Fruit Blast

Fruit Blast
Podstawowe cechy slotu
 • Producent: Skilzzgaming
 • Bębny: 3
 • Gra bonusowa: Tak
 • Darmowe spiny: Tak
 • RTP: 96.12%
 • Opcja autoplay: Tak

Na naszym portale nie ma opcji obstawiania na poważnie. Automaty do gry na prawdziwe pieniądze znajdziesz na stronie kasyna. Graj odpowiedzialnie ! W razie potrzeby uzyskaj pomoc.

Fruit Blast online to gra hazardowa, która zrewolucjonizowała rynek hazardowy. Jest to maszyna niepodobna do innych, więc jeśli szukasz czegoś szczególnego, koniecznie zwróć się do Fruit Blast. Automat został zaprogramowany przez Skilzzgaming na platformie Pariplay. Jest to całkiem mała firma, która ma jednak wiele pomysłów i jest ambitna. Widać to właśnie na przykładzie opisywanej gry, ponieważ przemawia przez nią kreatywność.

Fruit Blast ma szczególny mechanizm, który na początku może wydawać się trochę skomplikowany, ponieważ nie przypomina typowego slotu hazardowego. Jest to raczej gra, która bardziej angażuje gracza w to, co dzieje się na ekranie. Warto jest spróbować to, co ona oferuje, ponieważ możliwe, że zmieni to Twoje wyobrażenia co do slotów. Możesz zagrać we Fruit Blast bez rejestracji na naszej stronie, aby zapoznać się z nią zupełnie za darmo.

Jakie są zasady gry w Fruit Blast?

Fruit Blast automat do gry za darmo jest uważany za jedną z najbardziej innowacyjnych gier na rynku. Od momentu, w którym powstała, żadnemu producentowi nie udało się skonstruować czegoś podobnego. Motywem gry jest bar, w którym znajduje się gracz. Jest to specjalny bar owocowy, w którym przygotowuje się najlepsze koktajle. W tym miejscu pracuje kilka barmanów, a każdy z nich specjalizuje się w innych koktajlach, które mogą przynieść graczowi zupełnie inne wygrane.

Nawigacja może na początku przysporzyć kłopotów, ale nie na długo, ponieważ automat nie jest wyposażony w wiele przycisków. Jeśli chodzi o jakość szaty graficznej, oceniamy ją na plus. Animowane postacie wyglądają ładnie, tak samo owoce. Wszystko jest wykonane w jednym, estetycznym stylu, który wprowadza w dobry, lekki klimat. Siatka tego slotu jest kwadratem, ponieważ jest wyposażona w 5 bębnów oraz w 5 rzędów symboli.

Wygraną gracz dostaje dopiero, kiedy zbierze co najmniej 7 symboli jednego gatunku. Wszystkie owoce zostają naliczane i włączane do ogólnego zbioru, za który gracze mogą dostać dodatkowe wygrane. Poniżej znajdują się wszystkie symbole oraz ich wartości:

 • Wiśnie gwarantują wygraną na poziomie x 0,5 stawka gracza za każde 7 symboli.
 • Melon wypłaca 1 x stawka gracza, więc Twoje pieniądze do Ciebie wrócą.
 • Winogrona oferują 2 x stawka gracza za każde 7 symboli zebranych w jednej rundzie.
 • Arbuz wypłaca każdemu graczowi 5 x stawka za 7 symboli.
 • Ananas jest najbardziej wartościowym symbolem i można za niego zdobyć 10 x stawka gracza.

Co ciekawe, w slocie nie ma żadnych linii wygrywających. Klastery są układane na podstawie ilości symboli, które brały udział w kombinacjach. Działa to w taki sposób, że jeśli trzy owoce są ze sobą połączone w pionie, w poziomie w zakręcie, gracz dostaje punkty. Jednak to gracz sam musi kliknąć na dany klaster, aby został on zaliczony do punktów gracza. Fruit Blast gra to slot kaskadowy, więc zaznaczona kombinacja zniknie z ekranu, a pozostałe symbole spadną na ich miejsce i pojawią się również nowe.

Jakie bonusy można znaleźć w Fruit Blast?

Wspominaliśmy już, że Fruit Blast jednoręki bandyta automat jest bardzo nietypową grą i wyjątkowe są również wszelkie dodatki. Do bardzo szczególnej formy gry dołączają również rundy bonusowe. Na początku musimy przypomnieć, że gracz, wraz ze zdobywaniem punktów za owoce, może przechodzić do wyższych poziomów. Na wyższych poziomach zmieniają się barmani, a każdy z nich proponuje zupełnie inną rundę bonusową.

Można ją zdobyć wyłącznie wtedy, kiedy na ekranie pojawiają się 3 symbole Bonus. Po kliknięciu na nie, rozpoczyna się runda bonusowa. W zależności od tego, jaki barman akurat przygotowuje drinki, możesz liczyć na inny koktajl.

 • Hawaiian Shake – Na ekranie pojawi się mikser, a do niego wpadają dane owoce. Po zmieszaniu gracz może zobaczyć, co wygrał. Może ta suma wynosić od około x 8 stawki gracza do nawet x 200 na wysokich poziomach.
 • Dance Nights – 5 darmowych obrotów.
 • Pick & Win – Gracz musi wybierać kręgi, aby wygrać gotówkę.
 • Side Dish – 1 darmowa runda z x10 mnożnikiem.

Pamiętaj również, że podczas gry możesz również zdobyć dodatkowe trofea i inne nagrody, dzięki którym możesz zdobyć dodatkową liczbę nagród.

Fruit Blast automat – czy warto spróbować?

Fruit Blast zaskoczyło wszystkich graczy tym, w jaki sposób został on wykonany. Jest to automat o szczególnej mechanice, której nie można spotkać w żadnym innym slocie. Gracz jest zachęcany do interakcji podczas gry poprzez możliwość decydowania, które klastery zostaną naliczone pierwsze. Jest to kolorowa gra, która angażuje graczy poprzez tworzenie poziomów, zmianę barmanów oraz bonusów, a wszystko to sprawia, że naprawdę ciężko jest oderwać się od rozgrywki.

Na naszej stronie znajdziesz Fruit Blast demo, więc jeśli chcesz, możesz w ten slot zagrać zupełnie za darmo. Przygotuj się z nami na rozgrywkę w automaty na prawdziwe pieniądze.