Dragon Spin

Dragon Spin
Podstawowe cechy slotu
 • Producent: Bally Wulff
 • Bębny: 5
 • Linie wygrywające: 30
 • Gra bonusowa: Tak
 • Darmowe spiny: Tak
 • RTP: 95.64%
 • Opcja autoplay: Tak

Na naszym portale nie ma opcji obstawiania na poważnie. Automaty do gry na prawdziwe pieniądze znajdziesz na stronie kasyna. Graj odpowiedzialnie ! W razie potrzeby uzyskaj pomoc.

Dla fanów zakręceń i hazardowej rozrywki na maksa mamy dziś do przedstawienia Dragon Spin od Bally. Ten automat powstały w 2016 roku to prawdziwe smocze szaleństwo z gigantyczną liczbą linii wygrywających! Na szczęście producent udostępnia slot darmowy Dragon Spin bez rejestracji i całkowicie za darmo, abyśmy mogli przyjrzeć się wszystkim jego zasadom przed wydaniem jakiejkolwiek złotówki!

Tutaj głównymi bohaterami są cztery smoki o różnych kolorach, ale sęk w tym, że smocza jama zawiera wygrane na bębnach zarówno w sposób poziomy, jak i pionowy. Mamy tutaj także przyznane darmowe rundy w konsekwencji trafienia na symbole rozpraszające, gdzie w odróżnieniu od innych prostych maszyn hazardowych, ta gra daje nam aż trzy różne scenariusze w postaci losowo wybranych rund bonusowych! Jakie skarby czekają na nas w tej rozgrywce? Wraz z Dragon Spin demo dostępną u nas, a także niniejszą recenzją prezentujemy wszystko, co musisz wiedzieć!

Tajniki smoczej Gry. Zasady Dragon Spin

Dragon Spin to z pozoru prosty automat jednoreki bandyta owoce produkcji Bally. Jego ekran nie powinien budzić wątpliwości, a atutem jest również obecność polskojęzycznej wersji gry. Dragon Spin gra to pięcio-bębnowy automat, którego wyróżnia obecność wielu linii wygrywających. Mamy ich tutaj aż 30, wypłacanych od lewej do prawej, natomiast w trakcie jednej z trzech specjalnych rund, czyli tzw. Bębnowego Szaleństwa bębny rozszerzają się i udostępniają aż 180 różnych sposobów na wygraną: po 90 na poziomych oraz pionowych liniach. Automat cechuje średnie RTP, czyli teoretyczny procent zwrotu dla gracza na poziomie 95,94%.

Dragon Spin jest prosty w obsłudze. Jak zwykle zaczynamy od zapoznania się z zasadami, które ukryte są pod klawiszem “?” po lewej stronie ekranu. Poza tym panel sterowania gry składa się z kilku czerwonych klawiszy. Znajdziemy tam:

 • Koło zębate, które służy do zmiany ustawień dźwięku. Poza tym z tego miejsca gracz może przejść do wersji Dragon Spin na prawdziwe pieniądze.
 • Tryb Mobilny, czyli ikonka z telefonem zmienia rozdzielczość, dopasowując się tym samym do ekranu naszego telefonu / komputera wedle naszych potrzeb.
 • Automatyczne obroty (przycisk Play ze strzałkami) to autogra. Gracz decyduje o liczbie automatycznych zakręceń, ich limicie po danej wartości wygranej bądź stracie.
 • Stawka, której przycisk umieszczony jest w prawym dolnym rogu strony. Zmieniasz ją, rozwijając strzałkę. Jej przedział wynosi od 0,3 do maksymalnie 120 w rosnących interwałach.
 • Spin, czyli czerwony duży przycisk po prawej od bębnów służący do rozpoczęcia gry.

W kwestii menu Dragon Spin online to już wszystko. Ponieważ gra zawiera dodatkowe opcje, bonusy i specjalne reguły, pamiętaj, aby się z nimi zapoznać. Z naszej strony opiszemy je wraz z tabelą wypłat w kolejnej sekcji.

Bębnowe Szaleństwo i inne nagrody w Dragon Spin

Automat Dragon Spin to prosta gra, choć system premiowy jest tutaj nieco złożony i polecamy zapoznać się z nim przed uruchomieniem gry. Premie to znaczny plus dla graczy, bo mamy teoretycznie więcej możliwości wygranej i odbywają się one z elementem koła zakręceń, co wydaje się, że jest preferowanym przez graczy losowym elementem hazardu. Do wylosowania czekają aż trzy różne systemy premiowe, które posiadają nieco inne cechy i tabelę wypłat.

Znajdziemy tutaj również opcje tajemniczych spiętrzonych bębnów, które w losowy sposób wybierają tzw. spiętrzony symbol, zastępujący inne podczas każdego obrotu. Na jakie symbole możemy więc liczyć w Dragon Spin? Otóż, zanim je przedstawimy w tabeli, należy wspomnieć, że niektóre z nich mają różną wartość w grze podstawowej, a inną w grze premiowej. Wszystkie z nich cechują się jednak tym, że przynoszą nam wygrane w kombinacji od 3 do 5 takich samych na danej linii wygrywającej (oprócz symbolu dzikiego). Funkcję ikony zastępującej inne pełni oczywiście wild, który oprócz tego jest tutaj również osobno płatnym symbolem.

Zacznijmy od opisu tabeli wypłat w grze podstawowej, którą znajdziesz poniżej.

x3 x4 x5
WILD 0.2x 0.5x
Smoki: Czerwony, niebieski, fioletowy, zielony 0.05x 0.2x 0.5x
Karty: A, K, Q, J, 10 0.02x 0.1x 0.2x
Premia: Szmaragd 0.3x

Gra premiowa Dragon Spin

Jeśli chodzi o wypłaty i bonusy, to w Dragon Spin automat to nie wszystko. Trzy symbole scatter rozproszone na bębnach 2, 3 i 4 uruchamiają rundę zakręcenia kołem Dragon Spin. Gdy koło zatrzyma się na:

 1. Symbolu spadającym Raining Wilds, gracz otrzymuje rundę Raining Wilds.
 2. Symbolu Reel Blast (Bębnowe Szaleństwo), uruchomiona zostaje runda Reel Blast.
 3. Symbolu Persisting Wilds, czyli Pozostającym Symbolu Wild, uruchamia się odpowiednia runda!

Co oznaczają powyższe rundy? Otóż koło fortuny po wskazaniu jednej z powyższych kończy obrót, a na gracza czeka dodatkowa niespodzianka. Każda z trzech rund w inny sposób gratyfikuje symbole wypadające podczas niej. Co więcej, charakteryzują się one innymi funkcjami. Dla przykładu, w rundzie Raining Wilds dostajemy na wstępie 5 darmowych spinów, a wildy pozostają na swoim miejscu nieruchomo, uzupełniając wygraną. Podczas Persisting Wild także dochodzi do blokady, tym razem losowo wybranego symbolu wild. Bębnowe Szaleństwo z kolei rozgrywa swoje rundy na 3 zestawach bębnów, dla których środkowy bęben jest wspólny. Dodatkowo podczas Bębnowego Szaleństwa mamy do dyspozycji aż 180 linii wypłat!

Pamiętajmy, że wypłacona zostaje jedynie najwyższa z rozegranej linii. Ponadto, mocno zachęcamy naszych graczy do spojrzenia na tabele wypłat właściwe dla każdej z trzech rund bonusowych i ich porównanie. Gotowy zmierzyć się ze smokami? Tutaj w przeciwieństwie do znanego nam scenariusza pojawiające się dragony to szansa na zwycięstwo!

Ogólne wrażenia po grze w Dragon Spin

Jako jedna z klasycznych opcji pośród hazardowych maszyn wydaje się, że Dragon Spin automat do gry przypadł do gustu wielu osobom za sprawą tajemniczych premii. Jest to rzeczywiście coś, co wyróżnia ten slot i dodaje adrenaliny. Gdy pojawi się koło fortuny, wielu graczy czeka na ekscytujący moment wylosowania którejś z opcji. Każda z nich jest kusząca!

W grze doceniamy właśnie te różne warianty premiowe i uważamy, że są one bardzo dobrym urozmaiceniem tego klasyka. Dragon Spin działa również naprawdę ładnie w wersji mobilnej, także uważamy to za bardzo duży plus, gdyż gracze mogą korzystać z tej maszyny niemal zewsząd. Jeśli dobrnąłeś do końca tej recenzji, to szczerze zachęcamy do przetestowania Dragon Spin za darmo i dobrej zabawy płynącej z przygody ze smokami.