Book of Ra 6

Book of Ra 6
Podstawowe cechy slotu
  • Producent: Novomatic
  • Bębny: 6
  • Linie wygrywające: 10
  • Gra bonusowa: tak
  • Darmowe spiny: tak
  • RTP: 95.03%
  • Opcja autoplay: tak

Na naszym portale nie ma opcji obstawiania na poważnie. Automaty do gry na prawdziwe pieniądze znajdziesz na stronie kasyna. Graj odpowiedzialnie ! W razie potrzeby uzyskaj pomoc.

Dzisiaj postanawiamy zagłębić się w specyfikację i ofertę bardzo ciekawego slota wydanego przez znaną firmę produkującą gry wideo hazardowe – Novomatic. Book of Ra 6 online to oryginalne podejście do tematu slotów, w połączeniu z wysokim zaangażowaniem studia w tematykę i przywiązaniem dużej uwagi do szczegółów w grze. Produkcja jest zaskakująco dobrze wykonana i dopracowana pod każdym aspektem. Tytułowa szóstka to nic innego jak liczba bębnów, które można aktywować w specjalnym trybie gry. Gracz prowadzi standardową rozgrywkę na typowym slocie z 5 bębnami. Po aktywacji specjalnej funkcji “ExtraBet” może aktywować tytułowy 6. bęben, a dzięki temu znacznie zwiększyć potencjalną wygraną.

Chcesz zagrać na tym automacie osobiście? Nasza strona udostępnia Book of Ra 6 bez rejestracji dla każdego! Wejdź do klimatycznego świata starożytnego egiptu i testuj grę do woli za wirtualną stawkę! Jeśli poczujesz się odpowiednio przygotowany, będziesz mógł wejść do gry hazardowej w Book of Ra 6 slot na realne pieniądze.

Zagrajmy w Book of Ra 6!

Rozgrywka na tej maszynie jest przyjemna, szybka i sprawna. Gracz do dyspozycji otrzymuje bardzo czytelny interfejs, bardzo dobrej jakości graficzną oprawę oraz miłą ścieżkę dźwiękową z efektami. Klimat gry zawiera się w czasach starożytnego egiptu, a symbole zawarte w grze nie dają o nim zapomnieć.

By rozpocząć grę należy w  pierwszej kolejności koniecznie zapoznać się z regułami oraz tabelą wypłat przygotowaną przez producentów gry. Zazwyczaj w tym miejscu dostępne są informacje na temat wszystkich opcji bonusowych, wypłacalnych symboli oraz ogólnych zasad gry. Przycisk ten dostępny jest dla graczy w lewym dolnym rogu – podpisany “Menu”. Po prawej stronie dostępna jest funkcja gry “Autoplay”. Tuż obok gracz dokonuje wyboru stawki. Z prawej strony pośrodku znajduje się najważniejszy przycisk dla każdego gracza – “Start”, rozpoczynający grę.

Po jakiejkolwiek wygranej w Book of Ra 6 automat za darmo uaktywnia przycisk “Gamble” – opcjonalna mini gra, w której po wylosowaniu odpowiednio dopasowanego koloru karty, gracz jest w stanie pomnażać swoje wygrane kilkukrotnie.

Oferta bonusowa w Book of Ra 6

W podstawowej grze jednoręki bandyta , polegającej na wykręceniu jak największej ilości takich samych symboli, gracz może swobodnie manewrować liniami wygrywającymi w zakresie od 1-10 oraz pomiędzy 6 a 5 bębnami. Odpowiednie ustawienia i zmiana tych wartości pozwala na efektywniejszą grę oraz potencjalnie wyższe wygrane.

Slot oferuje ciekawe możliwości oraz funkcje dodatkowe. Scatter symbol w postaci Złotej Księgi gwarantuje 10 darmowych zakręceń już od 3 takich samych symboli na ekranie! W grach bonusowych zostaje aktywowany jeden losowy symbol specjalny ala Wild. Ponadto sam symbol Złotej Księgi gwarantuje wielkie wygrane dla ilości od 3 do 6.

W grze znajdziemy również znaną i lubianą opcję gry Gamble, umożliwiająca pomnażanie wygranych. Wystarczy trafić w odpowiedni kolor karty podczas losowania, by podwoić swoją wygraną. Z opcji można korzystać kilkukrotnie po tej samej wygranej.

Symbole w grze są ściśle związane z motywem przewodnim. Dodatkowo wprowadzono standardowe oznaczenia znane z kart do gry. Poniższa tabela prezentuje kwoty wypłat dla odpowiednich symboli w zakładzie Extra Bet (maksymalnie – 200 żetonów):

Symbol x2 x3 x4 x5 x6
Archeolog 100 1,000 10,000 50,000 150,000
Księga 200 2,000 20,000 40,000
Anubis 50 400 4,000 20,000 50,000
Izyda, Skarabeusz 50 300 1,000 7,500 20,000
A, K 50 400 1,500 7,500
Q, 10, J 50 250 1,000 5,000

Podsumowanie o Book of Ra 6

Dla osób lubiących klimatyczne wideo sloty z mnóstwem niespodzianek i bardzo okazałymi wygranymi to Book of Ra 6 gra jest idealną propozycją. Ciekawe rozwiązania w postaci aktywacji 6. bębna, szeroki wachlarz linii i stawek w grze oraz oferta z darmowymi free spinami to główne atuty tej maszyny. Największa wygrana to aż 150,000 żetonów dla trafienia sześciu tych samych symboli. Jak widać – naprawdę jest o co walczyć.

Book of Ra 6 automat do gry to propozycja, której spróbować powinien każdy wideo gracz. Wejdź do gry razem z nami! Testuj do woli grę Book of Ra 6 demo przez naszą stronę internetową. Życzymy wysokich wygranych i miłej zabawy!