Honey Rush

Honey Rush
Podstawowe cechy slotu
  • Producent: Play'n GO
  • Bębny: 7
  • Linie wygrywające: 1
  • Gra bonusowa: Tak
  • Darmowe spiny: Nie
  • RTP: 96%
  • Opcja autoplay: Tak

Na naszym portale nie ma opcji obstawiania na poważnie. Automaty do gry na prawdziwe pieniądze znajdziesz na stronie kasyna. Graj odpowiedzialnie ! W razie potrzeby uzyskaj pomoc.

W naszym dzisiejszym artykule zamierzamy zaprezentować Ci tytuł, który jest odpowiedzialny (jako jeden z kilku) za to, że firma Play’n GO cieszy się reputacją dostawcy maszyn slotowych o wyjątkowych właściwościach, nietuzinkowych rozwiązaniach i fantastycznej oprawie graficznej. Jest to Honey Rush gra hazardowa wideo, która pojawiła się na rynku w 2019 roku i w zasadzie od samego początku została okrzyknięta prawdziwym hitem. Co ciekawe, wykorzystuje ona bardziej nietypową tematykę, bowiem pozwala nam poznać zasadę funkcjonowania pszczelego roju – jednak nie dosłownie, ale raczej poprzez przybliżenie samej koncepcji. Czy to brzmi wystarczająco ciekawie? Jeśli tak, to zapraszamy do poznania tej gry, bo naprawdę jest ona niesamowita.

A dla tych wszystkich, którzy chcieliby po prostu przejść od razu do grania, zamiast czytać suche informacje, przygotowaliśmy wersję Honey Rush demo. Pozwoli Ci ono poznać tę grę w praktyce, sprawdzić jej zasady i poznać ogólne reguły rządzące rozgrywką i naliczaniem wygranych. Możesz grać w nią ile tylko zechcesz i na dowolnym urządzeniu, jako że ta gra jest dostępna dla Ciebie bez ograniczeń, bez konieczności rejestrowania się w naszej witrynie oraz na dodatek znakomicie działa ona na różnych urządzeniach, w tym także na telefonach komórkowych.

Czy granie w Honey Rush jest trudne?

Gdy po raz pierwszy uruchomisz Honey Rush darmowy automat do gry, to z pewnością możesz poczuć zaskoczenie z dwóch powodów. Po pierwsze, szata graficzna tego produktu naprawdę zasługuje na uznanie. Tłem jest tutaj leśny widok, nieco zamglony, ale za to animowany i naprawdę ładnie wykonany. Okno gry ma kształt sześciokąta, podobnie jak każdy z symboli. Na ekranie jednocześnie widzimy 37 symboli różnego rodzaju, po prawej stronie licznik gwiazdek wykorzystywany do różnych funkcji specjalnych, a po prawej stronie tablicę informacyjną. Całość prezentuje się naprawdę dobrze i zachęca do zagrania już teraz!

Na uwagę zasługuje także bardzo estetycznie wykonany i zaprojektowany panel sterowania. Składa się on z kilku typowych elementów sterujących. Mamy tutaj na przykład wyświetlanie informacji o stanie salda, wysokości zakładu i bieżącej wygranej. Stawkę na kolejne free spiny wybieramy za pomocą przycisków. Mamy także tutaj niewielki okrągły przycisk, który pozwala na zdefiniowanie parametrów gry automatycznej. A największy zielony przycisk na panelu służy do rozpoczęcia rozgrywki.

Osobny akapit musimy poświęcić dla znajdującego się po lewej stronie niebieskiego przycisku z literą i. Gdy go klikniesz, zostaniesz przeniesiony do specjalnego okna, które zawiera wszystkie najważniejsze informacje na temat tej gry. Możesz tutaj przeczytaj jej zasady i opis funkcji specjalnych, zaznajomić się z działaniem poszczególnych opcji, poznać wartość symboli i sposób naliczania wygranych. To bardzo przydatna funkcja dla początkujących graczy!

Opcje bonusowe i specjalne w grze Honey Rush

Firma Play’n GO od wielu lat ma reputację twórcy, który nie zalewa rynku setkami gier hazardowych, ale zamiast tego tworzy ich mniejsze ilości. Przy czym każdy kolejny tytuł jest perfekcyjnie wręcz dopracowany, niezwykle atrakcyjny, dysponuje nowatorskimi rozwiązaniami, nietypową mechaniką i oferuje mnóstwo funkcji specjalnych. Jeśli miałeś okazję już pograć wcześniej w Honey Rush bez rejestracji, to z pewnością wiesz już o tym, że ta gra stanowi doskonałe potwierdzenie tego, co napisaliśmy powyżej. A jakie funkcje specjalne w niej znajdziemy? Oto zestawienie najważniejszych z nich.

Funkcja Licznik Rush ma postać wyświetlacza z gwiazdką i licznikiem do 20, 40, 80 lub 160. Liczba symboli tworzących kombinacje wygrywające wypełnia ten wyświetlacz a gdy zostanie osiągnięty wskazany poziom, aktywowane są poszczególne funkcje do nich przypisane. Są to kolejno:

  • Drone Colony z jednym lepkim Wildem dla poziomów 20, 40 i 80
  •  Queen Colony dla wszystkich 160 symboli.

Opcja Colony oznacza, że środkowy symbol zostanie sklonowany w odpowiedniej liczbie sztuk. Dla Drone Colony jest to 7 symboli, a dla Queen Colony będzie to losowo wybrana liczba od 20 do 37 symboli. Ważne są także garnki miodu z opcjonalnymi mnożnikami x2 lub x3. Są to Wildy, które zastępują inne symbole pozwalając łatwiej utworzyć wygrywające kombinacje. Ponadto są to Wildy typu lepkiego, które po utworzeniu wygranej przeskakują na sąsiadujące wolne pole. Następnie puste miejsca wypełniają się nowymi symbolami, a Wildy mogą znów utworzyć nowe wygrywające kombinacje.

Mamy tutaj także efektownie wykonany tryb kaskadowy. Oznacza to, że jeśli powstanie na ekranie grupa wygrywających symboli (minimum 5 sztuk), to gracz otrzymuje odpowiednią wygraną. Następnie symbole wchodzące w skład tej kombinacji znikają, a na puste miejsca spadają z góry kolejne symbole. Oczywiście może w ten sposób powstać kolejna wygrywająca kombinacja, więc cały proces się wtedy powtarza.

Ponadto w grze Honey Rush dostępna jest jeszcze jedna opcja specjalna. Nosi ona nazwę Worker Colony i działa podobnie, jak opisane powyżej Drone Colony oraz Queen Colony. Jedyne różnice polegają na tym, że Worker Colony pojawia się w losowych momentach rozgrywki, a liczba klonowanych symboli na podstawie centralnego punktu okna gry zostaje wylosowana z zakresu od 7 do 15. Oczywiście także oznacza to sporą szansę na wiele dodatkowych wygranych o atrakcyjnej wysokości!

Z pewnością większość użytkowników wybiera gry hazardowe po to, by grać na prawdziwe pieniądze w swoich ulubionych kasynach internetowych online. Jeśli zdecydujesz się pograć w Honey Rush online, to możesz spodziewać się następujących kwot wygranych, przy założeniu, że postawisz na jeden spin maksymalny zakład wynoszący 100 monet:

Symbol Zakres wygranych dla kombinacji od 5 do ponad 35 symboli
Diament 100 – 20 000
Złota moneta 50 – 10 000
Srebrna moneta 40 – 7 500
Brązowa moneta 30 – 5 000
Kwiat żółty, czerwony, fioletowy lub niebieski 10 – 2 000

Honey Rush – oceniamy ten automat do gry

Naszym zdaniem Honey Rush automat to jedna z najciekawszych pozycji w portfolio firmy Play’n GO. To wspaniała gra slotowa o niecodziennej mechanice (czy znasz inną maszynę slotową z sześciokątnymi symbolami w miejsce zwyczajowych kwadratów?), wieloma funkcjami specjalnymi, znakomitą grywalnością i oryginalnymi rozwiązaniami. Doskonale działa ona na telefonie komórkowym, zapewnia wiele godzin wspaniałej zabawy i oczywiście daje szansę zgarnięcia sporych pieniędzy. Dlatego też powinieneś koniecznie zagrać w Honey Rush. Możesz oczywiście zrobić to najpierw na naszej stronie internetowej grając w tę grę lub w popularne darmowe gry hazardowe owoce w wersji darmowej, żeby przekonać się naocznie, jak dobry jest to produkt. Oczywiście trzymamy kciuki za same wysoko punktowane kombinacje i wysokie wygrane!