Crazy 7

Crazy 7
Podstawowe cechy slotu
 • Producent: Playtech
 • Bębny: 3
 • Linie wygrywające: 1
 • Gra bonusowa: Nie
 • Darmowe spiny: Nie
 • RTP: 96.02%
 • Opcja autoplay: Tak

Na naszym portale nie ma opcji obstawiania na poważnie. Automaty do gry na prawdziwe pieniądze znajdziesz na stronie kasyna. Graj odpowiedzialnie ! W razie potrzeby uzyskaj pomoc.

Firma BGO będąca podwykonawcą rynkowego giganta, czyli Playtech, ma na swoim koncie prawdziwe mnóstwo udanych gier slotowych z różnych kategorii. Ale zdarzają się w jej portfolio tytuły, które nie są jakoś specjalnie cenione przez graczy z powodu błędnego pierwszego wrażenia. Do tego grona bez wątpienia należy Crazy 7 automat do gry, który jest naprawdę znakomitą produkcją, choć na pierwszy rzut oka nie wygląda jakoś specjalnie zachęcająco. Ale to tylko złudzenie. A dlaczego tak jest? Tego będziesz mógł dowiedzieć się już za chwilę, jeśli tylko zdecydujesz się przeczytać nasz dzisiejszy artykuł, do czego naturalnie gorąco Cię zachęcamy!

Możesz także zagrać w Crazy 7 demo dzięki znakomitej ofercie naszej witryny internetowej. Możesz tutaj poznać bliżej grę i wykonać w niej dowolną liczbę spinów. I nie zapłacisz przy tym ani grosza. Wszystko dlatego, że wersje demonstracyjne używają jako waluty specjalnych żetonów istniejących tylko w grze. Czyli nie wygrasz tutaj żadnych prawdziwych pieniędzy, ale jednocześnie nie musisz zapłacić z własnej kieszeni za możliwość grania. Poza tym wszystkie inne cechy, funkcje i opcje w demonstracyjnej wersji Crazy 7 są identyczne jak w standardowej wersji spotykanej w kasynach z ofertami typu darmowe pieniądze za rejestrację. Pozwala to nabrać doświadczenia, przetestować różne stawki w grze i dowiedzieć się, jak funkcjonują wszystkie rozwiązania w danej maszynie slotowej. To dawka naprawdę cennej i przydatnej wiedzy, która przyda Ci się, gdy zaczniesz już grać na prawdziwe pieniądze!

Zasady rozgrywki w Crazy 7

Crazy 7 gra jest niezwykle wręcz prosta i w swojej konstrukcji, i w wykonaniu. To typowe gry maszyny za darmo slotowa typu Hot Spot mająca trzy bębny i tylko jedną aktywną linię wygranych. Wygląd tej produkcji jest naprawdę przejrzysty i nie nastręcza trudności w zrozumieniu tego, o co tutaj chodzi, nawet zupełnie początkującym użytkownikom. Około 1/3 ekranu zajmuje okno z symbolami otoczone białą ramką, mamy też efektowne tło w komiksowym stylu i znajdujący się poniżej prosty panel sterowania. Znajdziemy na nim ustawianie wysokości zakładu na grę (wystarczy wybrać kwotę łączną, bez zabawy w monety na linię i liczbę linii!), uruchamianie gry czerwonym przyciskiem SPIN oraz tryb automatyczny, który dostępny jest pod żółtym przyciskiem AUTO PLAY.

Ostatni przycisk na panelu sterowania to INFO. Stanowi on bardzo przydatną opcję dla graczy, którzy nigdy wcześniej nie grali w ten tytuł. Jest to bowiem wbudowany w grę samouczek z podstawowymi informacjami na temat rozgrywki i znaczenia zasad.

Zasady ogólne i opcje specjalne w Crazy 7

Crazy 7 automat to dosyć specyficzna maszyna slotowa, głównie z tego względu, że nie ma w niej absolutnie żadnych funkcji specjalnych, opcji bonusowych i innych dodatków. To najczystsza w swojej formie maszyna slotowa, która idealnie odwzorowuje pod tym względem popularne urządzenia typu jednoręki bandyta, jakie wciąż stoją setkami w lobby typowych kasyn naziemnych.

Ale czy to oznacza, że jest to słaba gra? Wcale nie! Sama tylko Crazy 7 bez rejestracji jest w stanie zapewnić Ci mnóstwo emocji dzięki swojemu klasycznemu podejściu do maszyn slotowych. Gdy tylko wykonasz pierwsze kilka spinów, to zorientujesz się od razu, że wcale Ci nie brakuje opcji takich jak Wildy, Scattery, darmowe free spiny, gry bonusowe, mnożniki wygranych, czy też wielu innych dodatków tak powszechnie występujących w innych maszynach slotowych – tutaj oczywiście także ich nie ma.

Cechą szczególną, wyróżniającą zdecydowanie Crazy 7 online na tle konkurencji, jest liczba symboli w tej grze. Są ich tutaj bowiem trzy rodzaje! Ale czy to oznacza, że zawsze trafisz niską wygraną i nic więcej nie da się tu wygrać? Otóż nie, jako że firma BGO zastosowała niespotykane rozwiązanie – a przynajmniej nie znamy żadnej innej maszyny slotowej, w której znajdziemy coś podobnego.

Chodzi tutaj bowiem o to, że Crazy 7 ma tylko jedną, jedyną aktywną linię wygranych, która biegnie w poziomie przez środkowy rząd trzech symboli. Symbole na bębnach mogą się ustawiać w różnych pozycjach – trochę wyżej lub trochę niżej od tej linii i nie są wtedy brane pod uwagę. Gra wygrane nalicza tylko wtedy, kiedy na tej jednej aktywnej linii wygranych pojawią się trzy symbole ułożone dokładnie właśnie na tej linii. Wbrew pozorom, to wcale nie jest takie proste do uzyskania! Zastosowane przez BGO rozwiązanie przekłada się automatycznie na wysokość wygranych. Dostępna w grze tabela wypłat prezentuje nagrody w formie mnożników dla zakładu podstawowego. Wygląda to następująco:

 • Trzy czerwone siódemki zapewniają wygraną w postaci x133,33.
 • Trzy zielone siódemki oznaczają mnożnik x50 dla stawki na jeden spin.
 • Trzy niebieskie siódemki to wygrana x25 względem zakładu podstawowego.
 • Dowolne trzy siódemki to nagroda w postaci 5 x stawka na grę. Mogą to być siódemki w dowolnym kolorze, nawet trzy zupełnie różne. Wystarczy, że znajdą się one na aktywnej linii wygranych.

Crazy 7 wypłaca nagrody jako mnożnik dla stawek podstawowych. A jakie te stawki są? Mamy tutaj wygodny sposób wybierania kwoty do postawienia. Najniższa wartość wynosi 0,03 monety, a najwyższą kwotą do postawienia na jedno zakręcenie bębnami jest 15 monet. A to oznacza, że jeśli trafisz trzy czerwone siódemki, to otrzymasz 1 999,95 monet – czyli prawie 2 tysiące monet! Jest to więc naprawdę atrakcyjna opcja jak dla gry kasyno 777 o maksymalnej stawce 15 monet na spin, trzech bębnach, jednej linii wygranych, współczynniku opłacalności wynoszącym 96,02% (RTP, czyli Return to Player), a także niskiej zmienności.

Jak oceniamy grę Crazy 7?

Według nas gra Crazy 7 nie jest maszyną slotową przeznaczoną dla każdego gracza, bo nie każdy będzie w stanie docenić specyfikę tego automatu do gier. Niemniej jednak jeśli zaliczasz się do fanów gier typu Hot Spot lub starych, dobrych, klasycznych slotów owocowych, to jesteśmy w stu procentach przekonani, że Crazy 7 przypadnie Ci do gustu. I tak naprawdę nie ma tutaj znaczenia brak jakichkolwiek funkcji dodatkowych. Ta gra jest tak prosta, że dodanie do niej Wildów, Scatterów i innych rozwiązań wpłynęłoby negatywnie na tempo rozgrywki i jej atrakcyjność.

Wypróbuj więc Crazy 7 grając za darmo w naszym serwisie internetowym i przekonaj się samemu, że jest to naprawdę doskonały produkt. Życzymy Ci dobrej zabawy i co najważniejsze – wielu siódemek na aktywnej linii wygranych. Najlepiej czerwonych!