Gladiator

Gladiator
Podstawowe cechy slotu
 • Producent: Playtech
 • Bębny: 5
 • Linie wygrywające: 25
 • Gra bonusowa: Tak
 • Darmowe spiny: Tak
 • RTP: 94.09%
 • Opcja autoplay: Tak

Na naszym portale nie ma opcji obstawiania na poważnie. Automaty do gry na prawdziwe pieniądze znajdziesz na stronie kasyna. Graj odpowiedzialnie ! W razie potrzeby uzyskaj pomoc.

Film zatytułowany „Gladiator” wszedł na ekrany w 2000 roku, a wiele lat później firma Playtech zdecydowała się wykorzystać ten kinowy hit do stworzenia doskonałej maszyny slotowej – jak łatwo się domyślić, tytuł ten bez wątpienia zyskał sobie ogromną popularność wśród miłośników tego filmu. Dodatkową cechą przyciągającą graczy jest na pewno fakt dodania do tej gry progresywnej puli nagród, czyli jackpota!

A jeśli chciałbyś także przekonać się, czy Gladiator automat do gry jest wart uwagi, to możesz przetestować tę grę w wersji darmowej korzystając z naszego serwisu. Dzięki temu będziesz mógł grać w nią bez żadnych ograniczeń i spełniania innych formalności. To świetna okazja nie tylko do zabawy, ale także do poznania samej gry, jej wszystkich funkcji i zasad. Później, gdy już zechcesz zagrać w Gladiator gry online automaty na prawdziwe pieniądze, to doświadczenie bez wątpienia zaprocentuje błyskawicznie.

Jak zagrać w Gladiator demo?

Motyw, z jakiego korzysta Gladiator automat opisaliśmy już powyżej. Tłem dla ekranu gry jest jedna z klatek z tego filmu prezentująca pojedynek tytułowych gladiatorów. Symbole na bębnach to typowe wartości karciane, a oprócz nich znajdziesz tutaj także między innymi wizerunki głównych bohaterów. Należą do nich między innymi Lucylia, Kommodus, Hagen, Grakchus, Juba, i Proximo. Co ciekawe, nie znajdziesz w tej grze podstawowego bohatera filmu, czyli Maximusa Decimusa Meridiusa granego przez Russella Crowe’a.

Gladiator bez rejestracji korzysta z typowej dla gier Playtech mechaniki opartej o 5 bębnów i 3 rzędy symboli, wspartych o 25 aktywnych linii wygrywających.

Sama oprawa graficzna stoi na naprawdę wysokim poziomie, gra utrzymana jest w odcieniach brązu, żółci i złota z pojedynczymi elementami w kolorze szarym, imitującym kamień. Panel sterowania grą jest bardzo prosty i przejrzysty. Od lewej mamy duży przycisk INFO zawierający specjalny ekran z podstawowymi informacjami o grze, następnie możemy wybrać liczbę aktywnych linii wygranych, wysokość zakładu na jedną linię, potem widzimy wartość bieżącej wygranej i zakładu na jeden spin. Kolejno mamy przycisk gry automatycznej, przycisk TURBO oraz duży przycisk SPIN, którego naciśnięcie rozpoczyna kręcenie bębnami.

Oczywiście Gladiator gra jednoreki bandyta zawiera także funkcje specjalne. Są to między innymi:

 • Wild, którego rolę pełni symbol maski gladiatora. Oczywiście zastępuje wszystkie inne symbole poza scatterem. Wildy mogą pojawić się tylko na bębnach o numerach 2, 3 i 4, czyli na trzech środkowych.
 • Wild ma jeszcze funkcję dodatkową – trzy takie symbole w dowolnych miejscach na bębnach uaktywniają grę bonusową pozwalającą grać progresywną pulę nagród! Gracz widzi wtedy na ekranie 9 identycznych hełmów. Kryją się pod nimi różnego rodzaju nagrody symbolizowane przez kolor hełmu. Jeśli gracz odkryje 9 jednakowych hełmów, to wygrywa wtedy pełnego jackpota!
 • Symbol Koloseum także pełni rolę specjalną, jest bowiem scatterem. Jeśli pojawi się w dowolnych trzech miejscach na ekranie gry, uaktywnia funkcję dodatkową o nazwie Coliseum Bonus. Gracz musi wtedy wybrać jeden z kamieni w dolnej części ekranu, każdy z nich kryje w sobie jakąś premię. Mogą to być free spins, dodatkowe mnożniki wygranych, albo symbole specjalne jak wildy i scattery.

Promocje i bonusy w Gladiator

Pora przyjrzeć się tabeli wygranych oferowanych przez tę grę przy założeniu grania na maksymalną stawkę 1 EUR na linię:

 • Scatter pozwoli wygrać do 100 EUR za 5 symboli.
 • Kommodus oznacza nagrodę 5 000 EUR za pięć symboli.
 • Za pięć wizerunków Lucylli możesz wygrać 1 000 EUR.
 • Pięć Grakchusów to kwota 350 EUR.
 • Juba i Proximo oznaczają wygraną 250 EUR za pięć symboli.
 • As i król to 200 EUR, dama i walet 120 EUR, a 9 i 10 to 75 EUR za 5 symboli.

Trzy najwyżej płatne symbole oferują wygraną także za 2 symbole, pozostałe zaczynają wypłacać od 3.

Gra Gladiator – nasza opinia

Bez wątpienia Gladiator to maszyna slotowa z najwyższej półki. Doskonała oprawa graficzna, umiejętne wykorzystanie motywów z filmu, atrakcyjna rozgrywka i świetne funkcje dodatkowe, które znakomicie ułatwiają zdobywanie wygranych. Tak, Gladiator zasługuje na mocną piątkę i jest bez wątpienia grą, którą możemy polecić każdemu. A jeśli masz jakieś wątpliwości, to możesz je bez żadnego problemu rozwiać grając w darmową wersję Gladiatora, jaką oferujemy w naszym serwisie internetowym!