Hidden Valley

Hidden Valley
Podstawowe cechy slotu
 • Producent: Quickspin
 • Bębny: 5
 • Linie wygrywające: 40
 • Gra bonusowa: Tak
 • Darmowe spiny: Tak
 • RTP: 96.47%
 • Opcja autoplay: Tak

Na naszym portale nie ma opcji obstawiania na poważnie. Automaty do gry na prawdziwe pieniądze znajdziesz na stronie kasyna. Graj odpowiedzialnie ! W razie potrzeby uzyskaj pomoc.

Hidden Valley gra opiera się na legendarnej krainie Shangri La. Tematem tej maszyny slotowej firmy Quickspin jest dwóch podróżnych, którzy w dalekim Tybecie odnaleźli sekretne wejście do doliny Shangri La i zmierzają w tę stronę.

Możesz sam przekonać się o tym, jak doskonały jest to produkt uruchamiając Hidden Valley demo w naszym serwisie internetowym – gra hazardowa jest dostępna w pełni bezpłatnie i bez żadnych dodatkowych wymogów, więc możesz w nią grać tak długo, ile tylko zechcesz i bawić się dobrze!

Jak grać w Hidden Valley?

Hidden Valley automat do gry jednoręki bandyta za darmo to bez wątpienia maszyna slotowa o oszałamiającej oprawie graficznej. Niewiele gier obecnych na rynku może się z nią równać. Już sam początek pokazuje nam, że mamy do czynienia z produktem naprawdę dopracowanym pod kątem estetycznym, a dalej jest tylko lepiej. Wspaniale zaprojektowane tło, ładne symbole na bębnach, efektowny i przejrzysty panel sterowania grą, projekt okna gry. Hidden Valley online to gra z najwyższej półki.

Mechanika w tej produkcji to 5 bębnów i 26 pól w oknie gry. Dwa zewnętrzne bębny mają po trzy pola, a środkowe trzy po cztery pola. To ciekawy i rzadko spotykany w maszynach slotowych układ.

Na panelu sterowania znajdziesz najważniejsze funkcje i opcje – od ustawień gry i zestawu najważniejszych informacji, poprzez ustawianie wartości zakładu, wyświetlanie stawki na grę i wygranej aż do trybu turbo, gry automatycznej i oczywiście wprawiania bębnów w ruch. Ale prawdziwa zabawa rozpoczyna się dopiero, gdy zaczniesz kręcić bębnami.

Funkcje i bonusy w Hidden Valley

Hidden Valley automat jest produktem firmy Quickspin, co oznacza, że możesz spodziewać się w nim wielu różnych atrakcji:

 • Na początku możesz wybrać rodzaj funkcji spełnianych przez wilda oraz związaną z tym wysokość zakładu. Na przykład grając za 30 EUR wildy będą wiązać się z mnożnikami x1 i x2, a gdy podniesiesz stawkę do 90 EUR, to masz do dyspozycji zakres od x4 do x10. Wartości mnożników wybierane są losowo po trafieniu odpowiedniego symbolu.
 • Wild zastępuje wszystkie inne symbole poza scatterami. Sam wild jest łatwy do rozpoznania, jako że ma postać zielonego symbolu ze złotą obwódką i dużym napisem WILD.
 • Dwukolorowa tarcza do gry pełni rolę scattera. Gdy trafisz 3 takie symbole, przechodzisz do gry dodatkowej, w której możesz wygrać liczbę darmowych spinów i dodatkowy symbol, który także będzie pełnił rolę wilda.

A jak powyższe rozwiązania przekładają się na wygrane? Oto lista możliwych nagród przy założeniu grania na maksymalną możliwą stawkę:

 • Wild – 15 EUR za 3 symbole, 22,50 za 4 i 225 EUR za 5 symboli.
 • Król – 7,50 EUR za 3 symbole, 15 EUR za 4 symbole i 37,50 EUR za 5 symboli.
 • Królowa – 7,50 EUR za 3 symbole, 15 EUR za 4 symbole i 30,00 EUR za 5 symboli.
 • Mnich  – 7,50 EUR za 3 symbole, 11,25 EUR za 4 symbole i 30,00 EUR za 5 symboli.
 • Orzeł – 3,75 EUR za 3 symbole, 11,25 EUR za 4 symbole i 22,50 EUR za 5 symboli.
 • Kozioł  – 3,75 EUR za 3 symbole, 11,25 EUR za 4 symbole i 22,50 EUR za 5 symboli.
 • As, król, dama, walet i 10 są mniej wartościowymi symbolami, nagroda za nie to 11,25 lub 7,50 za 5 symboli.

Pojedyncze wygrane mogą wydawać się niskie, ale nie zapominaj o tym, że praktycznie zawsze łączą się z mnożnikami (czasem nawet x10) i wildami, więc występują w dużych ilościach jednocześnie.

Hidden Valley slot – nasza opinia

Hidden Valley to gra, która nie tylko znakomicie się prezentuje, ale także zapewnia wysokie nagrody i świetną rozrywkę dzięki rozbudowanym funkcjom dodatkowym. Musisz jednak mieć na uwadze, że są one dosyć skomplikowane, warto więc się najpierw dobrze z nimi zapoznać.

Najlepiej to zrobić grając w Hidden Valley automat bez rejestracji w naszym serwisie internetowym – ta gra jest dostępna w wersji darmowej na wirtualną walutę. Nic nie płacisz, ale możesz grać bez żadnych ograniczeń tak długo, jak tylko zechcesz. A potem przejść do kasyna online i zagrać na prawdziwe pieniądze polując na wysokie wygrane. Powodzenia!