Burning Reels

Burning Reels
Podstawowe cechy slotu
  • Producent: Wazdan
  • Bębny: 2
  • Linie wygrywające: 20
  • Gra bonusowa: Nie
  • Darmowe spiny: Tak
  • RTP: 96.63%
  • Opcja autoplay: Tak

Na naszym portale nie ma opcji obstawiania na poważnie. Automaty do gry na prawdziwe pieniądze znajdziesz na stronie kasyna. Graj odpowiedzialnie ! W razie potrzeby uzyskaj pomoc.

Dla miłośników internetowych maszyn slotowych, znanych także w naszym kraju jako „jednorękie bandyty” mamy dziś naprawdę ciekawą propozycję. Jest to bardzo udany produkt, jaki znajdziemy w portfolio firmy Wazdan Gaming, znanej głównie z doskonałych gier owocowych oraz gier typu Hot Spot. Omawiana przez nas dzisiaj gra to Burning Reels automat, który jest slotem wideo dostępnym na rynku od 2017 roku i będącym bardzo klasyczną grą z typowymi dla Wazdan Gaming rozwiązaniami uzupełnionymi o atrakcyjną oprawę graficzną i nietuzinkowe rozwiązania. Dziś możesz poznać ten tytuł nieco bliżej, jeśli zdecydujesz się przeczytać nasz dzisiejszy artykuł, do czego Cię serdecznie zapraszamy!

Oczywiście chcemy także zaoferować Ci wyjątkową opcję, która uatrakcyjni Ci lekturę naszego artykułu. Na naszej stronie udostępniliśmy bowiem specjalną wersję gry Burning Reels demo, która pozwoli Ci zagrać w tę maszynę slotową za darmo. Możesz potraktować tę możliwość jako w pełni darmowy trening przed rozpoczęciem gry na prawdziwe pieniądze w standardowym kasynie internetowym, wybranym oczywiście przez Ciebie (niczego Ci tutaj nie narzucamy!).

Zauważ też, że możesz u nas grać w Burning Reels bez rejestracji i bez wpłacania pieniędzy. Po prostu nie nakładamy na Ciebie żadnych warunków, ani też żadnych wymogów do spełnienia. Nie musisz klikać reklam, zakładać u nas konta, nie ma ograniczenia co do czasu spędzonego na graniu lub liczby spinów wykonanych w tej grze. Po prostu grasz ile chcesz bawiąc się przy tym znakomicie!

Jak się gra w Burning Reels?

Zaraz po uruchomieniu po raz pierwszy gry Burning Reels ujrzysz ładną grafikę wprowadzającą Cię w klimat tego slotu wideo. W końcu mamy tutaj grę hazardową opartą o tematykę pożarów i trudnej pracy strażaków, co bez wątpienia zasługuje na pochwałę. Ponadto gdy przejdziesz do właściwego ekranu gry, to będziesz widział nie tylko typowe dla gier firmy Wazdan Gaming okno z symbolami, ale także efektownie animowane tło, na którym widzimy strażaków gaszących pożar lasu.

Najważniejszą częścią Burning Reels online jest jednak okno gry z symbolami oraz panel zawierający elementy kontrolne. Jak to zwykle bywa z maszynami slotowymi, umieszczony jest on na dole ekranu i pozwala w łatwy sposób dostosować parametry rozgrywki do oczekiwań gracza. Ustawianie zakładu na pojedynczy spin odbywa się poprzez pojedyncze klikniecie w przycisk z interesującą użytkownika kwotą, możemy także ustalić zasady dla gry automatycznej (liczbę spinów i warunki zatrzymania rozgrywki automatycznej), tempo gry oraz zmienność. Ta ostatnia cecha jest unikatowa dla firmy Wazdan Gaming, nie występuje w grach innych producentów.

Po lewej stronie panelu sterowania znajdują się kwadratowe przyciski z ustawieniami parametrów gry. Możemy tutaj ustawić na przykład, czy chcemy słuchać dźwięków podczas rozgrywki, poznać informacje szczegółowe na temat znaczenia symboli specjalnych i tabeli wygranych (do tego służą aż dwa przyciski – litera „i” oraz pytajnik. Każdy z nich zawiera inny zestaw informacji). Ogólnie rzecz biorąc Burning Reels gra prezentuje się bardzo estetycznie i jest prosta w obsłudze.

Niestandardowe rozwiązania, jakie spotkamy w grze Burning Reels

Miłośnicy gier hazardowych, którzy mieli już do czynienia z grami firmy Wazdan Gaming, wiedzą doskonale o tym, że ten producent często dodaje do swoich produkcji różnego rodzaju opcje dodatkowe. Nie inaczej jest w przypadku opisanego przez nas dzisiaj slotu.

Wild Mamy tutaj na przykład symbol strażaka w masce, który pełni rolę Wilda. Zastępuje on inne symbole (za wyjątkiem kobiety – strażaka). W ten sposób Wild może przyczynić się do uzyskania wygranej lub zwiększenia liczby symboli wchodzących w skład premiowanej kombinacji. Na przykład jeśli na jednej z aktywnej linii wygranych ujrzysz kolejno hydrant, strażaka w masce, hydrant i hydrant, to gdyby strażak był standardowym symbolem, to gra nie wypłaciłaby Ci wygranej, bo nie byłaby to premiowana kombinacja symboli. Ale jako że strażak jest Wildem, to w tym momencie zastępuje on hydrant – więc dzięki temu gra traktuje taki układ symboli jako równoważny czterem hydrantem i wypłaci Ci z tego powodu stosowną wygraną.
Scatter Drugim symbolem o znaczeniu specjalnym jest kobieta – strażak. Burning Reels automat do gry przypisuje jej funkcję Scattera. A to oznacza, że możesz w ten sposób uzyskać darmowe spiny w liczbie 10 za każdym razem, gdy ujrzysz w oknie gry co najmniej trzy takie same symbole. Mogą się one znajdować w dowolnym miejscu, wcale nie jest powiedziane, że Scattery muszą zostać zlokalizowane na jednej aktywnej linii wygranych. Tak samo wygrane za Scattery zależą tylko od łącznej liczby tych symboli na bębnach, a nie ich umiejscowienia na liniach wygranych.

W trakcie darmowych spinów na bębnach może pojawić się nowy symbol mający postać dzwonka alarmowego. To mnożnik wygranych, który zapewnia podwojenie uzyskanej kwoty nagrody, podwojenie takie obowiązuje do końca rundy darmowych spinów.

Mamy tutaj także opcję bonusową o nazwie Gamble, która ma ciekawą postać. Otóż gracz może zagrać jeśli zechce w specjalną grę – jego zadaniem jest ugaszenie płonącego krzaka. Wystarczy tylko kliknąć na wybrany. Jeśli mu się to uda i płomień zgaśnie, gracz otrzymuje podwójną kwotę nagrody. A jeśli pożar nie zostanie ugaszony, cała wygrana przepadnie. Skoro o wygranych mowa, to zobaczmy, ile można wygrać grając w Burning Reels. Poniższa tabela zawiera wartości wyrażone w monetach dla maksymalnej stawki 100 monet na jeden spin.

2 symbole 3 symbole 4 symbole 5 symboli
Strażak (Wild) 50 400 5 000 25 000
Helikopter 25 150 1 000 5 000
Wóz strażacki 125 500 2 500
Hełm strażaka 75 325 1 250
Wąż strażacki 50 200 1 000
Gaśnica
Siekiera 25 100 500
Odznaka strażaka
Hydrant
Kobieta – strażak (Scatter) 200 1 500 5 000

Powyższa tabela zawiera naturalnie wygrane uzyskane w sposób standardowy – nie uwzględnia na przykład opcjonalnych mnożników wygranych w trakcie rundy darmowych spinów. Firma Wazdan twierdzi, że maksymalna jednorazowa wygrana uzyskana w tej grze może wynieść nawet 5 000 x zakład podstawowy, czyli 500 tysięcy monet. A to już jest naprawdę konkretna kwota.

Burning Reels – jak oceniamy ten tytuł?

Sądzimy, że gra Burning Reels przypadnie do gustu każdemu fanowi efektownych graficznie maszyn slotowych wideo i gorąco ją każdemu graczowi polecamy. To po prostu bardzo udany i niezwykle wręcz wciągający tytuł w portfolio firmy Wazdan Gaming, który naprawdę powinien poznać każdy gracz. Możesz oczywiście wykonać na próbę ile chcesz spinów na naszej stronie, zupełnie za darmo i przekonać się samemu, jak dobrą grą jest Burning Reels. Życzymy Ci oczywiście samych wysokich wygranych!