Dolphins Pearl

Dolphins Pearl
Podstawowe cechy slotu
  • Producent: Novomatic
  • Bębny: 5
  • Linie wygrywające: 9
  • Gra bonusowa: Tak
  • Darmowe spiny: Tak
  • RTP: 95.13%
  • Opcja autoplay: Tak

Na naszym portale nie ma opcji obstawiania na poważnie. Automaty do gry na prawdziwe pieniądze znajdziesz na stronie kasyna. Graj odpowiedzialnie ! W razie potrzeby uzyskaj pomoc.

Dolphins Pearl gra jednoręki bandyta przenosi gracza do tajemniczego podwodnego świata. Świata, w którym królują delfiny, płaszczki, homary czy koniki morskie. Twoim zadaniem jest zdobywanie ukrytych w nim skarbów. Najcenniejszym z nich jest tytułowa perła, która uruchamia bonus, o którym dowiesz się więcej w dalszej części artykułu.

Dolphins Pearl automat jest zbudowany w klasyczny sposób, na środku ekranu widzimy pięć bębnów oraz trzy linie. Na tych trzech liniach mieści się dziesięć linii wygrywających, o ich aktualnej ilości informują liczby po bokach ekranu.  Wszystko osadzone jest w wodnym świecie. Dominuje niebieski kolor oraz morskie motywy.

Jako że Dolphins Pearl ma już swoje lata, symbole jakie widzimy na ekranie nie są w oszałamiającej rozdzielczości. Próżno też szukać popularnych w nowszych produkcjach animacji. Trzeba jednak przyznać, że jak na swoje lata całość wygląda przyzwoicie.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, Dolphins pearl automat online za darmo nie jest nowym dziełem, gra pojawiła się na rynku już w maju 2008 roku. Pojawiła się za sprawą studia Green Tube, które to od 2010 roku jest częścią Novomatic. Green Tube szczyci się dostarczaniem bezpiecznych gier graczom na całym świecie. Studio to nie ogranicza się wyłącznie do slotów wideo, tworzą również wersje online gier takich jak: bingo, poker czy przeróżnych gier planszowych.

Zachęcamy do ćwiczenia Dolphins Pearl demo, aby poznać mechanikę gry oraz zgłębić zasady. Na naszej stronie możesz grać w Dolphins Pearl bez rejestracji oraz całkowicie za darmo. Kiedy już opanujesz ten slot masz możliwość grać w gry hazardowe online na pieniądze w naszym kasynie online.

Jak jest zbudowana gra Dolphins Pearl?

Dolphins Pearl automat do gry jak przystało na klasyczną produkcję jest zbudowany bardzo intuicyjnie. Ekran gry jest wręcz minimalistyczny. Widzimy na nim tylko bębny z narysowanymi na nich symbolami i dwa przyciski po prawej stronie.

Pierwszy i największy z nich to przycisk do uruchamiania gry. Jest oznaczony poprzez zakręconą strzałkę. Po jego dłuższym przytrzymaniu uruchamia się gra automatyczna. Funkcja ta nie ma niestety żadnych ustawień. Nie jesteśmy w stanie zaprogramować jej, aby zatrzymała się przykładowo po wygranej lub jeśli saldo niebezpiecznie spadnie. Grę można również uruchomić przy użyciu spacji na klawiaturze komputera co pomaga przy dłuższej rozgrywce oraz daje wrażenie, że siedzimy w kasynie.

Nad przyciskiem odpowiedzialnym za uruchomienie gry znajduje się przycisk otwierający menu, oznaczony jest bez niespodzianek napisem “Menu”. Po jego kliknięciu otwiera się okno, gdzie możemy wybrać stawkę, o jaką będziemy grać. Minimalna to 0,10, a maksymalna to 10. W Dolphins Pearl mamy też możliwość zdecydować o ilości linii wygrywających. Wahają się od 1 do 10. Ta opcja również dostępna jest z poziomu menu.

W menu znajdziemy również opcje sterowania dźwiękiem oraz tabelę wypłat (Paytable). Po jej otwarciu możemy przesuwać na kolejne okna, gdzie znajdziemy zasady gry, z którymi należy się koniecznie zapoznać przed rozpoczęciem zabawy. Na dole ekranu widzimy jeszcze aktualną stawkę, czyli “Bet”, wysokość ostatniej wygranej “Last win” oraz zasobność naszego portfela, która jest opisana jako “Credit”.

Wild i Scatter w Dolphins Pearl

W tym klasycznym slocie wideo znajdziemy zarówno symbol Wild, jak i symbol Scatter. Oba symbole specjalne nawiązują do tytułu. Wild – delfin, Scatter – perła.

Wild ukryty jest pod symbolem delfina. Jest w stanie zastąpić każdy inny symbol za wyjątkiem Scatter. Delfin zapewnia również dodatkowy bonus. Jeśli zastępując inny symbol uda nam się coś wygrać, to wygrana jest dublowana.

Scatter kryje się pod symbolem perły. Jest to najcenniejszy symbol w tej grze. Po pierwsze, aby dać wygraną, nie musi wcale pojawić się na linii wygrywającej. Może pojawić się gdziekolwiek, wystarczy, że będzie ich przynajmniej dwie. Jeśli natomiast będzie ich trzy lub więcej uruchamia się runda bonusowa, w której dostajesz aż 15 darmowych spinów, a wygrana się potraja. W trakcie rundy bonusowej możliwe jest kolejne wylosowanie trzech pereł i przedłużenie bonusu. Dlatego jest to najcenniejszy symbol i to jego właśnie należy wypatrywać na bębnach.

Dobrym sposobem na zwiększenie wygranej jest również double. Po szczęśliwym dla gracza losowaniu po lewej stronie pojawia się dodatkowy przycisk “Double”, który uruchamia funkcję gamble. Mamy wtedy możliwość podwoić wygraną. Aby to zrobić, należy trafnie wytypować czy kolejna karta, która pojawi się na ekranie będzie czarna czy czerwona. Jeśli nasz typ będzie błędny, tracimy wygraną. Dla ułatwienia widzimy jakie karty pojawiły się wcześniej i informacje, jaką kwotę ryzykujemy oraz jaka jest wysokość potencjalnej wygranej.

Wysokości wygranych za poszczególne symbole przedstawia się jak w tabeli poniżej. Jest to przykład dla stawki 1 oraz dziesięciu linii wygrywających, czyli sumarycznie 10×1 czyli 10. Aby sprawdzić tabelę wypłat dla aktualnej stawki wystarczy kliknąć omawiany wcześniej przycisk “Paytable” w menu.

Symbol x2 x3 x4 x5
Delfin 10 250 2500 9000
Perła 20 50 200 5000
Płaszczka, rak 2 25 125 750
Konik morski 20 100 400
Rybki 15 75 250
A,K 10 50 125
J, Q, 10 5 25 100
9 2 5 25 100

Dolphins Pearl podsumowanie

Ten slot wideo mimo długiej obecności na rynku i lekko archaicznego wyglądu cały czas broni się i znajduje sobie nowych zwolenników. Gracze doceniają klasyczny i ponadczasowy wygląd. Nie oszukujmy się jednak, głównym powodem sympatii jest w tym wypadku łatwość, z jaką przychodzą wygrane. Wysokie RTP, czyli średni zwrot dla gracza na poziomie ponad 95% oraz mnożnik x3 w trakcie rundy bonusowej sprawiają, że przy odrobinie szczęścia wygrane potrafią być niespodziewanie wysokie.

Kluczowe jest tutaj wylosowanie pereł, dzięki którym otrzymujemy aż 15 darmowych spinów oraz wspomniany właśnie mnożnik. Dodatkowym atutem jest fakt, że każda wygrana, w której bierze udział tytułowy delfin, będący symbolem Wild, jest mnożona razy dwa. Dlatego w naszej opinii nie zawsze warto skupiać się tylko na najnowszych produkcjach, ale warto również dać szansę starszym dziełom. Nie bez powodu już od lato doświadczeni gracze wracają do tego tytułu. Nie pozostało nam więc nic innego niż życzyć ci jak najwięcej darmowych spinów oraz wysokich wygranych w grach na prawdziwe pieniądze.