Fruit Mania

Fruit Mania
Podstawowe cechy slotu
 • Producent: Wazdan
 • Bębny: 5
 • Linie wygrywające: 5
 • Gra bonusowa: Nie
 • Darmowe spiny: Nie
 • RTP: RTP
 • Opcja autoplay: Tak

Na naszym portale nie ma opcji obstawiania na poważnie. Automaty do gry na prawdziwe pieniądze znajdziesz na stronie kasyna. Graj odpowiedzialnie ! W razie potrzeby uzyskaj pomoc.

Przed nami ukazuje się gra od Playtech. Jak nie trudno się domyślić głównym i przewodnim motywem gry Fruit Mania są owoce. Mamy więc do czynienia z owocówką. Nie jest to jednak nudna owocówka z 3 walcami. W tym przypadku mamy do dyspozycji 5 walców i możliwość wygrania Jackpota!

Jest to więc zachęcająca perspektywa, jackpot nie jest dominującym elementem gier slotowych online, których tematyka opiera się na owocach. Ponadto możemy wygrać bonusową runde!

Czemu więc miałbyś nie spróbować i przekonać się co to za gra? Możesz to zrobić u nas, na naszej stronie i to całkowicie za darmo. Spróbuj rozgrywki online w Fruit mania.

Fruit Mania – cechy automatu

W grze Fruit Mania mamy do dyspozycji 5 walców oraz 5 zwycięskich linii. Ilość linii możemy dowolnie zmieniać. Nie jesteśmy więc skazani na sztywno ustaloną ilość i dzięki temu możemy zaoszczędzić nieco środków w przypadku passy przegranych.

Grafika Fruit Mania jest naprawdę przyjemna dla oka. Nie ma tutaj dużej ilości efektów, ale z całą pewnością można stwierdzić, że szata graficzna wyróżnia się na tle innych owocówek. Playtech z taką grafiką na pewno przełamuje standard monotonności w online slotach owocowych. Jest to duży plus tej gry, która pokazuje swoją oprawą, że owocówki pomimo małej ilości symboli nie muszą być nudne.

Nawigacja jest naprawdę banalna. Na samym dole ekranu mamy Paytable, Bet one, Bet max oraz Spin. Po kliknięciu Paytable ukazuje nam się informacja na temat tego, jakie symbole i w jakich kombinacjach dają nam wygraną. Bet one to dodanie kolejnej zwycięskiej linii, klikamy tak długo, aż uzyskamy satysfakcjonującą nas ilość zwycięskich linii. Pamiętajmy, że maksimum tych linii to 5. Po kliknięciu Bet max obstawiamy maksymalną dopuszczoną przez grę wartość zakładu. Spin to oczywiście rozpoczęcie rozgrywki.

Główne symbole Fruit Manii

Czas więc na omówienie symboli i tego, w jakich konfiguracjach dają nam wygraną.

 • Najwięcej dają nam wiśnie. W wypadku wylosowania 5 wiśni możemy liczyć na mnożnik 5,000. Ponadto, jeżeli wiśnie znajdują się na piątej zwycięskiej linii, wygrywamy jackpot!
 • Kolejnymi symbolami dającymi duże wygrane są śliwki oraz brzoskwinie. W przypadku wylosowania 5 konkretnych symboli otrzymujemy mnożnik wynoszący 2,500.
 • Następną grupą są winogrona oraz jabłka. Za wylosowanie 5 jabłek lub winogron otrzymujemy mnożnik wynoszący 500.
 • Ostatnią grupą owoców są truskawki oraz cytryny. 5 cytryn lub truskawek daje nam mnożnik 200.
 • Nie można również zapomnieć o symbolu Scatter, który w tej grze jest sokiem owocowym. 5 tych symboli daje mnożnik 500.
 • Symbol słońca daje nam z kolei możliwość zagrania rundy bonusowej po uzbieraniu minimum 3 tych symboli.

Tylko jak grać, żeby wygrać we Fruit Mania? Najlepszą odpowiedzią wydaje się bycie konsekwentnym graczem i sprawdzenie jak duże prawdopodobieństwo mamy po obstawieniu maksymalnej ilości linii. Spróbuj tej taktyki na naszej stronie, całkowicie za darmo i bez rejestracji!

Bonusy, które oferuje gra Fruit Mania

Na pewno dużym plusem tej gry jest możliwość wygrania jackpota. Im więcej w puli jackpota się uzbiera, tym lepiej dla nas, ponieważ wygrana potrafi być naprawdę duża. Mamy tutaj również symbol scatter. Niestety dziesiątki darmowych spinów to nie jest coś, co możemy otrzymać w tej grze.

Fruit Mania – zagraj na telefonie

Jeżeli jesteś graczem wolącym wersje mobilne, na pewno ucieszy cię wiadomość, że Fruit Mania jest dostępna także na telefony. Dostała ona dostosowana tak, by wygodnie grało się na ekranie dotykowym – część opcji może być więc przeniesiona do części menu, ale dzięki temu zyskujemy przejrzystość i wygodę. Nie musisz się też martwić o jej standardowe opcje. Wszystkie one zostały zachowane w wersji mobilnej.

Na telefonie możesz więc grać wygodnie w dokładnie tę samą grę, jaką grasz na komputerze stacjonarnym. Jedyne, o co musisz zadbać, o dostęp do Internetu, bo bez tego gra nie będzie działać.

Zagraj za darmo w slot Fruit Mania

Fruit Mania ma RTP na poziomie 95,8% i progresywny jackpot na pewno skusi wielu graczy. Ponadto przyjemna grafika i symbol scatter to coś, co sprawia, że ta gra jest atrakcyjna. Niestety, brak darmowych spinów to duży minus. Nie ma Fruit Mania również dużej ilości linii. Czy to jednak przekreśla całkowicie tę grę? Przekonaj się sam, czy warto spróbować tej pięknej owocówki. Możesz to zrobić na naszej stronie, całkowicie za darmo i bez zbędnych kosztów! Nie musisz się nawet rejestrować!