funkcji, łączących tradycję z nowoczesnością. Slot zawiera nie tylko opcję darmowych spinów, ale też symbol specjalny czy innowacyjną funkcję Sevens on Fire. Przed rozpoczęciem gry na pieniądze, zagraj w znajdującą się na naszej stronie wersję Hot Triple Sevens demo. Życzymy wspaniałej zabawy.