Extra Chilli

Extra Chilli
Podstawowe cechy slotu
  • Producent: Big Time Gaming
  • Bębny: 6
  • Linie wygrywające: 117649
  • Gra bonusowa: Tak
  • Darmowe spiny: Tak
  • RTP: 96.82%
  • Opcja autoplay: Tak

Na naszym portale nie ma opcji obstawiania na poważnie. Automaty do gry na prawdziwe pieniądze znajdziesz na stronie kasyna. Graj odpowiedzialnie ! W razie potrzeby uzyskaj pomoc.

Firma Big Time Gaming znana jest z tworzenia doskonałych maszyn slotowych jednoręki bandyta z wieloma atrakcyjnymi rozwiązaniami, takimi jak na przykład opcja Megaways. I właśnie jedną z takich gier tego producenta chcemy Ci dziś zaprezentować. Jest to wydana na rynek w kwietniu 2018 roku Extra Chilli online, wyjątkowo oryginalna i efektowna maszyna slotowa wideo.

Zresztą nie musisz się ograniczać tylko do czytania, bo możesz bez żadnych przeszkód zagrać w Extra Chilli demo na naszej stronie internetowej. Oferujemy Ci dostęp do tej gry zupełnie za darmo i bez żadnych wymogów do spełnienia. Nic nie musisz robić, nie płacisz ani grosza, zamiast tego grasz ile tylko chcesz w Extra Chilli bez rejestracji i bawisz się dobrze poznajesz nową dla siebie grę zanim zaczniesz grać w nią na prawdziwe pieniądze w swoim ulubionym kasynie internetowym. Nie przegap tej możliwości!

Rozgrywka w Extra Chilli 

Choć na pierwszy rzut oka Extra Chilli automat do gry wygląda dość skomplikowanie, to jednak rozgrywka w tej grze jest banalnie wręcz prosta. Całe Twoje zadanie sprowadza się do jednorazowego ustalenia kwoty zakładu na kolejne spiny i następnie wciskania przycisku SPIN mającego tutaj postać prostokątnego, zielonego elementu z białą strzałką, znajdującego się w prawym dolnym rogu ekranu. Możesz także skorzystać z trybu gry automatycznej, aby ułatwić sobie to zadanie definiując wybraną przez siebie liczbę spinów, jaką gra wykona bez Twojego udziału – oczywiście wypłacając Ci wszystkie trafione w ten sposób wygrane.

Ale zanim zaczniesz grać na prawdziwe pieniądze, to polecamy Ci przejrzenie wbudowanego w ten tytuł samouczka. Znajdziesz go klikając w niebieski przycisk z trzema poziomymi paskami i następnie w zakładkę  HELP. Warto zawsze się konsultować z instrukcją w momencie napotkania jakichś niejasności podczas gry lub po prostu by sobie odświeżyć wiedzę na ten temat.

Opcje specjalne gry Extra Chilli

Extra Chilli darmowa gra hazardowa ma niezwykle ciekawą mechanikę, która opiera się o sześć bębnów i siedem rzędów symboli w oknie gry bez depozytu. Jednak nie oznacza to, że ujrzymy zawsze 42 symbole na ekranie, bo liczba ta się dynamicznie zmienia co spin w losowy sposób. Inaczej mówiąc niektóre symbole na bębnach są większe i zajmują nawet do trzech pól, a do tego dochodzi jeszcze czteroelementowy rząd symboli pod oknem gry, który także jest uwzględniany podczas tworzenia kombinacji. Całość jest niezwykle oryginalna i efektowna.

Ponadto należy podkreślić fakt darmowych re-spinów dzięki funkcji lawinowej (avalanche). Po każdej wygrywającej kombinacji tworzące ją symbole znikają, a na ich miejsce spadają z góry nowe. Jeśli w ten sposób powstanie kolejna premiowana wygraną kombinacja symboli, to proces ten powtarza się tak długo, dopóki za którymś kolejnym razem gracz nie uzyska wygranej. Co ważne – każdy z takich re-spinów jest w pełni darmowy, gracz opłaca tylko pierwszy z nich.

Niezwykle interesującą opcją, która zachwyci wszystkich tych, którzy nie lubią cierpliwie czekać na kolejne bonusy, ale chcieliby od razu przejść do centrum wydarzeń, jest opcja Feature Drop. Można ją aktywować płacąc za to wskazaną na ekranie stawkę. Oczywiście wiąże się to z dodatkowymi korzyściami. A jakimi? To odkryjesz właśnie kupując tę opcję. Warto tutaj jeszcze podkreślić, że niekiedy na bębnach w trakcie gry pojawiają się symbole specjalne pod postacią monety. Każda z takich monet posłuży do obniżenia ceny dla Feature Drop. Jeśli cena poprzez takie symbole spadnie do zera, opcja ta zostaje aktywowana automatycznie.

Symbole Wild Extra Chilli automat dysponuje Wildem, czyli symbolem o specjalnym znaczeniu, reprezentowanym przez zestaw rakiet z etykietą WILD. Zastępują one wszystkie inne symbole na bębnach za wyjątkiem monet oraz Scatterów (które opisujemy już za moment). Co ważne – Wildy w tej grze mogą pojawić się wyłącznie w najniższym, dodatkowym rzędzie, tym z czterema polami.
Scattery Symbol z napisem HOT pełni rolę Scattera. Zapewnia on wygrane niezależnie od tego, czy znajdzie się na aktywnej linii wygranych, czy też nie. Ponadto co najmniej trzy Scattery uzyskane w oknie gry zapewniają dodatkową premię, jaką jest pakiet ośmiu darmowych spinów. Każdy kolejny Scatter w tej samej rundzie oznacza bonus wynoszący kolejne 4 darmowe spiny.

Ponadto gracz ma do dyspozycji specjalną grę dodatkową o nazwie Free Spins Gamble, w której może zagrać o kolejne darmowe spiny. Do wygrania są aż 24 darmowe spiny. Wystarczy zakręcić kołem. Jeśli gracz trafi w odpowiednie pole, otrzyma kolejne cztery spiny oraz możliwość zagrania kolejnej rundy. Ale trafienie w niewłaściwe pole w kolorze czarnym to nagroda wynosząca łączną liczbę darmowych spinów wyświetloną w tym polu. Pole to może jednak pokazywać zero, co oznacza, że w tym przypadku gracz traci wszystkie spiny. Free Spins Gamble to jednak gra w pełni dobrowolna i gracz może wycofać się z niej w dowolnym momencie.

W trakcie darmowych spinów grac rozpoczyna grę mając do dyspozycji mnożnik o wartości 1. Każda kolejna wygrana zwiększa mnożnik o 1. Nie ma górnej wartości mnożników. Mnożnik oczywiście dotyczy wygranych uzyskanych w każdej z rund. Zobaczmy teraz, jak wyglądają wygrane w tej grze. Wszystkie wartości w poniższej tabeli to mnożnik wobec zakładu podstawowego.

Symbol 2 symbole 3 symbole 4 symbole 5 symboli 6 symboli
Fioletowa papryka 2 5 10 25 50
Czerwona papryka 1 2 2,5 7,5
Niebieska papryka 0,25 1 1,5 2
Zielona papryka 0,5 0,75
A, K 0,2 0,4 0,6 1,75
Q 0,25 1
J 0,15 0,5
10 0,9
9 0,1 0,2 0,4 0,8

Extra Chilli – podsumowanie

Jesteśmy pewni, że gdy tylko po raz pierwszy zakręcisz bębnami w ten grze, to błyskawicznie uznasz sam, że Extra Chilli to naprawdę znakomity produkt, który zasługuje na docenienie. Cechuje go bardzo ładna oprawa graficzna, ciekawy klimat, fantastyczne wykonanie z ogromną dbałością o szczegóły. A dodatkowo gra zawiera mnóstwo interesujących rozwiązań, wiele opcji pozwalających na wysokie wygrane i na dodatek jest to niezwykle wciągający produkt!

Podsumowując, naprawdę gorąco zachęcamy Cię do zagrania w Extra Chilli na naszej stronie internetowej. Będziesz mógł wtedy przekonać się w praktyce, jak dobrą grą wydała na rynek firma Big Time Gaming i że entuzjastyczne opinie na jej temat wcale nie są przesadzone ani o trochę. Co ważne – to nic nie kosztuje, bo możesz u nas zagrać za darmo. A gdy zdecydujesz się zagrać w kasynie online na prawdziwe pieniądze, to trzymamy kciuki za pomyślne spiny i życzymy samych wielkich wygranych!