Fat Rabbit

Fat Rabbit
Podstawowe cechy slotu
 • Producent: Push Gaming
 • Bębny: 5
 • Linie wygrywające: 50
 • Gra bonusowa: Nie
 • Darmowe spiny: Tak
 • RTP: 96.45%
 • Opcja autoplay: Tak

Na naszym portale nie ma opcji obstawiania na poważnie. Automaty do gry na prawdziwe pieniądze znajdziesz na stronie kasyna. Graj odpowiedzialnie ! W razie potrzeby uzyskaj pomoc.

Gruby królik rośnie jak na drożdżach, a my zbieramy żniwo! Tak właśnie można przedstawić w wielkim skrócie Fat Rabbit. Ta jednoręki bandyta gra jest przezabawnym slotem od Push Gaming powstały w 2018 roku, który zachwyca pomysłem z dystansem i bajkową animacją. Rzecz dzieje się na zielonej farmie, w przededniu żniw. Co zbieramy? Otóż tematem przewodnim są tutaj marchewki, ale nie tylko one są tutaj dzikim symbolem. Do gry dołącza tytułowy wygłodniały królik, którego należy gonić w każdej rundzie! Dodajmy do tego zgrabnie połączone bonusy i mamy w efekcie slota, który nie wyskoczył jak królik z kapelusza, ale z tętniącej życiem farmy. (Nie) chcemy cię wyprowadzać w pole, także zapraszamy na zabawę z Fat Rabbit demo dostępnej na naszej stronie. Oprócz tego dajemy ci pełny opis przebiegu gry oraz zasady i nasze wskazówki, jak zwiększyć swoje szanse na wygraną.

Jeśli jesteś ciekawy tego darmowego slota tak jak my, zapraszamy cię do poznania automatu Fat Rabbit i naszego opisu. Poza tym mamy nadzieję, że się na przetestowanie darmowej wersji, gdzie zapoznasz się ze wszystkim od strony praktycznej. Poznaj linie wygrywające, panel sterowania i wszystko, co musisz wiedzieć, aby królika złapać. Przedstawimy ci także szczegółowy opis funkcji specjalnych, jakie posiada Fat Rabbit automat. Dzięki temu dowiesz się, co znaczy tycie królika i w jakim celu przemieszcza się on po bębnach gry. Zapraszamy po te informacje w dalszej części recenzji.

Jak królika (do)gonić? Zasady Fat Rabbit

Maszyna do gry Fat Rabbit jest wirtualnym slotem, który charakteryzuje plansza do gry 5×5 oraz stosunkowo proste Menu. Gra dostępna jest w wersji polskiej i między innymi dlatego jej zasady są bardzo przejrzyste. Dzięki temu możesz szybko ustawić swoje parametry i rozpocząć rozgrywkę w pogoni za króliczkiem. Z poziomu gry Menu znajduje się pod ręką i zanim rozpoczniemy grę, powinniśmy zapoznać się z jego elementami.

Kwadraty, pod którymi kryje się wyjaśnienie symboli, tabela wygranych, opis funkcji specjalnych, a także graficzne przedstawienie linii wygrywających. Z tego poziomu możesz także przełączać Menu, posługując się ikonkami po lewej stronie:

 • Automatyczne odtwarzanie (ikona play, trójkąt): tutaj można uruchomić autoobroty i ustawić m.in. ilość automatycznych rund, limit strat, czy liczbę pojedynczej wygranej.
 • Stawka zakładu (ikonka z monetami): Dostępnych jest tutaj 12 różnych stawek zakładu od 0.25 do 100.
 • Muzyka i ustawienia dźwiękowe (koło zębate): w tym miejscu gracze sterują dźwiękiem, a także mogą włączyć i wyłączyć tryb turbo, który znacznie przyspiesza animację w grze. 
 • Szczegółowe informacje o grze (ikonka znaku zapytania): tutaj opisany jest szczegółowo każdy element zasad gry, w tym jej różne tryby, funkcje itp.

W kwestii ustawień Fat Rabbit gra na tym się kończy. Linie wygrywające (jest ich tutaj aż 50) są w grze stałe, dlatego twój zakład będzie aplikowany do wszystkich z nich. RTP, czyli procent zwrotu dla gracza wynosi 96.14%, dlatego jest to dość sporo jak na maszynę slotową. Teraz pozostaje nam poznać wartości symboli Fat Rabbit online oraz jego funkcje specjalne.

Ferajna nagród i bonusów w Fat Rabbit

Aby zorientować się, co w trawie piszczy, jeśli chodzi o zwycięskie kombinacje, należy przedstawić tabelę wygranych bezdepozytu. W Fat Rabbit bez rejestracji walutę stanowi tzw. FUN, ale w grze na prawdziwe pieniądze symbole wartościowane są w analogiczny sposób. W poniższej tabeli przedstawiamy wszystkie symbole, które liczą się od 3 do 5 takich samych na linii, licząc od lewej strony.

Symbol Wartości dla zakładu 1 FUN
x3 x4 x5
Tłusty królik (WILD, który zastępuje też inne symbole) lub Farmer 0.8 4 20
Wściekły pies 0.6 3 16
Wiadro wody 0.4 2 10
Snopek siana 0.32 1.6 6
Pik, kier 0.2 0.8 2
Karo, trefl 0.16 0.6 1.6

Jeśli myślisz, że nasz tytułowy królik zaspokoi się kilkoma marchewkami, to jesteś w błędzie: im więcej zjada, tym więcej nagród przynosi, uruchamiając rundy darmowych spinów! Dodatkowo ten króliczy smakołyk w postaci marchewki to kolejny wild! Zastępuje on nam wszystkie symbole oprócz drugiego dzikiego, królika. W Fat Rabbit promocje łączą się ze sobą i na tym gruncie wyrastają nam kolejne funkcje specjalne.

Funkcja żniw (Harvest Feature) Pojawia się ona w sposób losowy, w dowolnym momencie. Jeśli zobaczysz na bębnach traktor, to wiedz, że ta orka zakończy się dodatkowymi wildami. Wykopane “z ziemi” marchewki pojawią się na planszy i mogą dopełnić naszą wygraną!
Dodatkowe spiny Królik i marchewka to naturalnie połączenie doskonałe. Jeśli razem pojawiają się na bębnach, uruchomi to darmowe rundy zakręceń. To nie wszystko, bo jeśli podczas rund uda nam się wykopać marchewki, łakomy królik, który stale jest na bębnach, przemieści się i zgarnie swoje pyszne warzywka do pyszczka. Wówczas licznik marchewek powiększa się o tę liczbę. Gdy wypełnimy licznik marchewkami, królik nam przytyje i znów mamy dodatkowe zakręcenia!

Jesteś gotowy na wszystkie zbiór? Jeśli tak, to natura wzywa! Fat Rabbit automat do gry to naprawdę przyjemny slot, a jego testowa wersja pozwoli nam ruszyć w pogoń za króliczkiem bez ryzyka utraty kasy.

Podsumowanie żniw. Wnioski o Fat Rabbit

Automat Fat Rabbit przysporzył nam naprawdę świetnej rozrywki. Począwszy od niebanalnej, wesołej tematyki, przez ładną animację aż po przemyślany system bonusowy gra jest porządnie opracowana. Mamy wrażenie, że slot ten jest z jednej strony bardzo zabawny i dopieszcza animacjami jak z 3D, a jednocześnie nie jest przeładowany ilością efektów. Mamy tutaj za to sporą zmienność, jeśli chodzi o wybór stawki zakładu, więc gracze mają tutaj naprawdę dowolność w obstawianiu. Uważamy, że dla szukających dobrej zabawy ta gra to spełnienie życzeń.

Nie musimy dodawać, że Push Gaming zawsze stara się dostarczyć graczom najlepszej rozrywki, włączając w to świetnie działającą wersję na mniejsze urządzenia przenośne.  Choć mamy nadzieję, że nasza recenzja pomogła rozjaśnić reguły tego królika, to jak zawsze zachęcamy do wypróbowania wersji testowej. Wierzymy, że tylko wtedy gracz będzie w stanie podjąć decyzję, czy gracz w kasynie na prawdziwe pieniądze, czy poprzestać na wersji demonstracyjnej Fat Rabbit. Z naszej strony możemy jedynie życzyć samych pozytywnych doświadczeń i owocnych łowów niejednego króliczka!