Fancy Fruits

Fancy Fruits
Podstawowe cechy slotu
  • Producent: Gamomat
  • Bębny: 5
  • Linie wygrywające: 5
  • Gra bonusowa: Nie
  • Darmowe spiny: Nie
  • RTP: 96.06%
  • Opcja autoplay: Nie

Na naszym portale nie ma opcji obstawiania na poważnie. Automaty do gry na prawdziwe pieniądze znajdziesz na stronie kasyna. Graj odpowiedzialnie ! W razie potrzeby uzyskaj pomoc.

Fancy Fruits gra jednoręki bandyta to klasyka automatów do gier w najwierniejszym tego słowa oddaniu. Pomimo tego, że automat do gier jest stosunkowo młody, bo został wydany w 2015 roku, to dzisiaj uruchamiając go, odnosi się wrażenie,f że ma się do czynienia z przedstawicielem najstarszych gier. Maszynę zdradza jedynie nowoczesna oprawa graficzna – cała reszta pozostała niezmieniona, co jest idealnym środowiskiem dla osób ceniących sobie klasyczne gry owocowe. Gamomat to firma, która wyspecjalizowała się w produkcjach tego typu i jeśli na rynku pojawi się nowy klasyczny slot od tego producenta, to z miejsca staje się hitem. Na duży plus należy zaliczyć także wysoki wskaźnik RTP. W tym przypadku wynosi on 96,06%, co w połączeniu ze średnią zmiennością wyników oznacza regularne trafienia o podobnej wartości, dzięki czemu gracz może sobie zaplanować strategię partii, którą może rozegrać.

Na szczęście twórcy udostępnili swoją maszynę w trybie demonstracyjnym. Opcja ta pozwala na sprawdzenie gry z wykorzystaniem fikcyjnej waluty. Fancy Fruits demo wygląda identycznie jak rozgrywka na prawdziwe pieniądze. Jedyną różnicą jest tylko to, że pieniędzy wygranych w ten sposób nie można wypłacić, a każde ponowne uruchomienie programu sprawia, że stan rozgrywki powraca na początek. Granie w Fancy Fruits bez rejestracji to idealny sposób na dokładne zapoznanie się z tą produkcją, żeby rozpocząć rozgrywkę na poważnie – z odpowiednim przygotowaniem.

Szczegółowy opis rozgrywki w Fancy Fruits

O klasycznych automatach do gier można powiedzieć bardzo dużo. Najczęściej są one do siebie podobne, więc jeśli ktoś kiedykolwiek spróbował takiej zabawy, to może mieć wyrobione zdanie na większość produkcji tworzonych według tego samego schematu. Fancy Fruits automat do gry z jednej strony idealnie pasuje do tego schematu, ale w kilku aspektach wyróżnia się w sposób szczególny.

Pierwszą rzeczą, na którą zwraca się uwagę, jest oprawa graficzna. W tym miejscu Gamomat pokazał, że nawet najprostszy slot owocowy może się podobać. Nie zastosowano tutaj żadnego motywu przewodniego. Zamiast tego w tle umieszczono prostą grafikę, która składa się z czerwieni, przechodzącej w kolory sąsiadujące z nią na palecie barw. Owoce zostały przedstawione w  specyficzny sposób, ale ich grafiki również prezentują bardzo wysoki poziom. Przyłożono się także do animacji. Losując obrazki na bębnach, gracz jest świadkiem bardzo płynnych ruchów, które spełniają standardy wszystkich najnowszych automatów do gier na rynku. W dolnej części ekranu znajduje się kolorowy pasek interfejsu, na którym umieszczono przyciski.

Ikony odpowiadające za uruchamianie różnych funkcji zostały intuicyjnie ułożone, sprawiając, że jeśli ktoś kiedykolwiek miał do czynienia z maszynami, to natychmiast będzie wiedział, jak grać w Fancy Fruits online. Przyciski interfejsu od lewej do prawej prezentują się następująco.

Tabela wypłat Wszystkie najważniejsze informacje o grze.
Liczba aktywnych linii W przypadku tej gry nie ma możliwości zmiany ustawionej wartości.
Stawka Ustawienie wysokości opłaty za jedno rozlosowanie symboli.
Maks Zakład Szybkie przejście do maksymalnego zakładu.
Auto Automatyczna rozgrywka.
Spin Uruchomienie losowania na bębnach.

Szczególną uwagę warto zwrócić na tabele wypłat. To miejsce, od którego powinien zaczynać każdy gracz, który pierwszy raz uruchamia Fancy Fruits. Zamieszczono tam wszystkie najważniejsze dane o grze. Można poznać wszystkie potencjalne wygrane przy dowolnej stawce zakładu, ewentualne funkcje dodatkowe, aktywne linie i wszystkie inne dane, które twórcy uznają za istotne.

Szczegółowe informacje o grze

Fancy Fruits to klasyczny automat do gier, który ma 5 bębnów, na których wyświetlają się po 3 symbole. Linii wygrywających jest 5 i są one zawsze aktywne. Gra cechuje się maksymalnie prostą rozgrywką. Zrezygnowano z jakichkolwiek funkcji bonusowych. W tym przypadku wygrane pochodzą wyłącznie z kombinacji pojawiających się na ekranie. Wartość stawki zakładu może wynieść od 0,05 do 100. Dzięki temu każdy typ gracza będzie mógł bawić się w Fancy Fruits i cieszyć się z zabawy dostosowanej do jego potrzeb.

Automat do gier został też całkowicie dostosowany do zabawy w trybie mobilnym. Slot w wygodny sposób automatycznie przestawia się w tryb mobilny, praktycznie w ogóle nie zmieniając swojego wyglądu. Jedyną różnicą będzie to, że można nim sterować poprzez dotyk na ekranie. Cała reszta wygląda identycznie i jest maksymalnie intuicyjna. Wszystko to jest możliwe dzięki zastosowaniu przez Gamomat technologii HTML5, która znacząco ułatwia wszystkie kwestie związane z uruchamianiem gry na różnych urządzeniach. Fancy Fruits można włączyć praktycznie na każdym narzędziu, które ma dostęp do Internetu oraz przeglądarkę internetową.

Symbole oraz funkcje specjalne Fancy Fruits

Jako że Fancy Fruits gra hazardowa klasyczna, twórcy całkowicie zrezygnowali z dowolnych funkcji dodatkowych. Nie zdecydowano się nawet na Wild czy Scatter. Wszystko opiera się na symbolach z owocami i wygranych, które zapewniają. Jedyna opcja specjalna, która ułatwia rozgrywkę, to funkcja interfejsu. Przycisk Auto pozwala na zaprogramowanie samoczynnego losowania się kolejnych symboli. Jednak nie ma żadnych opcji wyboru szczegółów dotyczących tej funkcji. Automatyczne losowanie po prostu się włącza i tyle.

Wszystkich symboli pojawiających się na bębnach jest zaledwie 7. Z wyjątkiem wiśni, wszystkie ikony wypłacają wygrane za utworzenie kombinacji składających się z od 3 do 5 obrazków na linii. Wiśnie dodatkowo wypłacają nagrodę pocieszenia za 2 ikony w linii. Wartości wygranych zawarte w tabeli aktualizują się zgodnie z wysokością zakładu. W przypadku stawki wynoszącej 1 prezentują się następująco.

Symbol x2 x3 x4 x5
wiśnie 1 4 20 40
cytryna
pomarańcza 50
śliwka
winogrono 10 40 200
arbuz
siódemka 20 200 1000

Fancy Fruits – podsumowanie 

Automat do gier Fancy Fruits to klasyka gatunku w przystępnej, nowoczesnej formie. Z tą grą powinien zapoznać się każdy fan. Z jednej strony nie zapewnia żadnej oryginalnej formy zabawy przy maszynach do gier, ale z drugiej robi wszystko tak dobrze, że można zatracić się w prostym losowaniu symboli – bez rozmyślania o funkcjach dodatkowych, ponieważ tutaj żadnych nie ma. To, co trafi się z kombinacji, jest ostateczne. Brak bonusów dał twórcom nieco pola do popisu i pozwoliło na podniesienie wygranych ze standardowych kombinacji. Dzięki temu wygrane z trafiania prostych symboli dają bardzo wysokie wygrane. W przypadku siódemki wartość wygranej może wynieść nawet 1000-krotność stawki. Jeśli ktoś szuka możliwości zagrania w klasyczną grę, która jest pozbawiona wszelkich dodatków i mimo wszystko prezentuje się bardzo dobrze, to Fancy Fruits od Gamomat będzie idealnym wyborem, wielu graczy w różnych kasynach online pokazało, że docenia prostotę tej gry.