Cool Bananas

Cool Bananas
Podstawowe cechy slotu
 • Producent: WGS
 • Bębny: 5
 • Linie wygrywające: 25
 • Gra bonusowa: Nie
 • Darmowe spiny: Tak
 • RTP: 95.2%
 • Opcja autoplay: Tak

Na naszym portale nie ma opcji obstawiania na poważnie. Automaty do gry na prawdziwe pieniądze znajdziesz na stronie kasyna. Graj odpowiedzialnie ! W razie potrzeby uzyskaj pomoc.

Cool Bananas automat jednoręki bandyta to prosty slot online, którego głównymi bohaterami są sympatyczny szympans i jego ulubiony przysmak, czyli banan. Oprócz nich znajdziesz symbol z wizerunkiem dziewczyny, panoramę miasta, puchar lodów, okulary oraz cyfry i litery. Tłem do rozgrywki jest panorama dużego miasta z dobrze widocznymi dachami.

Gra została stworzona przez studio SG Digital. Studio to wywodzi się ze stolicy hazardu, czyli Las Vegas. Jest to stosunkowo nowa, bo założona w 2018 roku firma, ale dzięki dobremu zrozumieniu branży, rozwija się bardzo dynamicznie. Niech świadczy o tym fakt, że obecnie zatrudnia już ponad 1,000 pracowników. W dzisiejszej recenzji przyjrzymy się jednemu z ich najpopularniejszych dzieł, czyli Cool Bananas online. Czytając tę recenzję, poznasz podstawowe informacje na temat tego slotu, zrozumiesz jego budowę, poznasz bonusy oraz nagrody, jakie oferuje i na koniec, poznasz naszą opinię na jego temat.

Jeśli chcesz razem z nami testować ten automat, możesz skorzystać z wersji Cool Bananas demo dostępnej na naszej stronie całkowicie za darmo. Możesz ją też wykorzystać do trenowania gry na telefon, a kiedy już poznasz i polubisz ten automat, możesz przejść do kasyna online i grać na prawdziwe pieniądze.

Podstawowe informacje i budowa Cool Bananas automat do gry

Cool Bananas gra jest zbudowana w niezwykle prosty sposób. Na ekranie widzimy zaledwie trzy przyciski. Duży przycisk oznaczony trójkątem, służący do uruchomienia losowania, ustawienia oznaczone kołem zębatym i mały przycisk ukryty na lewo od przycisku uruchamiającego losowanie. Przy użyciu tego małego przyciski możesz szybko zmienić stawkę, bez konieczności wchodzenia do ustawień. To właśnie w ustawieniach możesz zarządzać ustawieniami gry. Po ich otworzeniu zobaczysz okno z pięcioma zakładkami:

 • Ustawienia dźwięku. Oznaczona głośnikiem ikona wycisza grę.
 • Autoplay. W tej zakładce możesz uruchomić tryb gry automatycznej. Twoim zadaniem jest tu tylko określenie, przez ile losowań funkcja ta ma być aktywna. Nie masz możliwości zaprogramowania, kiedy ma się zatrzymać. Możesz oczywiście zatrzymać ją ręcznie w dowolnym momencie.
 • Informacje. Jest to najważniejsza zakładka. To tutaj znajdziesz tabelę wypłat, sposób ułożenia linii wygrywających, a także funkcje automatu i zasady gry, z którymi musisz się bezwarunkowo zapoznać.
 • Zakład. W ostatniej zakładce, oznaczonej monetami, wybierasz, ile linii wygrywających ma być aktywnych. Minimalnie aktywna musi być 1, maksymalnie może to być 25. Również tutaj ustalasz stawkę, z jaką będziesz grał. Minimalna stawka to 0,01, a maksymalna to 10.
 • Trójkąt. Znajdujący się po prawej stronie tego okna trójkąt, służy do powrotu do gry.

Informacje o zasobności swojego portfela, aktualnym całkowitym zakładzie i wysokości wygranej, znajdziesz na pasku u góry ekranu. Saldo to “Balance”, całkowity zakład to “Total bet”, a wygrana to “Win”

Taka budowa slotu znacznie upraszcza jego budowę i sprawia, że granie na nim jest niezwykle proste i intuicyjne. Nawet osoba, która jest zupełnie nowa w świecie slotów online, powinna się od razu w nim odnaleźć.

RTP, czyli średni zwrot dla gracza w tym automacie wynosi 95,051%. Oznacza to, że właśnie taki procent włożonych przez ciebie środków, powinien do ciebie statystycznie wrócić. Tylko niecałe 5% powinno zostać w kasynie. Nie jest to może najwyższa wartość, ale stoi na dobrym poziomie.

Symbole Wild, Scatter i tabela wypłat w Cool Bananas online

Wygrana w Cool Bananas jest wypłacana, kiedy identyczne symbole znajdą się na jednej z aktywnych linii wygrywających. Symbole muszą znajdować się na sąsiadujących ze sobą bębnach i musi być ich odpowiednio dużo. Część symboli daje nagrodę już za dwa identyczne symbole, innych musi być trzy. Im więcej identycznych symboli znajdzie się obok siebie, tym wyższa wygrana. Maksymalna ilość symboli, jaką możesz wylosować, jest równa ilości bębnów w grze i wynosi 5. Dokładnie informacje na ten temat znajdziesz w tabeli poniżej.

Symbol x2 x3 x4 x5
Małpa 10 100 1,000 5,000
Banan 1 5 20 100
Dziewczyna 2 25 250 1,000
Miasto 2 20 100 250
Lody, okulary 15 50 200
A, K 10 40 150
Q, J 5 25 125
10, 9 5 20 100

Pamiętaj, że wysokość wypłaconej nagrody jest mnożona przez aktualną stawkę. Dwa pierwsze symbole w tabeli, czyli małpa i banan, są dodatkowo symbolami specjalnymi. Małpa to Wild. Potrafi więc zastąpić wszystkie inne symbole, z wyjątkiem symbolu Scatter, którym jest banan. Wylosowanie minimum trzech bananów uruchamia rundę bonusową z darmowymi spinami.

Za każdego wylosowanego banana, otrzymujesz 8 darmowych spinów, maksymalnie możesz więc ich zdobyć aż 40! Wszystkie nagrody zdobyte podczas rundy bonusowe są podwajane. Runda bonusowa jest rozgrywana na takiej stawce i takiej ilości aktywnych linii wygrywających, co losowanie, w którym została zdobyta. Podczas rozgrywania rundy bonusowej z darmowymi spinami, możesz wylosować kolejne symbole specjalne i dostać kolejne darmowe obroty.

Cool Bananas – wnioski

Cool Bananas bez rejestracji zasłużenie zaskarbił sobie serca fanów gier hazardowych na całym świecie. Posiada co prawda drobne niedociągnięcia, jak nieco archaiczny wygląd, mimo, że automat jest stosunkowo nowy, czy brak tłumaczenia na język polski. Posiada jednak coś, co mocniej przyciąga graczy. Tą rzeczą są korzystne bonusy.

W tej grze możesz zdobyć nawet 40 darmowych obrotów po jednym losowaniu i uruchomić rundę bonusową, w której wszystkie nagrody są podwajane. Na częstotliwość wygranych wpływa również symbol wild, który potrafi zastąpić inne symbole i uratować losowanie, w którym normalnie byś przegrał.

Na słowo uznanie zasługuje również jakość, z jaką został wykonany ten slot. Symbole wyglądają może na nieco przestarzałe, ale zostały wykonane z uwagą o najdrobniejszy szczegół i wraz z muzyką, tworzą przyjemną i wesołą atmosferze w grze. Od strony technicznej ten automat również nie zawodzi. Wszystko działa płynnie i bez najmniejszych błędów.

Biorąc pod uwagę to wszystko, zachęcamy cię do tego, abyś dał szansę i zagrał w ten automat. Niczym przecież nie ryzykujesz. Na naszej stronie znajdziesz go zupełnie za darmo i bez rejestracji, czy logowania. W naszej opinii istnieje duża szansa, że ci się on spodoba i będziesz chciał zostać z nim na dłużej. Jeśli tak będzie, to masz też możliwość, zagrać o prawdziwe pieniądze w kasynie online. Wtedy jednak krótki proces rejestracji będzie wymagany. Jeśli się na to zdecydujesz, to my ze swojej strony życzymy ci dużo szczęścia i szybkiego zastrzyku prawdziwej gotówki.