Fruit Case

Fruit Case
Podstawowe cechy slotu
  • Producent: NetEnt
  • Bębny: 5
  • Linie wygrywające: 20
  • Gra bonusowa: Nie
  • Darmowe spiny: Tak
  • RTP: 96.4%
  • Opcja autoplay: Tak

Na naszym portale nie ma opcji obstawiania na poważnie. Automaty do gry na prawdziwe pieniądze znajdziesz na stronie kasyna. Graj odpowiedzialnie ! W razie potrzeby uzyskaj pomoc.

Studio NetEnt, które stoi za tą produkcją, jest jednym z globalnych liderów branży slotów online. Jest ono zmotywowane do tego, aby tworzyć najnowocześniejsze gry na rynku. Jak sami się chwalą, ich zespół zrobi wszystko, aby dostarczyć ci nalepsze możliwe wrażenia podczas grą na ich slotach. Czy będzie tak w przypadku Fruit Case online?

Fruit Case automat do gry jest nowoczesnym podejściem do klasycznych slotów. Z jednej strony to zbudowana z klasycznych pięciu bębnów owocówka jakich mnóstwo na rynku. Z drugiej posiada nowoczesną grafikę, świetne animacje i najnowsze rozwiązania jak lawina czy swobodne opadania.

Motywem przewodnim są tutaj owoce i produkcja dżemów. Tłem zabawy jest ściana fabryki z widocznymi rurami i miernikami zegarowymi. Możemy domyśleć się, że w rurach płynie dżem, ponieważ nie wszystkie są szczelne. Owoce mimo czekającego na nie nieuchronnego końca zdają się jednak wyglądać na szczęśliwe.  Oprócz owoców jak gruszki, cytryny, truskawki i pomarańcze znajdziemy tu słoiki gotowego dżemu oznaczone literami A, K i Q.

Kiedy uda nam się wylosować wygraną składającą się z dżemów, uruchamia się linia produkcyjna i zgniata wygrywające dżemy, zwalniając miejsce nowym symbolem. Jest to funkcja Avalanche, którą dokładniej omówimy w dalszej części tego materiału.

Jeśli zainteresowała cię ta pozycja, zachęcamy do sprawdzenia tej gry na naszej stronie, u nas znajdziesz Fruit Case automat do gry za darmo bez rejestracji. Wersja Fruit Case demo idealnie sprawdzi się do trenowania gry i zrozumienia bonusów w niej występujących. Kiedy już to zrobisz i poczujesz się pewnie, możesz grać we Fruit Case na prawdziwe pieniądze w kasynie online. Ta gra była postrzegana nie raz jako gra bonusowa w różnych kasynach z bonusem bez depozytu, więc nie zdziw się, jeśli zauważysz ją w pakietach powitalnych.

Zasady gry w Fruit Case

Fruit Case to pięcio bębnowy, 20 liniowy automat wideo z Free Falls, symbolem Wild, wspomnianą wcześniej funkcją Avalanche i mnożnikiem Wild. Gracz ma możliwość grać na 20 stałych liniach przy dziesięciu poziomach stawek. Ma też możliwość zmienienia wartości żetonów. RTP tej gry, czyli średni zwrot dla gracza, to 96,42%, co jest dobrym wskaźnikiem na tle konkurencji. Oznacza to ni mniej ni więcej, że jeśli zagramy za 100zł, średnio do naszej kieszeni wróci 96 zł i 42 grosze, a reszta zostanie w kasynie.

Aby wygrać w Fruit Case, należy wylosować przynajmniej trzy identyczne symbole. Aby do tego mogło dojść musimy uruchomić losowanie, robimy to przy użyciu największego przycisku na dole ekranu. Wysokość wygranej jest zależna od wysokości stawki o jaką gramy. Zmieniamy ją dwoma zielonymi przyciskami pod napisem “poziom stawki. Jej minimalna wartość to 1 a maksymalna to 10.

Należy jednak pamiętać, że jest ona jeszcze mnożona przez 20 aktywnych linii wygrywających. Całość stawki jaką obstawiam mamy wyświetlaną w oknie stawka po lewej stronie panelu sterowania. Wysokość potencjalnej wygranej, możemy zmienić zwiększając wartość monety. Robimy to od 0,01 do 0,50. Nie wpływa to na wysokość ogólnej stawki, ale zmienia się ilość monet jakie posiadamy. Możemy to sprawdzić w oknie z prawej strony panelu sterowania.

Do dyspozycji graczy jest jeszcze przycisk opisany jako pytajnik po lewej stronie. Po jego kliknięciu możemy poznać zasady gry i funkcje automatu. Pragniemy w tym miejscu przypomnieć, że koniecznie należy się z nimi zapoznać przed rozpoczęciem gry. W wypadku Fruit Case jest to ułatwione, ponieważ cała gra została przetłumaczona na język polski.

W grze dostępna jest również opcja gry automatycznej, po kliknięciu w przycisk “Autogra” znajdujący się na lewo od przycisku uruchamiającego losowanie, możemy zrzucić żmudny obowiązek uruchamiania kolejnych losowań na sam automat. Możemy oczywiście wybrać przez ile losowań automat będzie aktywny. Może to być 10, 25, 50, 100, 250, 500, 750 i nawet 1000. Po kliknięciu w ustawienia zaawansowane, możesz też zaprogramować inne warianty kiedy gra ma się zatrzymać. Może do tego dojść przy dowolnej wygranej, jest wylosujesz free falls, jeśli jedna wygrana przekroczy określoną przez ciebie kwotę lub kiedy gotówka zwiększy się lub zmniejsza o określoną przez ciebie kwotę.

Funkcje specjalne w wygrane w Fruit Case

Tak jak wspomnieliśmy na początku tego artykułu, omawiana gra posiada ciekawe i nowoczesne promocje i bonusy. Pierwszym jaki omówimy jest Avalanche. Kiedy słoiki z dżemem stworzą wygrywającą kombinację zostają zniszczone a w ich miejsce wpadają nowe symbole, dając kolejną szansę na wygraną. Jeśli do tego dojdzie, te również znikają i rośnie mnożnik Wild. Jego wysokość widzimy w prawym górnym rogu ekranu. Jeśli szczęście się do ciebie uśmiechnie to mnożnik może wzrosnąć nawet do 8x! Funkcja Avalanche nie ma innych ograniczeń, będzie trwała tak długo jak będą pojawiały się nowe wygrane.

Kolejnym ciekawym bonusem w Fruit Case gra jest Free Fall, jeśli w grze głównej lub podczas trybu avalanche 3 symbole free fall pojawią się na linii stawki otrzymasz 10 free falls. Symbole muszą się jednak pojawić jeden po drugim począwszy od pierwszej kolumny z lewej strony ekranu. Moneta free fall potraja wygraną. W trakcie trwania rundy bonusowej free fall, można wylosować kolejne symbole free fall. Symbole te mogą pojawić się na liniach 1, 2 i 3.

W tabeli poniżej przedstawiamy wysokości wgranych dla poszczególnych symboli. Pamiętajmy przy tym panujące w grze zasady. Wartości wypłat w monetach są obliczane dla poziomu stawki 1. Wypłacana jest tylko najwyższa wygrana na linii stawki. Linie stawki dają wygraną, jeśli wygrywające symbole znajdują się w rzędzie od lewej do prawej.

Symbol x3 x4 x5
Truskawka 50 200 2000
Pomarańcza 20 100 1000
Cytryna 10 50 500
Gruszka 10 20 100
A, K, Q 5 10 50

Fruit Case podsumowanie

Studio NetEnt po raz kolejny stanęło na wysokości zadania i wykazało się się doskonałymi umiejętnościami tworząc Fruit Case automat. Jednoręki bandyta gra jest wykonana w zasadzie perfekcyjnie, jakość grafiki jest wspaniała, animacje świetne a rozgrywka ciekawa. Na to ostatnie wpływają w szczególności ekscytujące tryby avalanche i free fall. Dodają one grze pikanterii i nigdy nie możemy spodziewać się co się za chwile wydarzy. Trzeba przyznać, że twórcy wykazali się przy jej produkcji dużym wyczuciem. Zadowala ona bowiem zwolenników klasycznych owocówek jak i osoby, które szukają nowości. Zachęcamy więc do poznania tego bez wątpienia udanego dzieła i życzymy mnożnika x8, free falls i wysokich wygranych w grze na prawdziwe pieniądze.