Gypsy Rose

Gypsy Rose
Podstawowe cechy slotu
 • Producent: Betsoft
 • Bębny: 5
 • Linie wygrywające: 30
 • Gra bonusowa: Tak
 • Darmowe spiny: Tak
 • RTP: 97.63%
 • Opcja autoplay: Tak

Na naszym portale nie ma opcji obstawiania na poważnie. Automaty do gry na prawdziwe pieniądze znajdziesz na stronie kasyna. Graj odpowiedzialnie ! W razie potrzeby uzyskaj pomoc.

Tworząc Gypsy Rose jej twórcy zainspirowali się kulturą Romów. Ich podejście do tego tematu było jednak mocno uprzedzone. Możemy tak twierdzić, ponieważ główną bohaterką gry jest młoda cyganka, która wróży z kryształowej kuli. Pozostałymi symbolami są klasyczne cyfry i litery oraz czarny kruk. Gra jako całość prezentuje się jednak wizualnie dobrze i granie w nią sprawia sporo przyjemności.

Gypsy Rose to darmowy automat do gry stworzony przez Betsoft. Studio to jest jednym z liderów na rynku slotów online. Ich produkcje są zwykle lubiane przez graczy za ich korzystne bonusy. Czy ten slot potwierdzi tę opinie i czy warto na nim grać? Na te pytanie odpowiemy w podsumowaniu tej recenzji.

Jeśli masz ochotę samemu sprawdzić jak wygląda gra na tym automacie, to mamy dla ciebie dobrą wiadomość. Na naszej stronie znajdziesz wersję Gypsy Rose demo. Jest ona dostępna całkowicie za darmo i bez konieczności rejestrowania się. Możesz wykorzystać tę szansę do sprawdzenia tej gry, trenowania jej, a jeśli uznasz, że jest ona dla ciebie odpowiednia, to możesz przejść do kasyna online bez depozytu.

Budowa gry Gypsy Rose online

Budowa automatu do gry Gypsy Rose nie jest skomplikowana. Składa się on z pięciu bębnów i trzech linii. Po jego prawej stronie znajdziesz duży, zielony przycisk opisany jako Spin. Służy on oczywiście do uruchomienia losowania. Zanim to jednak zrobisz, musisz zapoznać się z zasadami gry  i funkcjami automatu. Znajdziesz je w zakładce “Paytable” w menu gry. Przycisk uruchamiający menu znajduje się po lewej stronie automatu i jest oznaczony trzema poziomymi liniami. W menu znajdziesz również układ linii wygrywających, tabelę wypłat i panel sterowania funkcją gry automatycznej.

W menu znajdziesz również zakładkę odpowiedzialną za ustalenie stawki, z jaką będziesz grał. Znajdziesz w niej pasek do wybrania wspomnianej stawki, pasek do ustawiania poziomu, na jakim chcesz grać oraz pasek, dzięki któremu będziesz mógł zadecydować, ile linii wygrywających ma być aktywnych.

Ostatnią zakładką w menu jest “Autoplay”. Służy ona do sterowania trybem gry automatycznej. Przy jej pomocy możesz ten tryb uruchomić, zadecydować ile losowań ma uruchomić oraz zaprogramować, kiedy ma się zatrzymać. Może do tego dojść, kiedy wygrana lub przegrana przekroczy ustaloną przez ciebie wartość. W tej samej zakładce masz również możliwość uruchomienia trybu szybkiej gry, dzięki któremu losowania będą przebiegały szybciej, a ty w krótszym czasie osiągniesz swój cel. Średni zwrot dla gracza w tej grze ma bardzo dobrą wartość i wynosi aż 97,6%

Symbole specjalne i tabela wypłat w Gypsy Rose gra

Poniżej przedstawiamy tabelę wypłat dla minimalnej stawki równej 0,30. Grając w Gypsy Rose bez rejestracji musisz pamiętać, że wygrane przy wyższej stawce są odpowiednio wyższe. W trakcie gry hazardowe możesz sprawdzić tabelę wypłat dla aktualnej stawki, klikając zielony przycisk w lewym górnym rogu ekranu i następnie przechodząc do zakładki Paytable.

Symbol x3 x4 x5
Flakonik 0,15 0,60 3
Cyganka 0,15 0,60 2,40
Księga 0,10 0,45 1,80
Kruk 0,10 0,45 1,50
A, K 0,05 0,30 0,90
Q, J, 10 0,05 0,15 0,45

Standardowe wygrane to jednak nie wszystko, czym może się pochwalić automat jednoręki bandyta Gypsy Rose. Posiada on również całą gamę ciekawych symboli specjalnych:

 • Wild. To pierwszy i najbardziej standardowy symbol specjalny. Jego działanie polega na tym, że zastępuje inne symbole i daje wygraną w sytuacji, w której normalnie by do niej nie doszło. Nie potrafi jednak zastąpić symbolu kryształowej kuli i funkcji z nią związanych. Kiedy dwa symbole Wild pojawią się naprzeciw siebie na bębnach 1, 2 lub 3 jeden z magicznych elementów (Eliksir miłości, Magiczna księga, Wrona) zamieni się na dodatkowy symbol Wild.
 • Kryształowa kula. Symbol ten pojawia się wyłącznie na bębnie 3. Kiedy pojawi się on na aktywnej linii wygrywającej, a dwa pasujące do siebie magiczne elementy (Eliksir miłości, Magiczna księga, Wrona) pojawią się na sąsiednich bębnach 2 i 4 to zostanie uruchomiona specjalna funkcja. Gra posiada cztery unikalne funkcje specjalne odpowiadające czterem magicznym elementom.

Funkcjami specjalnymi są:

 • Darmowe spiny eliksiru miłości.  Kiedy obok magicznej kuli pojawią się te symbole, to zostanie uruchomiona runda bonusowa z darmowymi spinami.
 • Wild i respin. Kiedy symbole wrony pojawią się na bębnach 2 i 4 to zamienią się w symbole Wild. Zostanie również przydzielony darmowy respin, kiedy nowy Wild utknie w swojej lokacji.
 • Natychmiastowa wygrana z magiczną księgą. Kiedy to magiczna księga pojawi się obok kryształowej kul,i to czeka na ciebie natychmiastowa wygrana. Jej wysokość może osiągnąć nawet 20x całkowity zakład.
 • Runda bonusowa. Rozpocznie się ona, kiedy dwa symbole cyganki pojawią się na bębnach 2 i 4 z kryształową kulą pośrodku. W jej trakcie twoim zadaniem będzie kliknięcie w 7 różnych kart. W trakcie tej rundy zgarniesz odpowiadające im nagrody. Ich wysokość zależy od rodzaju wylosowanej karty. Nagrody prezentują się jak w poniższej tabeli.
Symbol x2 x3
Bogini 1,5 3
Bóg 1,2 2,4
Król 0,9 1,8
Błazen 0,6 1,2
Księżniczka 0,3 0,6

Nagroda za symbol jest następnie mnożona przez kolor. Mnożniki wyglądają następująco:

Kolor  3 4 5
Czerwony x2 x3 x5
Niebieski x2 x3 x4
Zielony x2 x4 x6

Gypsy Rose automat do gry – podsumowanie recenzji

Gypsy Rose automat to kolejne dzieło Betsoft, które wpisuje się w ich politykę. Gra zapewnia bowiem całą gamę interesujących bonusów, które oprócz sprawiania, że rozgrywka jest ciekawa, dają szansę na zgarnięcie zaskakująco wysokich wygranych. Bonusy te sprawiają również, że niezależnie od tego, czy motyw przewodni tego automatu przypadł ci do gustu, czy nie, to i tak warto poznać ten automat i na nim zagrać.

Jesteśmy przekonani, że poznając dokładniej jego nieco skomplikowane bonusy, uznasz, że są one tak opłacalne, że postanowisz zagrać na tym automacie dłużej. Możesz również zaryzykować i zagrać na nim w gry hazardowe na pieniądze. Jeśli tak się stanie, to zalecamy ci ostrożność, granie wyłącznie na niskich stawkach i kierowanie się zdrowym rozsądkiem. Na koniec nie pozostało nam nic innego, jak życzyć ci szczęścia i wysokich wygranych.